OSL_Eva_1140x600_0323.jpg

Eva (58)

Na prahu třicítky ztrácí naše pokožka kvůli přirozenému úbytku kolagenu svou pružnost, pevnost a mladistvý vzhled. Chcete-li oddálit stárnutí a vznik vrásek, řešením je pravidelné užívání bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu.

Jak obstál u našich klientek?

Jedním ze způsobů, jak zpomalit proces stárnutí pleti a udržet si pevnou, pružnou a mladistvě vypadající pokožku, je pravidelné užívání kolagenu The Solution. Že díky tomuto bioaktivnímu hydrolyzovanému kolagenu dostáhnete mnohem lepších výsledků než v případě běžných produktů v péči o pleť, dokazují také výsledky našich klientek.

Eva (58) podstoupila v únoru 2022 diagnostiku pleti prostřednictvím speciálního přístroje Canfield Visia. O tři měsíce později, během kterých každý den užívala kolagen, byla její pleť opět podrobena kontrolnímu skanu.

Eva (58) si všimla účinků kolagenu po prvním měsíci užívání

Evě B. pověděla o kolagenu Oslo Skin Lab dcera. Do jeho pravidelného užívání se pustila proto, aby zredukovala vrásky. “Kolagen si dávám ráno do jogurtu. Líbí se mi, že je bez chuti a nijak tedy chuť jídla neruší,” pochvaluje si kolagen The Solution Eva, která začala první změny na svém těle pozorovat zhruba po jednom měsíci užívání.

PŘED:

OSL_web_article_Eva_Before_1140x600_0323.jpg

PO:

OSL_web_article_Eva_After_1140x600_0323.jpg

“Nepřibyly mi žádné nové vrásky. Výsledky měření pleti ukázaly, že se mi zjemnily vrásky o 35%, textura pleti o 2% a True Age pleti ukázal, že mojí pleti je 51 let! Cítím se teď mnohem komfortněji a můžu říct, že Oslo Skin Lab opravdu funguje,” dodává Eva B.

Produkty Oslo Skin Lab pomáhají zlepšit kvalitu vaší pleti a snížit známky stárnutí. Vždy platí pravidlo, že se známkám stárnutí lépe předchází, než se poté opravují. Na stav vaší pokožky neblaze působí každodenní vlivy – sluneční záření, znečištěné prostředí, váš životní styl, vaše zdraví a přirozené stárnutí.