RS1526_OsloSkinlab_0622_12892_W-Article_1140x600.jpg

Potřebujete The Glow?

Jsme připraveni! The Glow, nejnovější produkt Oslo Skin Lab, dokonale zapadá do vaší denní rutiny péče o pleť zevnitř – zlepšení pleti navenek pomocí produktů, které působí zevnitř. The Glow je dokonalým doplňkem k The Solution Beauty Collagen, u kterého bylo prokázáno, že redukuje vrásky a zvyšuje pružnost pokožky. Tobolky The Glow obsahují kyselinu hyaluronovou, která prokazatelně zvyšuje hydrataci ve vaší pokožce. Je mimořádně důležité pro redukci vizuálních známek stárnutí, ale také proto, aby vaše pleť získala lesk a záři, o kterou může soutěžit pouze se sluncem.

Funguje 24/7

The Glow obsahuje kyselinu hyaluronovou (HA) a vitamin C. Studie prokázaly, že kyselina hyaluronová má pozitivní vliv na pokožku:

  • Chrání před suchou pokožkou
  • Zvyšuje hydrataci pokožky
  • Zvyšuje subjektivní vnímání jasu a pružnosti
  • Redukuje známky stárnutí jako jsou vrásky a jemné linky

Péče o pleť zevnitř ovlivňuje váš vzhled navenek každý den – 24 hodin denně.

RS1530_OsloSkinlab_0622_13265_W-Article_1140x600.jpg

Jak funguje?

Kyselina hyaluronová je molekula produkovaná ve vašem těle, která má jedinečnou schopnost zadržovat vlhkost ve vaší pokožce. To pomáhá udržovat objem a pružnost ve vrstvách vaší pleti, a navíc dodává povrchu extra lesk v důsledku zvýšené hydratace.

Jak stárneme a naše tělo je vystaveno dalším faktorům stárnutí, jakými jsou sluneční záření nebo nedostatek výživy, množství HA v naší kůži se snižuje a velikost a distribuce molekul HA se snižuje.

75 letý člověk má v pokožce v průměru jen čtvrtinu HA než 19 letý.

Pravidelným užíváním The Glow můžete pomoci v boji proti následkům snižování hladiny kyseliny hyaluronové (HA). Několik studií prokázalo, že takový příjem může redukovat vrásky a linky zvýšením vlhkosti ve vaší pokožce, kromě toho, že dodá pokožce po celém těle více pružnosti, jemnosti a v neposlední řadě i lesk.

Proč by měl být The Glow zahrnut do vaší rutiny péče o pleť 

  • Obnovuje hydrataci a zabraňuje dehydrataci.
  • Hydratovaná a vyhlazená pleť poskytuje dokonalý základ pro trend "bez make-upu".
  • Žádné známé vedlejší účinky - lze používat u všech typů pleti
  • Funguje perfektně s The Solution. Společně mohou nabídnout ty nejlepší podmínky pro dosažení hladkého, rovnoměrné a zářivého povrchu pokožky na mnoho let dopředu.

Studie, které toto tvrzení podporují

Pozitivní účinky užívání kyseliny hyaluronové byly zdokumentovány v několika dvojitě zaslepených, randomizovaných a placebem kontrolovaných studiích. To je něco úplně jiného, ​​než odkazovat na běžné spotřebitelské testy. Více o výsledcích studií si můžete přečíst v níže uvedených odkazech.

Studie faktů

Studie 1:

Účastníci užívali 120 mg HA denně po dobu 12 týdnů. Významné výsledky ukázaly zlepšení vrásek a zvýšení subjektivního vnímání lesku (záři) a pružnosti pokožky. Vliv na vrásky byl měřen mikroskopickou kamerou (Oe 2017).

Studie 2:

Metaanalýza několika studií ukázala, že účastníci ve věku 35–60 let se suchou kůží, kteří užívali 120 mg HA, zvýšili úroveň vlhkosti pokožky (měřeno pomocí Cutometru).