RENÉE TOFT SIMONSEN: PO ČTYŘECH MĚSÍCÍCH JSEM SI VŠIMLA JASNOU REDUKCI VRÁSEK NA OBLIČEJI

Renée Toft Simonsen nepodléhá svému věku a aktivně se snaží o udržení svého mladistvého vzhledu. Z tohoto důvodu pravidelně užívá kolagenový prášek od Oslo Skin Lab.

Cenu vítěze si rok od roku odnáší kolagen The Solution™

Beauty kolagen The Solution™ získal několik mezinárodních ocenění od organizací, jako jsou Harper's Bazaar, COSTUME a Dutch Beauty Awards.

VÁNOČNÍ PUNČ - PROSINCOVÝ MOCKTAIL

Přinášíme vám recept na extravagantní vánoční punč. S nástupem zimy se ponořte do svátečního ducha s naším vánočním punčem – symfonií chutí, která obsahuje dávku sezónního ovoce, pikantní citrón a hřejivý dotek skořice. Podává se na velkých kostkách ledu a představuje vizuální a chutný požitek pro každé utkání. Máme zde slavnostní rok a mnoho dalších!

VÝZNAM RITUÁLU

Tři ženy, které spojuje úspěch, charisma a krása. A taky autenticita a otevřenost. Mají společnou i drobnost, která má velký efekt na to, jak se cítí ve svém těle – všechny užívají produkty Oslo Skin Lab. Značka Oslo Skin Lab nad krásou přemýšlí komplexně, a tak ví, že k tomu, aby byla v nejlepší kondici, je třeba starat se o sebe zevně i vnitřně. Mít kvalitní kosmetiku, ale podtrhnout ji doplňky stravy a správnou životosprávou. Udržovat v harmonii nejen tělo, ale i mysl.

LAHODNÝ AMARETTO MOCKTAIL

Zvedněte svůj nápoj na novou úroveň s naším neodolatelným Amaretto Mocktail! Čistá chuť, svěžest a bez alkoholu – ideální společník pro vaše chvíle s blízkými.

GLOBÁLNÍ DOSAH SPOLEČNOSTI OSLO SKIN LAB NABÍRÁ NA OBRÁTKÁCH DÍKY NOVÉ CREATIVE BRAND ADVISOR ANINE BING

Společnost Oslo Skin Lab vznikla v roce 2017 a věřte nám, odstartovali jsme tím pořádné dobrodružství! Naše úžasné produkty jsme uvedli na trh nejen v 10 evropských zemích, ale dokonce i v USA. A hádejte co? V říjnu vstřelíme další šampaňské na oslavu našeho velkolepého vstupu na belgický trh alias do šťastné země číslo dvanáct! 🎉

Oslo Skin Lab součástí projektu Ideamakers

Harper´s Bazaar se celosvětově věnuje všem tématům, která se zabývají úspěšným a spokojeným osobním a kariérním životem. Rovněž inspiruje své čtenářky příběhy zajímavých a tvůrčích vizionářských osobností, které mají talent a zkušenosti a jsou připravené se o ně dělit.

VOGUE ART PROJEKT

Oslo Skin Lab byl opět součástí jedinečného projektu VOGUE ART. Svůj šatník si můžete obohatit o další sběratelský kousek. Uhádnete jaký?

Dny Marianne v Oslo Skin Lab

Nejočekávanější nákupní akce roku je TADY! Od 15. do 17. září 2023 probíhají zářijové Dny Marianne a my jsme toho součástí!

Víkend v Miláně

Chcete strávit perfektní víkend v Miláně? V našem krátkém průvodci vám představíme hlavní památky, které v tomto městě stojí za návštěvu. Také vám řekneme, kde se v Miláně dobře najíte, a dáme tipy, jak se pohodlně a jednoduše dostanete na všechna zajímavá místa. Stejně jako většina italských měst Milán září historií a kulturním dědictvím. Všechny tyto skvosty najdete zejména v srdci města, tak neváhejte a vyrazte na průzkum!

Dvoubarevné smoothie podle Oslo Skin Lab pro zářivou pleť

Zelenina se 3 různými dipy

Na talíř si připravte svou oblíbenou zeleninu: zelí, mrkev, brokolici, květák, celer, tuřín – cokoliv co máte rádi. K zelenině si připravíme tři lahodné dipy a párty může začít.

Navštivte Stockholm

Hledáte inspiraci, kam příště vyrazit o víkendu? Pokud jste na tuto otázku kývli, co říkáte na Stockholm, který je v létě díky své poloze u vody naprosto ideální destinací? V tomto článku vám Lina ze švédské pobočky Oslo Skin Lab představí několik tipů, jak si v hlavním městě Švédska užít ten nejkrásnější čas.

