OSL_Ruzena_1140x600_0323.jpg

Růžena (41)

Pečujte o svou pokožku zevnitř. Každá denní dávka The Solution obsahuje 2,5 g bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu, speciálně navrženého pro zvýšení elasticity a pevnosti pokožky.

Pravidelné užívání kolagenu The Solution

Jak obstál u našich klientek? Jedním ze způsobů, jak zpomalit proces stárnutí pleti a udržet si pevnou, pružnou a mladistvě vypadající pokožku, je pravidelné užívání kolagenu The Solution. Že díky tomuto bioaktivnímu hydrolyzovanému kolagenu dostáhnete mnohem lepších výsledků než v případě běžných produktů v péči o pleť, dokazují také výsledky našich klientek.

Růžena (41) podstoupila v únoru 2022 diagnostiku pleti prostřednictvím speciálního přístroje Canfield Visia. O tři měsíce později, během kterých každý den užívala kolagen, byla její pleť opět podrobena kontrolnímu skan.

PŘED:

OSL_web_article_Ruzena_Before_1140x600_0323.jpg

PO:

OSL_web_article_Ruzena_After_1140x600_0323.jpg

Při pohledu do zrcadla mám pocit, jako by se vrátily zpátky v čase.

"Moje pleť je šťavnatější a živější", chválí si Růžena (41). “Na své pleti jsem začala pozorovat výraznější vrásky a ztrátu pružnosti. Oslo Skin Lab na mě vykukovalo na sociálních sítích, a nakonec mě přesvědčila Jitka Schneiderová. Moje vrásky ke mně patří a nechtěla jsem se zbavit žádné konkrétní, ale byla jsem zvědavá, jestli Oslo Skin Lab funguje! Měla jsem obavy, protože účinky kolagenu nelze nijak ověřit předem a spousta firem slibuje zázraky. Měla jsem ale pocit, že to, co Oslo Skin Lab komunikuje, dává smysl,” říká otevřeně paní Růžena.

 

Jak dále popisuje, kolagen každé ráno rozpouští v černém čaji s medem a citronem; sedí u počítače, popíjí a mládne. “První wow přišlo asi po měsíci. Moje pleť začala být šťavnatější a živější, jako by se z ní sloupla únava a šeď. Vidím jiskru v obličeji. Po dalších dvou měsících se mi začala zlepšovat celulitida. Za dobu užívání kolagenu se mi zjemnily vrásky o 3%. Z výsledků mám radost, je to jako bych se při pohledu do zrcadla vrátila o kousek v čase. Od Oslo Skin Lab jsem chtěla přirozenou a milou změnu k lepšímu. A moje očekávání se naplnila!” chválí si kolagen Oslo Skin Lab Růžena Č.