OSL_Marketa_1140x600_0323.jpg

Markéta (47)

Chcete-li oddálit stárnutí a vznik vrásek, řešením je pravidelné užívání bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu. Naše klientky na vlastní kůži vyzkoušely náš kolagen The Solution a stav jejich pokožky je po třech měsících užívání velmi mile překvapil.

Pravidelné užívání kolagenu The Solution

Jedním ze způsobů, jak zpomalit proces stárnutí pleti a udržet si pevnou, pružnou a mladistvě vypadající pokožku, je pravidelné užívání kolagenu The Solution. Že díky tomuto bioaktivnímu hydrolyzovanému kolagenu dostáhnete mnohem lepších výsledků než v případě běžných produktů v péči o pleť, dokazují také výsledky našich klientek.

PŘED:

OSL_web_article_Marketa_Before_1140x600_0323.jpg

PO:

OSL_web_article_Marketa_After_1140x600_0323.jpg

Markéta má zredukované vrásky i jemnější a hladší pleť

Účinky kolagenu The Solution od Oslo Skin Lab na vlastní kůži vyzkoušela také Markéta N., která na tento produkt poprvé narazila v internetové reklamě.
“Známky stárnutí jsou v mém věku neúprosné. Ráda podniknu to, co mi může trochu pomoci přirozenou cestou. Kolagen Oslo Skin Lab znám z reklamy, kterou jsem viděla na internetu. Nejdříve jsem k němu měla výhrady, zda je produkt testovaný, jakou má chuť nebo zda nebude mít nějaké vedlejší účinky. Na výsledky užívání kolagenu jsem se samozřejmě těšila,” popisuje naše třetí testerka. Markéta každé odpoledne vmíchá sáček kolagenu do vody s citronem. Jak sama podotýká, není pro ni těžké kolagen The Solution užívat, baví ji jeho rozpustnost i to, že je bez chuti a nemůže nic ovlivnit. “Navíc se mi líbí jeho elegantní balení. Asi po měsíci jeho užívání jsem začala pozorovat, že se mi pleť mění. Mám pocit, že struktura mojí pleti je mnohem jemnější a hladší. Vrásky se mi zjemnily o 12%. Výsledky jsou mi pochopitelně příjemné,” říká Markéta N.