Kolagen je moje prevence proti stárnutí pleti, říká naše ambasadorka Jitka Schneiderová

Naše ambasadorka, filmová a divadelní herečka Jitka Schneiderová užívá kolagen již tři roky. Jak sama podotýká, za svůj vzhled vděčí nejen genům. O kráse smýšlí jako o balíčku, o který je třeba pečovat. A to právě i pravidelným pitím kolagenu.

ZÁKUTÍ BRATISLAVY OČIMA DIANY Z OSLO SKIN LAB: KAM SE VYBRAT NA JARNÍ PROCHÁZKU?

Stejně jako příroda se na jaře probouzí i hlavní město Slovenska. Lidé konečně vyjdou do jeho nejen historických ulic a užívají si prvních paprsků slunce. Na Bratislavu nedá dopustit ani slovenská commercial manažerka Diana Král, která si pro vás připravila 4 tipy na procházky jarní Bratislavou.

Claudia (53) je přesvědčena, že krása vychází zevnitř. Proto užívá kolagen The Solution

Spolu s časopisem určeným pro ženy ve věku 50+ jsme připravili rozhovor s 53letou Claudií, která je jednou z uživatelek kolagenu The Solution. Příběhy našich klientek jsou pro nás nesmírně cenné. Proto jsme požádali několik z nich, aby se s námi podělily o svůj příběh a zkušenosti s užíváním kolagenu The Solution. Oslovená Cladia, která se dlouhé roky cítila nezdravě a nešťastně, v současnosti pracuje jako hormonální terapeutka. V roce 2013 její život prošel zásadní změnou, neboť se rozhodla, že chce stárnout zdravě a že chce být fit a plná energie. Začala se proto víc hýbat, zdravě se stravovat a meditovat. Claudia rovněž změnila rutinu své péče o pleť, protože věří, že i krása vychází zevnitř.

The Solution opět nominován na Cosmopolitan Beauty Awards

The Solution Beauty Collagen byl opět nominován v kategorii doplňek stravy v Cosmopolitan Beauty Awards 2023.

Cizrnové palačinky

Chutné, rychlé a hlavně zdravé.

Andrea Růžičková (39)

Herečka Andrea Růžičková, kterou proslavily role v seriálech Vyprávěj nebo Ordinace v Růžové zahradě, se může i po třicítce pochlubit pevnou, pružnou a mladistvě vypadající pletí. Jak sama říká, vděčí za to genetice, kvalitní kosmetice, a zvláště pravidelnému užívání kolagenu.

FashionSpy užívá kolagen tři čtvrtě roku. Výsledek si nemůže vynachválit

Módní stylistka a influencerka Mirka Dobiš Michalková známá pod uměleckým jménem FashionSpy užívá pravidelně již tři čtvrtě roku kolagen Oslo Skin Lab. Vyzkoušet ho na vlastní kůži se rozhodla loni na jaře. A jak sama říká, z výsledků, které jsou patrné již na první pohled, má velkou radost.

Pizza z červené řepy se sušenými rajčaty, hummusem a avokádem

Všichni milujeme pizzu, ale zároveň víme, že by nebylo dobré, kdybychom ji měli na jídelním lístku několikrát týdně. Naštěstí už existují i zdravější varianty pizzy. Proto jsme si dnes pro vás připravili chutný recept na bázi červené řepy, sušených rajčat, hummusu a avokáda. Dobrou chuť!

Markéta (47)

Chcete-li oddálit stárnutí a vznik vrásek, řešením je pravidelné užívání bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu. Naše klientky na vlastní kůži vyzkoušely náš kolagen The Solution a stav jejich pokožky je po třech měsících užívání velmi mile překvapil.

Růžena (41)

Pečujte o svou pokožku zevnitř. Každá denní dávka The Solution obsahuje 2,5 g bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu, speciálně navrženého pro zvýšení elasticity a pevnosti pokožky.

Eva (58)

Na prahu třicítky ztrácí naše pokožka kvůli přirozenému úbytku kolagenu svou pružnost, pevnost a mladistvý vzhled. Chcete-li oddálit stárnutí a vznik vrásek, řešením je pravidelné užívání bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu.

Renate (43)

Žena, která podle nás vyzařuje sílu a ženskost, je naše holandská ambasadorka Renáta Gerschtanowitzová (43). V Nizozemsku je známá jako modelka a moderátorka, přičemž naší Oslo Skin Lab ambasadorkou se stala v červenci 2020. V současnosti se věnuje své platformě pets.nl. Jak to Renáta dělá, že její pokožka vypadá vždy tak zářivě? Jak stíhá vedle všech aktivit svou beauty rutinu? Rovně jsme se jí na to zeptali.

POZNEJTE NAŠI ČLENKU LEENU

Díky vysoce kvalitním produktům a pravidelným rutinám byla pleť bývalé letušky Leeny vždy ve výborné kondici i přesto, že byla léta vystavena suchému vzduchu v kabině letadla. Proto nemohla uvěřit vlastním očím, jak moc se stav její pleti zlepšil poté, co se o ni začala starat i zevnitř.

