p2m-347-131218-3259_1920x960.jpg

Silke Grane: „Tohle je produkt, který absolutně miluji!“

The Solution™ jsem vyzkoušela.

Sedmačtyřicetiletá Silke Grane je kosmetoložka s více než 20 lety zkušeností v oboru. I ona se spojila s Oslo Skin Lab, aby vyzkoušela, jestli The Solution™ funguje. A… výsledky ji šokovaly.

„Došlo u mě k eliminaci vrásek o 51 %!“

Takhle komentovala překvapená Silke výsledky ještě pár dní poté, co výsledky viděla černé na bílém.
Ještě předtím, než Silke začala s pravidelným užíváním přípravku proti vráskám The Solution™, podstoupila vyšetření pleti na klinice v Helsingborgu. Měřicí přístoje vyhodnotily nejen hloubku vrásek, ale i strukturu pokožky a stav pigmentových skvrn.
Po 8 týdnech pravidelného užívání pak došlo na stejné klinice k dalšímu vyhodnocení stavu pokožky. A všichni byli samozřejmě zvědaví, jestli pravidelná konzumace The Solution™ měla na pokožku nějaký vliv. 

Výsledek a první reakce?

„Vlastně ani skoro nemůžu uvěřit tomu, že je to pravda. Jsem opravdu velmi příjemně překvapená,“ reagovala Silke na informace, které se dozvěděla.

Pleť o 6 let mladší než ve skutečnosti

A to už za svou profesní kariéru měla možnost otestovat mnoho produktů a procedur. Vždyť provozuje úspěšný blog beautybysilke.dk a předtím dlouhé roky pracovala jako make-up artist a beauty editor v časopise. O svou pleť se 47letá Silke samozřejmě pravidelně a intenzívně stará… a i přesto ji výsledky užívání kolagenového prášku velmi překvapily. 
Vyšetření pleti po pravidelném užívání kolagenu totiž Silkinu pokožku vyhodnotilo jako pokožku 41leté ženy – označilo ji tedy o 6 let mladší. Kromě toho přístoje naměřily zmenšení vrásek o 51 %!

„Ze své pleti mám teď neuvěřitelné dobrý pocit,“ popisuje Silke. „Skenování pokožky také ukázalo, že je její povrch výrazně hladší než předtím. A tohle cítím i při každodenním líčení, nemusím používat podkladový make-up pro vyrovnání nedokonalostí.“

Kolagen je pleti vlastní, ale jeho množství s věkem klesá

Kolagenový prášek The Solution™ neobsahuje žádné přísady. Jde o čistý a hydrolyzovaný kolagen. Ostatně, kolagen je pleti vlastní bílkovina, která se v našem těle přirozeně vyskytuje. Právě díky němu je naše pleť v mladším věku hladká a pevná. Od 30. roku života ale množství kolagenu v kůži klesá. A to je hlavní důvod, proč vznikají vrásky. Mimochodem, ztrátu kolagenu urychlují i přílišné slunění, kouření nebo znečištění. 
Výzkumy ukazují, že pravidelné užívání kolagenových peptidů, které přípravek The Solution™ obsahuje, může snížit hloubku vrásek i eliminovat celulitidu. Přečtěte si podrobnosti!
Silke připouští, že byla před druhým testováním pokožky nervózní. Protože se o svou pleť poctivě a pečlivě stará, nebyla si jistá, že jí může kolagenový prášek ještě v něčem pomoci. „Slyšela jsem předtím o skvělých referencích od Vanessy Rudjord, takže jsem byla zvědavá. A z výsledků pak samozřejmě nadšená a vlastně i šokovaná, že byly až tak dobré,“ popisuje Silke.

Chci být hlavně přirozená

Ostatně, sama má ke stárnutí značně uvolněný postoj. A to navzdory svému povolání, kde je vzhled velmi důležitý. „Pro mě je vzdorování věku hlavně o tom, že se snažím cítit dobře a udělat pro sebe vždy to nejlepší možné. Můj obličej je tak trochu mojí vizitkou, takže je logické, že se chci v dobré stavu udržet co nejdéle. Zároveň ale nechci působit jako umělá karikatura. Chci být přirozená.“

Jako odbornice otestovala Silke během let mnoho a mnoho produktů, které byly na trhu k mání. „Jsem tak trochu posedlá kvalitními čisticími prostředky, používám séra, hydratační přípravky. A to denně. Nicméně tohle bylo poprvé, co jsem testovala čistý kolagen,“ přiznává. „Jsem taky nadšená z toho, že jde o 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné jiné přísady.“
Stejně snadné bylo pro Silke i pravidelné užívání přípravku. Protože je prášek bez chuti, je možné ho přimíchat do téměř jakéhokoli pokrmu. A Silke, která miluje vydatné snídaně, ho tak do denní rutiny zařadila vždy hned ráno. „Ideální řešení z pohledu času a efektivity,“ usmívá se a už plánuje, že si nechá pokožku vyšetřit potřetí. Jestli došlo k dalším změnám.

A všem pochybovačům pak vzkazuje: „Zkuste to. A máte-li možnost podstoupit skenování pleti před a po, udělejte to. Sami uvidíte, že vaše pokožka nelže!“