Three_girls_1123_1140x600.jpg

VÝZNAM RITUÁLU

Tři ženy, které spojuje úspěch, charisma a krása. A taky autenticita a otevřenost. Mají společnou i drobnost, která má velký efekt na to, jak se cítí ve svém těle – všechny užívají produkty Oslo Skin Lab. Značka Oslo Skin Lab nad krásou přemýšlí komplexně, a tak ví, že k tomu, aby byla v nejlepší kondici, je třeba starat se o sebe zevně i vnitřně. Mít kvalitní kosmetiku, ale podtrhnout ji doplňky stravy a správnou životosprávou. Udržovat v harmonii nejen tělo, ale i mysl.

Modelka Renata Novotná Langmannová je zvyklá být pod drobnohledem i na to, že kdokoli může komentovat její vzhled. Z aktivního života modelky si odnesla mnoho fungujících triků, které jí pomáhají cítit se dobře ve své kůži.

Proč s Oslo Skin Lab spolupracujete a co pro vás spolupráce znamená?

„S Oslo Skin Lab spolupracuji už několik let a do spolupráce jsem šla hlavně kvůli tomu, že jako značka na mě působí maximálně profesionálně, všechno mají podložené vědeckými studiemi a mají za sebou skutečné výsledky. Této spolupráce si moc vážím a věřím, že budeme společně pokračovat i v následujících letech.“

Renata_Langmannova_1123_1140x600.jpg

Herečka a fotografka Andrea Růžičková, máma dvou synů, ráda nad péčí o sebe (a nejen o sebe) přemýšlí holisticky. Věří, že nejdůležitější je upřímnost sama k sobě, v každé chvíli k sobě přistupuje s láskou. S autenticitou sdílí i svůj pohled na stárnutí a je přesvědčená o tom, že je skvělé pracovat na co nejlepší verzi sebe sama, ale ne za cenu ztráty mimických svalů a úsměvu.


Jak hodnotíte svou spolupráci s Oslo Skin Lab a co vás přivedlo k rozhodnutí spojit s touto značkou své jméno?

Spolupráce s Oslo Skin Lab mi dává smysl, líbí se mi šíření myšlenky přirozeného stárnutí. Že není nutné podstupovat radikální zákroky, ale v souladu se sama sebou pomáhat pleti projevy stárnutí zjemnit.

Andrea_1123_1140x600.jpg

Divadelní a filmová herečka Jitka Schneiderová je zvyklá na akční dny. Každý den je jiný, někdy míří na natáčení, jindy má jednu schůzku za druhou, pak zase její den končí až po divadelním představení pozdě večer. Ať už má denní plán jakýkoli, jeden rituál nikdy nevynechá: vylepšit si jeden nápoj denně kolagenem.

Proč s Oslo Skin Lab spolupracujete a co pro vás spolupráce znamená?

Mám to v životě tak, že když jsem s něčím spokojená, neopouštím to. A přesně tohle je důvod, proč už tolik let spolupracuji s Oslo Skin Lab, funguje mi! Tahle spolupráce je radost.

Jitka_Schneiderova_1123_1140x600.jpg