CECILIE NORDSTRØM A ANINE BING

Norská manažerka, která naučila svět pít kolagen Oslo Skin Lab a dánská designérka, která před deseti lety skandinávský minimalismus zkombinovala s americkým stylem a uspěla v 90 zemích. Zakladatelky dvou superbrandů mluví o podnikání, investicích a společné cestě.

Silvie v 63 letech zjistila, jak skvělý je kolagen pro pružnost pokožky!

Silvie (63) má velmi světlou a jemnou pleť, které věnuje hodně pravidelné péče a pozornosti. Opradu výrazných výsledků ale dosáhla až s dlouhodobým používáním kolagenu The Solution. Největší účinek pozoruje na pokožce rukou a celého těla. Změny k lepšímu zaznamenalo i její okolí.

Melissa, 40 let

Kolagen užívám každý den již téměř 10 měsíců a vidím velký rozdíl jak v pružnosti pokožky, tak i v hebkosti a lesku. Myslím, že spousta lidí chce zázračné výsledky hned, a pokud nevidíte výsledky od prvního dne, tak to vzdáte a možná to přestanete užívat. Vnímám to ale spíše jako dlouhodobou investici a něco, co moje pleť potřebuje neustále.

VÍTEJTE V ROCE 2023

Věřím, že start nového roku je významná událost. I když reálně se jen překlopí jeden den do druhého, jisté kouzlo to má. Přichází období, ve kterém můžete začít znovu, nechat minulost za sebou a soustředit se na příležitosti, které jsou před vámi a čekají jen na to, abyste je využili. Proto srdečně vítám rok 2023 a slibuji, že se chopím všech příležitostí, které letos přinese!

NEALKOHOLICKÉ „VAŘENÉ VÍNO” PRO VÁNOČNÍ NÁLADU

V Norsku, domovské zemi společnosti Oslo Skin Lab, považují mnozí lidé návštěvu vánočních trhů zpříjemněnou sklenkou teplého svařeného vína, známého jako „gløgg”, za oblíbenou vánoční zábavku a zimní aktivitu. Ale protože toto sváteční období doslova překypuje alkoholem, nezaškodí dát vašemu tělu, a v neposlední řadě i pleti, od něj na chvilku pauzičku. Proto vám přinášíme nealkoholickou verzi norského svařeného vína „gløgg“, která chutná stejně skvěle, ale nezatíží vaše játra ani pokožku.

ZIMNÍ SELF-CARE

Zima sice ještě oficiálně nepřišla, ale s příchodem listopadu už vážně klepe na dveře. Blíží se období svátků as ním i stres a davy lidí. Právě proto je to ten správný čas na pořádnou péči o sebe sama. Vždyť uvidíte, že díky našim antistresovým tipům zvládnete toto hektické tempo mnohem lépe. Budete se cítit šťastnější a váš spánek bude kvalitnější.

Zimní péče o tělo

Brrrr, venku je už zima a vaše pokožka je bezpečně skryta pod vrstvami teplého oblečení. Přesto je důležité starat se o ni i nyní. Protože když na jaře všechny ty vrstvy opět shodíte, pořád budete chtít cítit radost, když si obléknete své oblíbené šaty.

KURKUMOVÉ BRAMBOROVÉ PLACKY

Říká se, že kurkuma je skvělý protizánětlivý zázrak, který dokonce přináší určité výhody i vašim kloubům a celkovému zdraví. Ruku do ohně za to nedáme, ale jedním jsme si jisti, a to že kurkuma je skvělý pepř v kombinaci s téměř jakoukoli zeleninou. My osobně ji milujeme ve snídaňových bramborových plackách! Tato snídaně s vysokým obsahem sacharidů je skvělá na to, abyste se během dlouhého pracovního dne cítili sytí, a co je nejlepší, můžete je připravit v mnoha variacích, takže vás nikdy neomrzí.

OSLO SKIN LAB NA BEAUTY EVENTE ELLEPHORIA

V prostorách Empire Hall Slovanského domu se o víkendu 4.-6. listopadu uskutečnila beauty akce roku ELLEphoria.

Růžový měsíc!

Měsíc říjen je znám také jako růžový měsíc, a to z důvodu upozornění na velmi důležité téma týkající se rakoviny prsů a jejich kontroly. Rádi bychom proto přispěli svojí troškou v podobě návodu na samovyšetření prsou.

Tipy na podzimní self-care

Podzimní temnota se na nás začíná podepisovat. Dny se zkracují a my máme pocit, že přicházíme o čas. Právě proto je extrémně důležité dopřát si čas pro sebe a dobít si baterky! Někdy je důležité upřednostnit sebe sama, abychom se následně dokázali postarat o všechno a všechny kolem nás. Self-care je prostě malá investice s velkou návratností. Pro někoho může self-care představovat meditaci, pro jiného zase běh nebo čtení knihy. Nejdůležitější je si slíbit, že si ten čas najdete stejně, jako když to slíbíte například přátelům. A hlavně, aby to byl příslib, který vám přinese užitek.

