OSL_awards_stories_1140x600_1121.jpg

Kolagen Solution™ si rok co rok odnáší ceny vítězů

Beauty collagen The Solution™ získal několik mezinárodních ocenění od organizací jako Harper's Bazaar, COSTUME a Dutch Beauty Awards.

Od svého vzniku v roce 2017 až po vstup na svůj devátý trh na začátku roku 2021 zaznamenal kolagen The Solution™ mezinárodní úspěch. The Solution™ se v současné době může pochlubit pěti mezinárodními oceněními, zaujal řadu redakcí a získal nominace a ocenění z několika zemí.

2021

The Solution™ nedávno získal ocenění v kategorii „Doplněk stravy“ na Cosmopolitan Beauty Awards 2021 v České republice. Krátce předtím se kolagen The Solution™ stal vítězem kategorie „Cosmeceuticals“ v soutěži Dutch Beauty Awards 2021. Cosmeceuticals oceňuje kosmetické produkty, které mají vědecky prokázaný účinek. Oslo Skin Lab bylo poctěno tímto oceněním, které potvrdilo to, co ukazuje tisíce spokojených zákazníků a samotný vědecký výzkum, že The Solution™ funguje.

V letošním roce získal kolagen The Solution™ také nominaci na Vogue Beauty Awards Poland v kategorii "Novinka roku" a na Cosmopolitan Beauty Awards Czech Republic v kategorii "Doplněk stravy".

2020

V roce 2020 se kolagen The Solution™ umístil na prvním místě ve své kategorii v soutěži COSTUME BEAUTY Favourites v Dánsku. Porota se skládala z kosmetických redaktorů a profesionálů, kteří rozhodovali o tom, které produkty se stanou finalisty. O vítězi jednotlivých kategorií nakonec rozhodli sami čtenáři. Tím bylo zajištěno, že vítězné výrobky byly odborně posouzeny a zároveň si je spotřebitelé oblíbili. Výrobek The Soution™ byl již dvakrát nominován, což svědčí o silné pozici značky na trhu v posledních letech. The Solution™ byl letos v Norsku nominován na cenu Costume Awards v kategorii "Nejlepší značka v péči o pleť".

2019

V rámci soutěže Harper's Bazaar Česká republika 2019 a Anti-Aging Awards získal kolagen The Solution™ vítězství v kategorii "Nejlepší doplněk stravy proti stárnutí". Porota se skládala z kosmetických redaktorů časopisu, kteří výrobek sami testovali. Porotci zjistili, že kolagenový prášek má znatelný účinek a velmi snadno se používá. The Solution™ se v tomtéž roce umístil na druhém místě ve dvou kategoriích v soutěži Scandinavian Global Makeup Awards, a to jako nejlepší značka péče o pleť a nejlepší produkt proti stárnutí. Kolagen The Solution™ byl navíc nominován v kategorii „Vnitřní krása“ v soutěži Danish Beauty Awards 2019.

Péče o pleť zevnitř je rostoucí trend

Zakladatelka Cecilie Nordstrømová je nadšená úspěchem výrobku a jeho pozitivním ohlasem. Vždy věřila, že krása vychází zevnitř a že nestačí jen pečovat o pleť zvenčí. Cecilie věří, že je důležité pečovat o pleť i zevnitř. "Všechny nominace a ocenění kolagenu The Solution™ jsou důkazem, že péče o pleť zevnitř je rostoucím trendem a že náš kolagen skutečně přináší výsledky," říká.

RS446_OSL_Cecilie-Nordstrom_0221_2187_W-Article_1140x600.jpg

Kožní terapeutka Anne Berit Eide má vlastní kliniku v Oslu a viděla, jak kolagen The Solution™ funguje. Proto ji vůbec nepřekvapují ocenění a nominace, které kolagen The Solution™ získal. S nadšením sleduje pozitivní růst značky. "Úspěch kolagenu je snadno pochopitelný - je to neuvěřitelně dobrý produkt. Líbí se mi, že kromě toho, že je naprosto bezpečný, je také velmi snadné ho používat na denní bázi," říká Anne Berit.

Anne Berit také říká, že není pochyb o tom, že nejúčinnější cesta ke krásné pleti musí začít uvnitř. Propaguje použití bioaktivních kolagenových peptidů v přípravku pro dosažení svěžího a zdravého vzhledu. Anne se s námi také podělila o svá zjištění po skenování zákazníků, kteří použili The Solution™, a došla k závěru, že všechna skenování prokázala pozitivní výsledky na pokožce. Mezi několika důvěryhodnými zákazníky, na které kolagen působí pozitivně, zmiňuje také dánskou odbornici na krásu a bloggerku Silke Grane, která přípravek The Solution™ používá již několik let. "Silke má s každým dalším vyšetřením stále lepší výsledky - to je působivé!" říká Anne Berit.

Silke_konsultasjon_1140x600.jpg

"Snímky, které byly provedeny na Silkeině kůži, ukazují neuvěřitelné výsledky. Jsme také ohromeni tím, co vidíme u zákazníků, kteří kolagenový prášek používají kratší dobu - a že jich je stále více, protože The Solution™ a trend krásy zevnitř se stávají stále populárnějšími."

Silke_bord_1140x600.jpg