Melissa_Sondell_1_w-Article_1140x600.jpg

Melissa, 39 let

"Vidím na své pleti velký rozdíl jak z hlediska pružnosti, tak i z hlediska hebkosti a lesku."

Melissa Sondell (39) je velmi aktivní žena. Ve všední dny pracuje na plný úvazek jako umělecká ředitelka, ale také provozuje vlastní firmu, kde pomáhá různým společnostem fotit, natáčet a vytvářet obsah pro různé kanály. Kromě toho je matkou dvou malých dětí, má velký dům, který je v pravidelných intervalech různě zdobený a renovovaný, a stále rostoucí účet na Instagramu a Tiktoku s vtipnými klipy, které ve Švédsku vidělo mnoho tisíc lidí.

Melissa_Sondell_2_w-Article_1140x600.jpg
Loni na jaře jsem byla na krásné ženské akci se spoustou pozitivní ženské energie a síly. V dárkové tašce byla měsíční zásoba kolagenového prášku The Solution. Už jsem o tom slyšela a říkala jsem si, že by bylo zajímavé to zkusit. Vždy jsem měla velmi jemné linky a vrásky kolem obou očí a na čele, takže mi produkt připadal jako dar z nebe. Vzrušená a zvědavá, co to může udělat s mou pletí, jsem začala se zcela novou rutinou, která se ukázala být mou nejudržitelnější rutinou vůbec.

V minulosti jsem již zkoušela užívat jak vitamíny, tak doplňky stravy, ale nějak jsem to nikdy nedokázala vydržet a užívat je dál. Nyní  kolagen užívám každý den již téměř 10 měsíců a vidím velký rozdíl jak v pružnosti pokožky, tak i v hebkosti a lesku.

Melissa_Sondell_Before_after (2).jpg
Myslím, že spousta lidí chce zázračné výsledky hned, a pokud nevidíte výsledky od prvního dne, tak to vzdáte a možná to přestanete užívat. Vnímám to ale spíše jako dlouhodobou investici a něco, co moje pleť potřebuje neustále.

Stejně jako vidím, že je důležité pleť čistit, mazat se, spát dostatek hodin v noci, jíst dobré jídlo a samozřejmě cvičit. Rychlé řešení neexistuje, ale pokud investujete do péče o sebe dlouhodobě, věřím, že se budete cítit lépe a budete mít krásnější pleť.