Latté z červené řepy

Tento měsíc se nese ve znamení růžové, a proto se s vámi chceme podělit o chutný růžový recept, který můžete vyzkoušet spolu se svými kámoškami. Káva a „babské rozhovory“ jsou velmi cenným způsobem, jak udržovat přátelské vztahy. A s tímto receptem budou vaše setkání ještě o kousek speciálnější.

KRÁSNÁ KAROLINA CHOMISTEKOVÁ PROZRADILA SVÉ BEAUTY TIPY

Královna krásy z roku 2013 a bývalá ředitelka Miss Slovensko Karolína Chomisteková nám představila 3 must have tipy, které nesmějí chybět v její denní beauty rutině.

S HEREČKOU JITKOU SCHNEIDEROVOU O TOM, JAK MILOVAT SVŮJ VĚK

Naše ambasadorka, herečka Jitka Schneiderová byla prvním hostem podcastů Harper’s Bazaar Big Questions na téma „Jak milovat svůj věk“. V rozhovoru prozradila nejen své každodenní kosmetické rutiny a rituály, díky kterým se cítí dobře, ale i to, jak vnímá svůj věk a kdy se cítila úplně nejspokojenější.

Den úsměvu s ONA DNES

Úsměv prospívá našemu zdraví i psychice. I proto jsme se rozhodli být součástí příjemného eventu DEN ÚSMĚVU s ONA DNES. Den úsměvů s magazínem Ona Dnes se konal minulú sobotu 8. října 2022 na krásném místě v galerii SmetanaQ Art & Design Praha.

OSLO SKIN LAB - SOUČÁSTÍ IKONICKÉHO SVĚTA VOGUE

Jedinečný projekt VOGUE CS Art opět obohatí šatníky o další sběratelský kousek. A víte co? I my jsme se stali součástí ikonického světa Vogue.

Face Yoga podle Saara Sahrman

Saara Sahrman je instruktorkou pilatesu, která vyvinula vlastní metodu péče o tělo s názvem SaSS. Je to zkratka pro intuitivní cvičení a odráží Saarin způsob myšlení na pohyb těla. Svaly v oblasti obličeje také potřebují pravidelnou údržbu, aby zůstaly elastické a mladistvé. Při obličejovém tréninku je nosným pilířem efektivní bránicové dýchání a použití centrální části těla, které jsou spojeny se strečinkem i svalově kondičními pohyby v oblasti hlavy. Cvičení se doporučuje provádět jednou denně, 3-5 dní v týdnu.

BROKOLICOVÝ SALÁT S KŘUPAVOU CIZRNOU

Když se po špičkách přibližujeme k hranici mezi létem a podzimem, můžeme se ocitnout zmítáni mezi touhou po teplém, podzimním příjemném jídle a lehkých letních jídlech. Tento brokolicový salát je skvělou směsí obou – zeleného i výživného, je ideální pro letní piknikové počasí, ale stále je těžší než většina salátů a obsahuje příchutě, které nám připomínají podzim. Zkuste zakousnout a sami se rozhodněte, do jaké sezóny podle vás tento salát patří!

Back to Routines

I vy jste péči o svoji pokožku toto léto flákali? Pojďte se spolu s našimi Oslo Skin Lab dívkami podívat na to, k jakým „pleťovým“ rutinám se tento podzim určitě vrátí! Léto umí být dobrodružné a zábavné, ale pro naši pleť je často spíše namáhavé a vyčerpávající. Chcete jí vrátit zašlou slávu?

Podzimní rutiny Oslo Skin Lab teamu

Jaký mají vztah k beauty rutinám naše kolegyně? Kromě pravidelného užívání kolagenu The Solution a nyní i nového produktu The Glow vám v následujících řádcích naše česko-slovenské kolegyně Renata, Diana a Veronika prozradí, na které další rutiny po létě nedají dopustit!

Recept na grilovaný baby římský salát s pistaciemi

V mnoha zemích je srpen posledním letním měsícem. Prázdniny možná skončily, ale letní nálada je stále ve vzduchu a mnoho lidí tráví večery a víkendy setkáními s přáteli venku. Grilování je běžným doplňkem těchto setkání a může být docela zdravé. Pokud tedy grilujete zeleninu a nějaké libové maso. Tento recept na grilovaný baby římský salát může být skvělou přílohou nebo předkrmem při grilování. Ale k tomu, aby byl chutný, není zapotřebí gril!

Všechno, co potřebujete vědět o kolagenu

Slovo kolagen pochází z řeckého slova „kólla“, což znamená lepidlo. Přestože jste pravděpodobně nezačali přemýšlet o vráskách a stárnutí v raném, mladém věku, přesto vaše tělo po 25. roce života začalo snižovat produkci kolagenu. Od té doby snižuje produkci kolagenu o 1-2% ročně. Ve věku 40 let se tento pokles obvykle začíná projevovat ve formě linek, vrásek a celulitidy. Přestože vám The Solution může pomoci zpomalit, a dokonce zvrátit některé z těchto příznaků, pochopení kolagenu a toho, jak funguje The Solution ve vašem těle, vám může pomoci lépe pochopit proces stárnutí vašeho těla!

