RS526_OSL_Jitka_Schneiderova_DSC00521_W-Article_1140x600.jpg

Tři projevy sebelásky, ze kterých budete mít radost

Ať už slavíte svátek svatého Valentýna se svými partnery, nebo tzv. Galentine’s Day, který oslavuje ženské přátelství, anebo žádný z nich, udělejte si letošní únor čas a oslavte SEBE. Všichni rádi oslavujeme lásku k ostatním, ale je důležité vzpomenout si i na lásku k sobě samým. Únor bývá jedním z nejchladnějších měsíců v roce a chladné večery nabízí ideální příležitost k tomu, abychom si dopřáli trochu péče. Dnes s vámi chceme sdílet několik našich oblíbených způsobů, jak si letos na Valentýna dopřát sebelásku.

RS526_OSL_Jitka_Schneiderova_DSC00521_W-Article_1140x600.jpg

1. Rozmazlujte se.

Našim blízkým rádi dáváme hezké dárky, proč neudělat to samé pro sebe? Dopřát si beauty péči, pořídit si nový produkt z péče o pleť, který jste už dlouho chtěli zkusit, kabelku, po které už nějakou chvilku pokukujete, nebo víkendový mini pobyt v hezkém místním hotelu.

2.Starejte se o sebe.

Udělejte si čas na své oblíbené aktivity nebo cvičení. Dokončete celou svoji ranní i večerní rutinu v péči o pleť. Večer si uvařte dobré a zdravé jídlo a k tomu si pusťte oblíbenou hudbu.

3. Obklopte se lidmi, se kterými jste šťastní (a lepší)!

Je to skoro jako fyzika – někteří lidé ve vás prostě probouzí to nejhorší, zatímco s jinými záříte. Pokud je to možné, minimalizujte čas s lidmi, se kterými jste horší verzí sebe samých a svoji energii zaměřte na ty, kteří vidí všechny vaše úžasné vlastnosti a díky kterým jste lepší.