OSL_Silvia2_1140x600_0123_IT1.jpg

Silvie v 63 letech zjistila, jak skvělý je kolagen pro pružnost pokožky!

Silvie (63) má velmi světlou a jemnou pleť, které věnuje hodně pravidelné péče a pozornosti. Opradu výrazných výsledků ale dosáhla až s dlouhodobým používáním kolagenu. Největší účinek pozoruje na pokožce rukou a celého těla. Změny k lepšímu zaznamenalo i její okolí.

„Vypadáš odpočatě a jen záříš. Jak to děláš?” zeptala se kamarádka, se kterou se Silvie každé ráno potkává při venčení psů. Silvie ale věděla, že ve své pleťové rutině neudělala žádné změny, krom toho, že už několik měsíců pravidelně používala The Solution. „V tu chvíli mi došlo, že to opravdu funguje! Takže s jeho užíváním už asi nikdy nepřestanu," raduje se.

Silvie o svou jemnou a světlou pleť příkladně pečuje a svou každopdenní pleťovou rutinu si velmi užívá. Před osmi měsíci začala navíc s užíváním The Solution a popisuje, jak se na její pleti projevovalo: „První dva měsíce jsem neviděla skoro žádnou změnu, ale od třetího měsíce jsem cítila, že pokožka na tváři je o něco pevnější a hladší. Po pár měsících už byly změny tak výrazné, že na ně reagovalo i moje okolí,” svěřuje se Silvie.

merge_from_ofoct.jpg

Největší radost má ale z efektu, který má užívání kolagenu na její paže. „To mě opravdu ohromilo. Dřív jsem na pažích měla ochablou kůži a něco jako strie. Teď je ale pokožka mých rukou, a vlastně celého těla, pružnější a pevnější. To mě přesvědčilo o tom, že The Solution ve svém životě potřebuji. Právě povolená pleť pro mě představovala varovný signál stárnutí a trápilo mě to hlavně v létě, kdy kůži v oblečení přirozeně více odhalujeme.

Silvie věnuje své pleti hodně času a pozornosti. Její každodenní pleťová rutina zahrnuje odličování, čištění, tonizaci, hydrataci kvalitním krémem s UV faktorem, aplikaci séra a očního krému. K tomu jednou týdně ošetří pleť jemným peelingem a jednou až dvakrát týdně přidává hluboce hydratační masku.

Je si ale dobře vědoma toho, že vedle správné volby kosmetiky je nezbytnou složkou péče o pleť také výživa zevnitř. Proto se stravuje zdravě ve stylu středomořské stravy, která zahrnuje spoustu listové zeleniny (zelí, špenát, chřest, brokolice...), ovoce, ryb a potravin z celozrnné mouky. Zdravou stravu doplňuje doplňky v podobě vitamínů, minerálů a dalších látek, které jí doporučil její výživový poradce.

„Když jsem objevila Oslo Skin Lab, byla jsem skeptická. Proto jsem si nejprve přečetla celou řadu vědeckých studií. Zjistila jsem, že účinky tohoto produktu potvrzují, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet The Solution doslova na vlastní kůži,“ říká Silvie. „Dnes je to už 8 měsíců, co pravidelně používám kolagen v prášku, a výsledky jsou opravdu neuvěřitelné," popisuje nadšeně.

Nejtěžší je podle ní vytrvat v pravidelném užívání během prvních měsíců, když ještě nejsou účinky tak viditelné. Silvie proto doporučuje zůstat trpělivá a nevzdávat to, protože si sama ověřila, že výsledky se skutečně dostaví.

Na závěr dodává, že už si bez The Solution svůj život neumí představit. „Je to ten nejlepší spojenec pro udržení zdravé, svěží a zářivé pleti i v mém věku. Doporučuji ho všem, kterým na vzhledu jejich pleti záleží.”