ELLEPHORIA22_1920x1080.jpg

OSLO SKIN LAB NA BEAUTY EVENTE ELLEPHORIA

V prostorách Empire Hall Slovanského domu se o víkendu 4.-6. listopadu uskutečnila beauty akce roku ELLEphoria.

Na jednom místě se sešlo přes 40 značek, které prezentovaly své produkty i novinky pro následující sezonu. Také Oslo Skin Lab bylo hrdým partnerem akce a návštevníci mohli ochutnat welcome drink s kolagenem The Solution

Během tří dnů se na festivalu krásy ELLEphoria sešli oblíbené celebrity, influencery i beauty experty. Ve dvou patrech si u stánků významných kosmetických značek prohlédnout to nejlepší, co aktuálně nabízí.

OsloSkinLab_Ellephoria_11.png

Na pódiu, ale i přímo mezi námi se střídali významní hosté, například třeba božskou Daru Rolins, nádhernou Danielu Peštovou a elegantní Jitku Schneiderovou, vždy příjemnou Patricii Pagáčovou, energickou Ewu Farnou, inspirativní Zuzku Stráskou a mnoho dalších.

Na festivalu jsme byli s naším Beauty barem, kde jsme míchali speciální matcha drink, který pro nás vymyslela Markéta Pavleje známá také jako Kitchenettehome

OsloSkinLab_Ellephoria_26.png

Také jste u našeho baru měli možnost si nechat zdarma zmapovat stav Vaší pleti pomoci diagnostického přístroje a zároveň získat produkty Oslo Skin Lab za zvýhodněné ceny.

OsloSkinLab_Ellephoria_21.png