OSL_Silvia2_1140x600_0123_IT1.jpg

Silvie v 63 letech zjistila, jak skvělý je kolagen pro pružnost pokožky!

Silvie si v péči o pleť doslova užívá a věnuje jí opravdu hodně času a pozornosti. Uvědomuje si, že má velmi světlou a jemnou pleť, proto je v posledních 10 letech na slunci velice opatrná. Ví, že nadměrné vystavování se ultrafialovým paprskům zvyšuje tvorbu vrásek.

Silvie vám nyní prozradí, jak vypadá její běžná péče o pleť, která sestává z těchto jednoduchých kroků:

  • odličování
  • čištění
  • tonizace
  • hydratace krémem s UV faktorem proti slunci
  • aplikace séra a krému pod oči.

Jednou týdně používá jemný peeling a 1 až 2krát týdně hydratační masku.
„Všechny tyto kroky považuji za nezbytné, protože se díky nim cítím svěží, vyživená a voňavá. Moje pleť tak nezůstane nikdy vysušená, naopak je vždy jemná,“ říká nám hrdě Silvie.

Člověk vždy řeší zkrášlovací produkty, přičemž často zapomínáme na základní složku péče o naši pleť: výživu. Silvia dodržuje zdravé stravování ve formě klasické středomořské stravy, která zahrnuje spoustu listové zeleniny (jako zelí, špenát, chřest, brokolice...), ovoce, ryb a celozrnných výrobků. Používá extra panenský olivový olej, který v její stravě hraje velmi důležitou roli, jelikož je prospěšný pro naše tělo i pokožku. Silvia již delší dobu označuje The Solution™ Beauty Collagen za svého nejlepšího přítele. Přestože byla zvyklá užívat doplňky stravy, jako jsou vitamíny, minerální soli, hořčík, omega 3, které jí doporučovali důvěryhodní odborníci, například její výživový poradce, o blahodárné síle kolagenu ve spojení s péčí o pleť nikdy předtím neslyšela.

„Vždy se mluvilo o benefitech kolagenových doplňků ve spojení s klouby, ale nikdy ne s pokožkou! Po objevení Oslo Skin Lab a přečtení různých vědeckých studií, které se zdály být velmi užitečné jako důkaz účinků tohoto kvalitního produktu, jsem se rozhodla vyzkoušet The Solution™ na vlastní kůži,“ říká Silvia.
„Kolagen v prášku užívám už 8 měsíců a výsledky jsou neuvěřitelné!" říká Silvia nadšeně. Nejtěžší je během prvních měsíců setrvat a pravidelně kolagen užívat i když ještě nejsou účinky tak viditelné, ale Silvia doporučuje nevzdávat se a být trpělivá, protože výsledky se spíše zda později dostaví!

„První 2 měsíce jsem neviděla mnoho konkrétních změn, ale od třetího měsíce jsem začala cítit, že pokožka na tváři je pevnější a hladší. No byl to jen pocit, protože zachytit výsledky na vlastní kůži je opravdu obtížné, protože se na sebe díváme každý den do zrcadla. Myslím, že první osoba, která si změny všimla, byla moje drahá přítelkyně, se kterou se setkávám každé ráno při venčení našich pejsků.

„Vypadáš tak zrelaxovaně a rozzářeně. Děláš něco nového pro svou pleť?" ptala se mě. No pro svou pleť jsem nedělala nic jiného kromě toho, že jsem už několik měsíců pravidelně užívala The Solution. Takže v tu chvíli mi došlo, že opravdu funguje! Takže s jeho užíváním už asi nikdy nepřestanu!".

Po 8 měsících si Silvia všimla zejména jednoho pro ni důležitého účinku: „Jsem ohromená, jak mi jeho užívání změnilo vzhled rukou! Lepší elasticita jejich pokožky je efekt, který mě opravdu přesvědčil o tom, že The Solution ve svém životě prostě potřebuji. Kdysi jsem na pokožce rukou měla něco jako strie a kůže na nich byla ochablá. Ale k mému překvapení vidím právě tam to nejlepší zlepšení. Fakt jsem to nečekala! Pokožka mých rukou a vlastně celého těla je nyní pružnější, méně ochablá a pevnější. Opravdu se z toho těším, protože jsem tento problém vždy vnímala jako varovný signál stárnutí, což ve mně vyvolávalo pocit nejistoty, a to hlavně během léta, kdy ukazujeme z naší pokožky mnohem víc,“ pokračuje Silvia.

merge_from_ofoct.jpg

Silvia na závěr dodává, že už si bez The Solution svůj život neumí představit. Je to totiž její skvělý spojenec pro udržení zdravé, svěží a zářivé pleti i v jejím věku! "Je úžasný, určitě ho všem doporučuji!"