ANINE BING + OSLO SKIN LAB = LOVE STORY

S hrdostí a pokorou vám představujeme Anine Bing, globální ambasadorku Oslo Skin Lab! Anine je ztělesněním všeho, co Oslo Skin Lab představuje, a to zahrnuje jak její kreativní a elegantní styl tak i vibrace inovativní a tvrdě pracující šéfky. Vyzařuje krásu zcela bez námahy a za svou přirozeně vypadající pleť vděčí také produktům Oslo Skin Lab.

Vydejte se na letní prohlídku Kodaně

Stephanie Irmov, senior commercial manager z Dánska, má pro vás několik tipů, jak si užít Kodaň během letních měsíců! Stephanie vřele doporučuje navštívit toto město právě v letní sezóně. „Na Kodani je během letních měsíců prostě něco kouzelného. Všichni vylézají ze svých zimních ulit a většinu času tráví venku, aby si konečně vychutnali teplo, skvělé jídlo a drinky. Níže najdete 4 top aktivity, které návštěvníkům Kodaně vřele doporučuje!

Tipy, jak si toto léto bezpečně užít slunce

Užijte si toto léto slunce plnými doušky! Stačí, když se budete držet několika našich tipů a předejdete tak jeho potenciálně škodlivým účinkům.

Jednoduché cvičení pro zaneprázdněné ženy (a muže)

Každý ví, že silový trénink by měl být součástí denní rutiny, ale je to stejné jako se správnou péčí o pleť – někdy může být velice obtížné najít čas. V Oslo Skin Lab nabízíme péči o pleť, která je rychlá a efektivní. Naše kolegyně Stine Eklund má zkušenosti jako instruktorka skupinových tréninků a nabízí nám tipy, jak na to, aby i cvičení bylo rychlé a efektivní. Přečtěte si její tipy. 

Připravte svoji pokožku na léto!

Sezóna letních šatů je téměř tady, je vaše pokožka připravena? Léto se nezadržitelně blíží a my chceme být 100 % připraveni, až nás letní slunce vytáhne ven do oblečení s odhalenýma nohama. Sestavili jsme 8 skvělých způsobů, jak začít připravovat svou pokožku na léto, abychom hned, jak se oteplí, byli připraveni odhalit pokožku a holé nohy v sandálech.

Zelené těstoviny s detoxikančním účinkem

Tento výživný recept na zelené těstoviny je plný ingrediencí s detoxikačním účinkem. Nyní se tedy můžete připravit na léto, aniž byste se vzdali svého oblíbeného jídla – těstovin. Pokrm je navíc bohatý na vlákninu, zdravé tuky a vitamíny A, C a K, takže nejen pokožka, ale i chuťové pohárky vám za tuto lahodnou večeři poděkují.

Den matek s Ženou a život

Oslo Skin Lab představilo maminkám a dcerám svůj kolagenový prášek. V péči o pleť není totiž třeba se držet jen v rovině krémů a různých kosmetických ošetření, ideální je podpořit svou krásu i zevnitř

Tipy, jak připravit pleť s příchodem jara

V zimě naše pokožka trpí. Nedostatek slunečního svitu a čerstvého vzduchu, oslabený imunitní systém, zvýšená únava z kratších a tmavších dnů, více „komfortních jídel“ a méně čerstvého ovoce a zeleniny, to vše přispívá k tomu, že pleť je v zimě matnější a suší. V zimě používáme mastnější krémy na obličej obsahující retinol a kyselinu hyaluronovou, abychom zabránili vysušení pokožky v chladném a suchém zimním vzduchu.

Jaro souvisí s pocitem lehkosti – nenechte se zatížit velikonočním jídlem!

Velikonoční svátky jsou často doprovázeny množstvím sladkých dobrot. Ať už jsou to anglické ovocné buchtičky, polská holka, americké ochucené marshamallows nebo jakékoli sladké dobroty ve tvaru vajíčka nebo zajíčka, jsme si jisti, že v tomto období budete v pokušení dopřát si toho víc. I když doporučujeme dopřát si své oblíbené sladké s mírou, víme také, že přílišná konzumace cukru může způsobit, že se cítíme unavení a těžkopádní.

Kolagen a celulitida

Přirovnáváme ji k pomeranči, tvarohu, schováváme ji před zraky cizích i blízkých a v ideálním případě se o ní raději ani s nikým nebavíme. Vždyť co by na nevzhlednou celulitidu řekli ostatní? Po pravdě? Nic. Protože jí má mnoho žen, takže je naprosto normální! Co to celulitida vlastně je a dá se jí předcházet?

