RS183_Silvany_Bricen_2058_W-Article_1140x600.jpg

Zdravá pleť září zevnitř

Silvany Bricen (47) je vnímána jako jedna z nejdůvěryhodnějších beauty expertů v Norsku. Její blog The Beauty Edit sledují tisíce lidí. Minulý rok objevila kolagenový prášek The Solution.

„Mojí filosofií vždy bylo, že o pleť je potřeba pečovat hlavně zevnitř. Dostatečně spát, vyhýbat se stresu, pravidelně cvičit a zdravě jíst – to je recept pro zdravou a svěží pleť,“ říká Silvany.

Autorka blogu The Beauty Edit má za sebou práci modelky, moderátorky i zpěvačky. Jejím posledním zaměstnáním je Beauty Editor pro norské časopisy Stella nebo Custome. První ze svých dvou dětí měla ve 44 letech a vyvážit stres dostatkem spánku bylo najednou velmi těžké.

„Cítila jsem, jako by ze mě krásu někdo postupně vysával. Únava se projevila v linkách a vráskách, které tam dříve nebyly. Únava a stres ovlivnily mou pokožku od hlavy až k patě.“

Silvany se rozhodla na 4 měsíce otestovat známý kolagenový prášek od Oslo Skin Lab. Než s užíváním začala, nechala si udělat sken pleti na nezávislé klinice.

silvany_drikker.jpg

„Kolagenový prášek je známým „pokrmem krásy“. Četla jsem spoustu článků o jeho skvělých účincích a byla jsem zvědavá, jaký efekt bude mít The Solution na mou pleť. Před samotným skenováním pokožky jsem byla i docela nervózní,“ vypráví.

Co je The Solution?

silvany_hender.jpg

The Solution je kolagenový doplněk ve formě prášku, který lze smíchat s jakýmkoliv jídlem nebo pitím, protože má neutrální chuť a vůni, navíc neobsahuje žádný tuk, cholesterol ani sacharidy. Prášek je dodáván v praktickém balení.

Existuje několik klinických studií o účincích kolagenu obsaženém v přípravku The Solution. Všechny tyto studie jsou dvojitě zaslepené, placebem kontrolované a zrecenzované před publikací v lékařské databázi.

Výsledky pravidelného užívání The Solution:

  • Redukce hloubky vrásek, průměrně o 20 % za 8 týdnů
  • Redukce pomerančové kůže (celulitidy), průměrně o 11 %
  • Zvýšení elasticity pokožky – předcházení tvorbě nových vrásek a linek

Teď nemůžu přestat!

Už po 3 týdnech užívání kolagenového prášku The Solution cítila Silvany na své pokožce pozitivní změny. O trochu déle trvalo, než fyzicky viděla rozdíly, které chtěla.

RS280_Silvany_Bricen_2234_W-Article_1140x600.jpg
„Sken po 4 měsících ukázal dobré výsledky a mně se potvrdilo to, co jsem si o The Solution myslela – pokožka je znatelně pevnější a výsledky prokázaly, že se její povrch zlepšil,“ říká Silvany.

A to i přesto, že se Silvany v noci stále dobře nevyspí a ráda se opaluje. Kromě samotného stárnutí je i vystavování se slunci tím, co má na hladinu kolagenu v pokožce negativní dopad.

„Každý by si měl najít svou cestu a to, čemu doopravdy věří. Já vím, že tento kolagenový prášek pomáhá pečovat o mou pokožku zevnitř, jinak bych ani nepokračovala v jeho užívání. Tento můj malý každodenní rituál, kterým začínám svůj den, se stal součástí mé péče o krásu,“ říká Silvany Bricen.