Udržitelnost

Na udržitelnost klademe důraz ve všem, co děláme, od přípravků až po obalové materiály a všechno mezi tím.

Naším cílem je vytvářet profit udržitelným způsobem; přinášet lidem kvalitní produkty bez negativního dopadu na životní prostředí. Dodržování předpisů bylo a vždy bude naší prioritou a povinností, zároveň ale hledáme inovativní řešení, která mohou přispět k využití recyklovatelných materiálů na všech úrovních.

Sociální odpovědnost je pro nás, jako mezinárodní firmu, samozřejmostí a navíc jsme se vydali cestou k zelenému růstu. Naším cílem je dělat více a spotřebovávat méně. To vyžaduje hodně přemýšlení a změnu přístupu, stejně jako nové postupy a nová partnerství.

Naše iniciativy

Udržitelné obalové materiály

V roce 2020 jsme započali proces změny k většímu využití udržitelných obalových materiálů. Směřujeme k plně udržitelným obalům do roku 2023.

Jelikož nakupujeme materiály z různých koutů světa, chtěli bychom mít jistotu, že se všichni naši dodavatelé řídí našimi požadavky nehledě na to, z jaké jsou země. Veškerá výroba by měla probíhat v souladu s mezinárodně uznávanými požadavky na dodržování lidských práv, pracovních podmínek, životní prostředí a protikorupční pravidla.

Kartónové krabice s označením FSC

Záleží nám na světových lesích. Proto pro naše produktové krabičky používáme karton s označením FSC. To znamená, že všechny materiály použité na produkty nesoucí toto označení pocházejí z lesů, které byly prověřeny nezávislými třetími stranami. Tyto třetí strany potvrdily, že jsou spravovány podle přísných FSC společenských a ekologických standardů.

Přečtěte si více zde.