Zkrášlující květáková polévka

Květák obsahuje mnoho různých vitaminů a minerálů, které posilují vaše zdraví uvnitř i navenek.

Tip Oslo Skin Lab na týdenní menu

V Oslo Skin Lab si potrpíme na potraviny vhodné pro pokožku a rádi hlásáme výhody stravy šetrné k pleti, kdykoli je to možné.

Plněné středozemní papriky

Už víte, že tým Oslo Skin Lab miluje potraviny plné antioxidantů a vitamínu C. Tento lahodný recept obsahuje obojí a je ideální variantou jak pro oběd, tak večeři. Cokoli posypané trochou sýra a semínky nebo ořechy se pro naši zakladatelku Cecilii stává skvělým jídlem. Souhlasíte s ní?

Jak mít lepší pleť malou změnou jídelníčku?

Učinit nejlepší rozhodnutí pro svou pleť není vždy snadné. Ano, víme, že může být jednoduché vybrat si, zda a jaké používat přípravky péče o pleť. Co ale všechna ostatní malá rozhodnutí, která denně děláte? Stejně jako váš každodenní pohyb má mnohdy větší dopad než tréninky v posilovně, tak i malé změny v oblasti zdraví a krásy, mohou mít společně větší vliv než jen běžná péče o pleť.

Péče o sebe je důležitější, než si možná myslíte

Cecilie Nordstrøm je zakladatelkou a CMO Oslo Skin Lab. V kancelářích potkáte kreativní marketérku a motivujícího lídra, v konferenčních místnostech inovativního kreativce s nepřeberným množstvím nápadů, které se vždy snaží realizovat.

Antioxidanty a oxidační stres: co potřebujete vědět

Abychom lépe pochopili, jak pokožka stárne, měli bychom vědět, že existují dva typy stárnutí – vnitřní, ke kterému dochází přirozeně, a vnější, to mají na svědomí vnější vlivy.

Tři projevy sebelásky, ze kterých budete mít radost

Ať už slavíte svátek svatého Valentýna se svými partnery, nebo tzv. Galentine’s Day, který oslavuje ženské přátelství, anebo žádný z nich, udělejte si letošní únor čas a oslavte SEBE. Všichni rádi oslavujeme lásku k ostatním, ale je důležité vzpomenout si i na lásku k sobě samým. Únor bývá jedním z nejchladnějších měsíců v roce a chladné večery nabízí ideální příležitost k tomu, abychom si dopřáli trochu péče. Dnes s vámi chceme sdílet několik našich oblíbených způsobů, jak si letos na Valentýna dopřát sebelásku.

Trend Slow-aging: Zpomalte proces stárnutí pokožky a získejte přirozenou mladistvou pleť

Stárnutí je zcela přirozené a především krásné. S každým uplynulým rokem jsme zase o něco moudřejší a sebevědomější. Prožíváme nové okamžiky, které sdílíme se svými blízkými. Každá vráska a linka na pokožce je pouze připomínkou všech našich zážitků. Ambicí Oslo Skin Lab není nabízet produkty, díky kterým vymažete stopy času a budete po celý život vypadat stejně, jako ve svých dvaceti letech. Naopak, rádi bychom vám pomohli vypadat skvěle v každém období života. Naše produkty přinášejí svěží, mladistvý vzhled pokožky a pomáhají zpomalovat vznik nových známek stárnutí.

Džem z chia semínek

Únor je v plném proudu a pro nás začíná být náročné dodržovat novoroční předsevzetí. Vyzkoušejte recept na super rychlý a zdravý džem z chia semínek. Oblíbili jsme si ho, protože má nízký obsah přidaných cukrů, je plný antioxidantů a je ideální na snídani.

Renée Toft hovoří o ranní rutině, otužování a novoročních předsevzetí

Bývalá dánská topmodelka a v současnosti spisovatelka, režisérka a psycholožka Renée Toft (56) se stala ambasadorkou Oslo Skin Lab po 8 měsících užívání přípravku The Solution.

SLOW-AGING: Udržte si pleť pevnou

Pečujte o svou pokožku zevnitř. Každá denní dávka The Solution obsahuje 2,5 g bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu, speciálně navrženého pro zvýšení elasticity a pevnosti pokožky.

Skandinávská snídaňová kaše

Začněte svůj den s výživnou teplou kaší podle našeho receptu Ať už na Vašem seznamu novoročních předsevzetí figuruje zdravější stravování a zdravější životní styl či nikoliv, v současném zimním období je skvělé dopřát si hřejivou a vydatnou snídani, abychom se v novém roce pěkně nastartovali.

ELLEphoria a kolagenový welcome drink

V prostorách 4. patra Event Space se o víkendu 22.-24. října uskutečnila beauty akce roku ELLEphoria.

KATRINE (42) - HLADŠÍ PLEŤ ZA MÉNĚ NEŽ DVA MĚSÍCE!

„Nikdy jsem nedostala tolik komplimentů na svou pleť jako nyní,“ s nadšením říká Katrine Kvalsund (42).

