Back to routines_picture 1.jpg

Podzimní rutiny Oslo Skin Lab teamu

Jaký mají vztah k beauty rutinám naše kolegyně? Kromě pravidelného užívání kolagenu The Solution a nyní i nového produktu The Glow vám v následujících řádcích naše česko-slovenské kolegyně Renata, Diana a Veronika prozradí, na které další rutiny po létě nedají dopustit!

Návštěva Beauty Salónu

„Rutina, kterou vždy přes léto zanedbávám, je návštěva kosmetičky. Nikdy jsem s pletí problém neměla, takže jsem si vždy myslela, že se mě reklamy na různé anti-wrinkle produkty netýkají. Do 37čky jsem se ráno namazala nějakým krémem (v lepším případě), nanesla tunu make-upu a šla. Později jsem začala velmi nepravidelně chodit na kosmetiku, i to ovšem jen pro pocit, že pro sebe něco dělám. A výsledkem je rutina, nad kterou už ani nepřemýšlím a považuji ji za automatickou.” říká Renata Kroupová Head of Commercial Oslo Skin Lab v Praze.

Léto bývá hektické i odpočinkové, takže právě tehdy tento rituál zanedbává. Ale na podzim se k němu vždy ráda vrátí. „Já osobně miluji sezónní ošetření v pražském salonu Beauty Queens.“ dodává Renata.

Jeho majitelka Ivana doporučuje na podzim podstoupit zejména pečující péči, která pomáhá pokožce překonat změny ročního období. Součástí jsou reflexologické postupy, které stimulují vybrané oslabené orgány za účelem podpory adaptace pleti na různá roční období.

TIP: Poraďte se s beauty expertkou ve svém okolí o vhodném ošetření pro vás. A nezapomínejte se nechat ošetřit odborníkem alespoň jednou za čas.

Dianiny 3 alfa-omega kroky

„Moje podzimní rutina obsahuje 3 jednoduché, ale pro pleť velmi důležité kroky, které jsou pro mě doslova alfou a omegou v její péči.“ říká Diana Kral, Commercial Manager Oslo Skin Lab Slovakia.

  1. Důkladné odličování a čištění je základ mé každodenní péče o pleť. Bez toho by nedokázala přijmout potřebné živiny a brzy by mě určitě potrápily ucpané póry. Odličovacích prostředků je na trhu mnoho, měli byste si ovšem zvolit ten správný k typu vaší pleti. Osobně používám čistící gel na smíšenou pleť, který je smývatelný vodou. Nakonec tvář každý večer dočistím pleťovou vodou.
  2. Peeling a pleťovou masku jsem zařadila do své rutiny 2krát týdně. Peelingem vždy odstraním odumřelé kožní buňky tak, že ho nanáším na navlhčený obličej, lehce krouživými pohyby vmasíruji a následně opláchnu. Potom použiji masku se zvýšeným obsahem aktivních látek, které poskytnou pleti maximální péči. Typ pleťové masky volte dle aktuálních potřeb své pleti.
  3. No, a nakonec přichází na řadu krém. Ten správný si vyberete podle svého věku, problému či typu pleti. Na obličej, krk i dekolt nanáším krém večer i ráno. Večer ten noční, který přes noc mou pleť regeneruje a vyživuje, a ráno ten denní, který mou pleť rozjasní, chrání před vnějšími vlivy a připraví na líčení. Denní rutinu jsem ještě doplnila speciálním očním krémem a balzámem na rty.”

Vitamín C a peptidy mědi

„Můj nejoblíbenější produkt, který v mé péči o pleť nesmí chybět, je jednoznačně Buffet. Je to univerzální sérum, které obsahuje kyselinu hyaluronovou, takže pokožku nejen krásně hydratuje, ale také reguluje tvorbu mazu. Sérum také obsahuje peptidy mědi, které jsou zázrakem na jemné vrásky. Právě měď patří mezi nejúčinnější antioxidanty a je nezbytná při tvorbě kolagenu. Mimo jiné také udržuje zdravou barvu pleti! Je to prostě můj MUST HAVE.

Dalším oblíbeným produktem je vitamín C ve formě krému. Chrání mou pleť před volnými radikály, rozjasňuje ji a redukuje tmavé skvrny. Nanáším si ho vždy večer, takže ráno mám po něm pleť krásně rozjasněnou.

A takto začátkem podzimu vám doporučuji přidat si do své rutiny ještě jednu neobvyklou zkrášlovací techniku. Obličej je jediná část na těle, kterou nikdy nezakryjeme a při tom se jí někdy věnujeme velmi málo. Na tváři máme přes 50 svalů, které používáme při mluvení nebo při jídle, ale jinak je téměř vůbec netrénujeme. Správným a pravidelným cvičením můžete svoji pleť zpevnit a rozzářit.

Vyzkoušejte FACE YOGU, která je nejen trendem poslední doby, ale skutečně fungujícím cvičením, které vám omladí a zpevní pleť na tváři. Stačí 10 minut denně a vaše pokožka vám poděkuje.“ říka Veronika Konrád, Commercial Manager Oslo Skin Lab Česká republika

Klidně se našimi tipy na péči o pleť inspirujte, ale hlavně se ke své rutině nezapomeňte tento podzim svědomitě vrátit. Držíme vám prsty!

Váš Oslo Skin Lab tým