RS446_OSL_Cecilie-Nordstrom_0221_2187_W-Article_1140x600.jpg

Vždy věřila, že se má pečovat o pokožku zevnitř

Cecilie Nordstrom – žena, která stojí za úspěšným kolagenovým přípravkem The Solution™. „Je zřejmé, že na naši pokožku má velký vliv to, co jíme. Aby byla ve formě, potřebujeme správnou výživu,“ říká.

Cecilie pracovala několik let s doplňky stravy a moc dobře ví, jak velmi dokáže pravidelné užívání minerálů a vitamínů ovlivnit naše zdraví. Vždy snila o tom, že nalezne produkt, který bude fungovat speciálně na pleť. Když pak společnost uvažovala o kolagenových doplňcích pro klouby, objevila v Německu výrobce kolagenu, který vynalezl bioaktivní kolagenový hydrolyzát. Právě ten má pozitivní účinek na pokožku a stal se hlavní ingrediencí kolagenového doplňku The Solution.

Za vším je solidní výzkum

„Věřila jsem, že právě toto je produkt na péči o pokožku zevnitř, který jsme hledali,“ říká Cecilie a dodává: „Protože pracujeme v oblasti zdraví, máme nastaveny velmi přísná kritéria na požadovanou kvalitu přípravku, jenž tvoří základ produktu, který nabízíme.

Jeho účinnost dokládá několik dvojitě zaslepených, takzvaně randomizovaných a placebem kontrolovaných klinických studií. V jejich průběhu tedy část účastníků dostává skutečný produkt s účinnou látkou, druhá část pouze placebo.

Tyto studie prokázaly, že užívání kolagenových peptidů vede ke zlepšení pružnosti pokožky, k redukci celulitidy a zmenšení hloubky vrásek v průměru o 20,1 %. Tyto studie, které proběhly na Univerzitě v Kielu, byly rovněž publikovány v lékařské databázi PubMed. Všechny jsou navíc recenzovány, což znamená, že dokumentace z výzkumu byly posouzeny nezávislými vědci, kteří potvrdili jejich správný průběh i výsledky.“

RS72_Solution_9853_W-Article_1140x600.jpg

Viditelné výsledky prokázalo skenování pokožky

Důkazem o účinnosti přípravku byly výsledky kožních skenů. Ty proběhly na Hudpleieklinikk v Oslo, kterou jsme požádali o analýzu pokožky několika účastnic výzkumu. Dermatoložka a zároveň majitelka kliniky Anne Berit Eide s tímto testováním souhlasila a poskytla nám pleťový skener. Ten prokázal, že stav pokožky se u všech účastnic po užívání přípravku The Solution zlepšil.

Naší první účastnicí byla Vanessa Rudjord. Po 8 týdnech užívání kolagenu měla o 33 % méně vrásek. U dalších dvou zákaznic, které chtěly produkt vyzkoušet a rovněž souhlasily se skenováním pokožky, byly výsledky ještě lepší.

„K velmi solidní vědecké dokumentaci jsme tak mohli přidat i viditelný efekt, který je patrný také na fotografiích před a po,“ říká Cecilie.

Rozdíly v kolagenech

„Někde jsem četla, že pokud uvaříte vodu, dosáhnete stejné výsledky. To je ovšem nedorozumění a nepotvrdí vám to ani žádné vědecké studie. Přípravek The Solution tvoří kolagen rozložený na peptidy (sloučeniny s krátkým řetězcem aminokyselin) a právě ty mají efekt na stav naší pokožky. Účinnost kolagenových peptidů potvrzují i klinické studie.“

RS269_Solution_10141_W-Article_1140x600.jpg

Cecilie zdůrazňuje, že The Solution není zázračný lék, který má okamžité účinky. Není ovšem pochyb, že jeho pravidelné užívání má pozitivní účinky a zlepšuje hladkost, hebkost a pružnost pokožky. Výsledky se dostavují postupně a u každého jinak, podle typu pleti. Změny nejsou viditelné ze dne na den, je proto dobré vyfotit se na začátku užívání, případně si nechat oskenovat pokožku kožním skenerem, který je v měření účinnější. Dostáváme neustále fotografie od spokojených uživatelů, jak moc se jejich pleť zlepšila po užívání našeho přípravku.

Úspěch v zahraničí

„Po uvedení The Solution na trh v roce 2017 šlo vše hladce. Začali jsme v Norsku a ve Finsku. Poté následovalo Švédsko, Dánsko, Česká republika, Holandsko, Slovensko, Polsko a Itálie. Ve všech těchto zemích spolupracujeme s dermatologickými klinikami, na nichž probíhá skenování pleti s velmi dobrými výsledky. V plánu je vstup na trhy v dalších zemích,“ říká Cecilie.

RS140_OSL_solution_flower_W-Article_1140x600.jpg