Limitovaná edice džínových bund Vogue CS & Oslo Skin Lab

Džínová bunda od 50. let v podstatě nevyšla z módy a skvěle vypadá, i když nese známky obnošení. Sami možná máte nějaký takový vintage poklad po rodičích ve skříni. Džínová bunda je natolik univerzální kus, že ji můžete nosit, jak dlouho chcete a stále přitom vypadat jinak.

Jitka Schneiderová a její rozzářený den i pleť

Česká divadelní a filmová herečka, nechala nás a Harper's Bazaar nahlédnout do oblíbených míst na pražských Vinohradech a svého domovského divadla.

Vždy věřila, že se má pečovat o pokožku zevnitř

Cecilie Nordstrom – žena, která stojí za úspěšným kolagenovým přípravkem The Solution™. „Je zřejmé, že na naši pokožku má velký vliv to, co jíme. Aby byla ve formě, potřebujeme správnou výživu,“ říká.

Zákaznický průzkum ukazuje velkou spokojenost

Kolagen je protein, který se hojně nachází v našem těle a je velmi důležitý pro stavbu pokožky. Byly publikovány různé studie, jež prokázaly, že užívání bioaktivních kolagenních peptidů obsažených v The Solution má pozitivní vliv na redukci vrásek i celulitidy. Jak ale rozpoznat tyto účinky bez přístroje, který by je změřil?

Zdravá pleť září zevnitř

Silvany Bricen (47) je vnímána jako jedna z nejdůvěryhodnějších beauty expertů v Norsku. Její blog The Beauty Edit sledují tisíce lidí. Minulý rok objevila kolagenový prášek The Solution.

Kolagen Solution™ si rok co rok odnáší ceny vítězů

Beauty collagen The Solution™ získal několik mezinárodních ocenění od organizací jako Harper's Bazaar, COSTUME a Dutch Beauty Awards.

Dopřejte si ochlazení

Léto nám oficiálně začalo a s ním i první tropické dny. V takových dnech nám zbývá už jen jediné a to sáhnout po zmrzlině a nejlépe té domácí.

Cosmopolitan Beauty Awards zná vítěze

The Solution Beauty Collagen získal první místo v kategorii doplňek stravy v Cosmopolitan Beauty Awards 2021.

Testovali jsme se čtenářkami Marianne

Čtenářky Marianne si účinky kolagenu Oslo Skin Lab vyzkoušely na vlastní kůži. Jak jejich tříměsíční test dopadl?

Renate Gerschtanowitz holandská ambasadorka Oslo Skin Lab

Renate Gerschtanowitz je novou ambasadorkou značky Oslo Skin Lab. Žije v Holandsku a již dlouho pracuje jako moderátorka. V posledních letech se angažuje především v projektech se sociálním zaměřením a věnuje se také vlastnímu podnikání. I díky své přirozené kráse a charakteru se Renate skvěle hodí ke značce Oslo Skin Lab.

Účinky The Solution ™ se dají změřit, odhalí je ale i fotky

May-Britt Moradová pracuje na klinice Hudpleieklinikk, která sídlí v Oslu a zaměřuje se na péči o pleť. A právě rukama May-Britt prošla velká většina těch, kteří 8 týdnů užívali přípravek The Solution™.

The Solution™ dokáže zpomalit stárnutí pleti. To potvrzují oslovení experti na problematiku pleti.

Nezávislé kosmetoložky podporují užívání The Solution. Viditelný účinek tohoto produktu na vrásky prokázalo jak komplexní skenování pleti v jejich kosmetických salonech, tak i klinické studie.

Cítím se díky němu opravdu dobře

Někdejší rosnička a moderátorka pořadu Rodinka na Televizi Seznam Katka Podrazká se počátkem letošního roku stala dvojnásobnou maminkou. Spolu s manželem, fotbalistou Mirkem Podrazkým, si nyní užívá rodinný život, který ráda sdílí i se svými fanoušky na Instagramu. Katka tak na čas omezila i pracovní aktivity a naplno se věnuje svým dětem. „Přijde období, kdy si musíte určit priority, a já v nich mám jasno,“ vysvětluje sympatická moderátorka s úsměvem.

Ještě lepší výsledky. Rok poté!

Je to už rok, co odbornice na kosmetiku Silke Grane (49) absolvovala sken pleti, který ukázal zmenšení hloubky vrásek o 51%. Nyní se rozhodla ho opět podstoupit. "Nevěřila jsem svým očím, že došlo k dalšímu zlepšení," říká překvapeně Silke.

Testovali jsme s Marianne. Jak kolagen The Solution hodnotí?

O krásu i mladistvý vzhled se musí pečovat. Proč? Protože kvůli přirozenému úbytku kolagenu naše pokožka ztrácí svou pružnost a pevnost. Po pětadvacátých narozeninách jsou vrásky a celulitida za rohem a čekají na svou příležitost. Jednou z cest, jak proces stárnutí zpomalit, je pravidelné doplňování kolagenu do pokožky. Řešení nabízí The Solution od Oslo Skin Lab. A právě ten testovala beauty redaktorka z časopisu Marianne.

