32300.jpg

Dostatek vody: Stačí to pro krásnou pleť?

Díky pití velkého množství vody bude vaše pokožka vypadat mladší. Asi si teď říkáte: „Ano, to je pravda!“ Ale je to skutečně pravda? Ano i ne.

Voda je životně důležitá. Pro celé naše tělo, pro všechny orgány a v neposlední řadě i pro pokožku, kterou můžeme označit za vůbec největší orgán našeho těla. Když je povolená, unavená a suchá bývá to jasným znamením, že jste dehydratovaní. A na vysušené pokožce jsou vrásky i jemné linie výraznější. Voda z těla mizí každým nadechnutím, pocením, ale i polykáním, a proto je důležité ji doplňovat během celého dne.

Jen voda vás vrásek nezbaví

Dostatek vody je jedním z předpokladů jemné a hydratované pokožky. Dá se ale tím, že budeme jen pít vodu a budeme jí pít opravdu hodně, pokožka zpevnit a zmenšit vrásky? Určitě ne. Jediným efektem vaší větší konzumace vody bude častější návštěva toalety. Někteří vědci pak dokonce tvrdí, že pití pouze čisté vody je špatně. A my dodáváme: Chcete-li mít méně vrásek, přidávejte si pravidelně každý den do sklenky vody The Solution™. Obsahuje 100% čistý kolagenový prášek a má neutrální vůni a chuť.

Proč kolagen?

Kolagen je přirozenou součástí naší pokožka. Díky němu je hladká a pružná. Od 30. roku života ale dochází k jeho ubývání. Nový se navíc nevytváří už v takovém množství. Vznikají tak první vrásky. A to i přesto, že denně vypijete několik litrů vody. Voda je sice pro udržení svěží pokožky důležitá, ale jen samotná voda vás nespasí.