mirka-d.jpg

FashionSpy užívá kolagen tři čtvrtě roku. Výsledek si nemůže vynachválit

Módní stylistka a influencerka Mirka Dobiš Michalková známá pod uměleckým jménem FashionSpy užívá pravidelně již tři čtvrtě roku kolagen Oslo Skin Lab. Vyzkoušet ho na vlastní kůži se rozhodla loni na jaře. A jak sama říká, z výsledků, které jsou patrné již na první pohled, má velkou radost.

Mirka Dobiš Michalková se podělila o zkušenosti, které má s pravidelným užíváním kolagenu a rozhovořila se o tom, zda kolagen opravdu funguje. Mirka kolagen užívá od loňského jara, tedy zhruba tři čtvrtě roku, a podle svých slov je s ním velmi spokojená.

Užívat kolagen ji poradila lékařka-dermatoveneroložka. FashionSpy následně provedla osobní průzkum mezi kolageny a hledala, který kolagen je pro ni nejlepší.

Z toho, co jsem si zjišťovala, mi přišel nejlepší Oslo. Objednala jsem si ho, oni mě následně oslovili na spolupráci, takže jsem si dala půl roku takovou ochrannou lhůtu, když jsem ho zkoušela a zjistila jsem, že opravdu funguje,” popisuje své pocity Mirka.

Z výsledků po tři čtvrtě roce užívání kolagenu je Mirka nadšená. Přestaly jí padat vlasy a vidí také pozitivní změny na své pokožce, která je pružnější, pevnější a zářivější. “Samozřejmě je to používáním i dobrých krémů a ostatního, ale určitě k tomu přispívá i kolagen,” podotýká influencerka.

Mirka Dobiš Michalková oceňuje také velmi jednoduché užívání našeho kolagenu Oslo Skin Lab, a to díky malým sáčkům. Tento sáček, který představuje jednu dávku kolagenu, se jí vejde do kabelky nebo klidně do kapsy. “A nasypete si to do jakéhokoliv, zamícháte, vypijete a máte,” doplňuje výhody kolagenu Oslo Skin Lab.