Smoothie tipy od Smooth&Cooking

Je to už 5 měsíců, co jsem začala užívat Oslo skin Lab The Solution. Tehdy mě přesvědčila skvělá odezva z Norska a také nabídka od Oslo skin Lab, abych jejich zázračný produkt otestovala.

And the Winner is...

Ty nejlepší produkty zmírňující příznaky stárnutí na jednom místě! A o tom je Harper’s Bazaar Anti-Aging Beauty Awards 2019. Testováno mezinárodními redakcemi Harper's Bazaaru.

Kolagen, který si vaše pokožka zamiluje

Existuje hned několik typů kolagenu. Ne všechny ale působí jako „zpomalovač“ stárnutí pokožky. Který kolagen tedy pokožka miluje?

Silke Grane: „Tohle je produkt, který absolutně miluji!“

The Solution™ jsem vyzkoušela.

Kolagenové doplňky pokožce prospívají

„Chcete, aby vaše kůže fungovala tak, jak má, vypadala zdravě, a tedy i krásně? Pak byste měli pravidelně užívat kolagenové doplňky,“ tvrdí Anne Berit Eideová z osloské kliniky Hudpleieklinikk.

5 tipů, jak se zbavit stresu

Stres ovlivňuje nejen naši psychiku, ale i náš zdravotní stav. Kvůli stresu také rychleji stárne naše pokožka. My vám ale poradíme, jak se stresu zbavit.

Dostatek vody: Stačí to pro krásnou pleť?

Díky pití velkého množství vody bude vaše pokožka vypadat mladší. Asi si teď říkáte: „Ano, to je pravda!“ Ale je to skutečně pravda? Ano i ne.

Recepty na jídla, která ocení i vaše pleť

Jsme to, co jíme. Opravdu! Každé sousto, každý doušek ovlivňují vzhled naší pokožky. Jak pozitivně, tak negativně. Po dávce alkoholu nebo špatných tuků je pokožka mastná a nevzhledná. A naopak ty správné vitamíny a nenasycené mastné kyseliny dodají pokožce vzpruhu. Máme pro vás tipy na několik hlavních jídel, díky kterým bude vaše pokožka jásat. Pozor, recepty jsou pro dvě osoby.

Smoothies pro krásnou pleť

Dopřejte něco skvělého svým chuťovým buňkám i pleti. Vybrali jsme pro vás pár receptů na lahodná smoothies, která jsou plná vitamínů a udělají dobře vašemu tělu i vaší pokožce.

Jak na to, aby vaše pokožka zářila zdravím?

Vždycky mě zajímalo, jak tělu udělat dobře prostřednictvím zdravých a kvalitních výrobků. Ostatně, právě naše pokožka snad nejlépe odráží, jak žijeme. Je zrcadlem toho, co nám do vínku dala genetika, ale i toho, co jíme a co každý den prožíváme. Podívejte se, co je pro naši kůži „Radost“ a co naopak „Starost“.

5 tipů pro dokonalou péči o tělo

V létě tělo ostřelují sluneční paprsky, v zimě ho často spaluje mráz a chlad. To ale nejsou důvody, proč by vaše pokožka měla být suchá a podrážděná. Vyvarujte se jí díky 5 tipům pro dokonalou každodenní péči o tělo.

5 tipů pro perfektní péči o obličej

Pracuji jako make-up artist a stylistka a každý den s hrůzou a zároveň s překvapením zjišťuji, kolik lidí si ve svém hektickém životním stylu neudělá čas na péči o pleť. Proto nabízím svých 5 tipů pro každodenní péči. Jejich výhoda? Zaberou jen minimum času. A přidám i tipy na výrobky, které sama používám a doporučuji.

Přirozená krása

Jako stylistka potkávám krásné ženy všech věkových kategorií. A myslím, že nejkrásnější jsou ty, které se známkami stárnutí bojují přirozenými způsoby a s respektem ke svému tělu.

Pro všechny typy pleti

Čas se nám nevepisuje jen do obličeje, postupující roky se projevují i na dalších částech našeho těla. S věkem se mění i pokožka hrudníku, paží, ale především stehen. A obvykle ne k lepšímu. Vždyť kterou ženu netrápí nevzhledná celulitida?

Jednoduchá a efektivní péče zevnitř

Zájem o péči o pleť v posledních letech roste. I vy ji nejspíš hýčkáte zvenčí pomocí kvalitních krémů s UV ochranou, antioxidanty, vitamíny nebo minerály. Bojovat proti předčasnému stárnutí pleti ale můžete i zevnitř. Ostatně, věděli jste, že viníkem prohlubujících se vrásek je kolagen, respektive jeho úbytek v takzvané dermis?