CZ andrea web article.png

Andrea Růžičková (38)

Herečka Andrea Růžičková, kterou proslavily role v seriálech Vyprávěj nebo Ordinace v Růžové zahradě, se může i po třicítce pochlubit pevnou, pružnou a mladistvě vypadající pletí. Jak sama říká, vděčí za to genetice, kvalitní kosmetice, a zvláště pravidelnému užívání kolagenu.

“Třetím rokem svému tělu dopřávám The Solution Beauty collagen od Oslo Skin Lab. Nově jsem k němu přidala tobolky The Glow, které obsahují kyselinu hyaluronovou a vitamín C, společně tak zvyšují pevnost, pružnost a hydrataci mé pokožky,” prozradila tajemství své krásy Andrea Růžičková.
Aby dokázala, že kolagen skutečně funguje, zúčastnila se na podzim roku 2022 beauty eventu, v rámci něhož si nechala provést sken tváře. Cílem bylo zjistit, v jakém stavu se hereččina pleť nachází. A jaký byl výsledek tohoto vyšetření?
V případě Andrey Růžičkové, která má 38 let, vyšetření odhalilo, že její pleť je díky pravidelnému užívání kolagenu o 6 let mladší. Ostatně, že má mladistvě působící pleť, je patrné už na první pohled.
Andrea Růžičková říká, že má své tělo ráda. Zároveň o něj pečuje proto, aby jí v něm bylo dobře.

„Moje tělo nikdy nebylo a ani nebude „dokonalé“. Vážím si ho a chci o něj nadále pečovat, abych se v něm cítila i po další roky dobře. Stárnutí pleti je přirozený proces. Týká se každého z nás. Nedá se zastavit, ale dá se o něco zpomalit,” podotýká herečka s tím, že stárnutí pleti se dá poměrně dobře zbrzdit právě pravidelným užíváním kolagenu.