OsloSkinlab_0619_9848_1920x1080.jpg

Kolagen, který si vaše pokožka zamiluje

Existuje hned několik typů kolagenu. Ne všechny ale působí jako „zpomalovač“ stárnutí pokožky. Který kolagen tedy pokožka miluje?

Přípravek The Solution™ obsahuje kolagenový prášek Verisol®. Jde o takzvaný hydrolyzovaný kolagen. Tedy kolagen, který je pomocí enzymů rozdělený (hydrolyzovaný) na peptidy (krátké řetězce aminokyselin). A právě ty dokáže naše pokožka využít.

Kolagenní peptidy: Pomocníci pro krásu

Pokud by měl kolagenový prášek jinou (chemickou) podobu, pak by si s ním pokožka nedokázala poradit, neuměla by ho využít a tělo by jeho přebytek vyloučilo. Nicméně kolagenový prášek Verisol® je tvořený přesně takovými peptidy, které pokožka dokáže maximálně využít. A odborné studie potvrzují, že kolagenový prášek má na pokožku mimořádně dobrý vliv. Hloubka vrásek se zmenšuje a pokožka je pevnější a odolnější.

Odborné studie jako důkaz

Všechny provedené studie pracovaly s denní dávkou kolagenu Verisol® v množství 2,5 gramu. A byť je na trhu více produktů, které obsahují kolagen, ne všechny nabízejí takové výsledky v kvalitě, pružnosti a vzhledu pokožky jako přípravek The Solution™. Jak studie probíhaly se můžete přečíst zde

Kolagen, který používáme, je kolagen typu I a je živočišného původu, konkrétně pochází ze skotu.