#osloskinlab_member_1080x607_web.jpg

Členství vám vrásky nepřidělá

Každá žena má právo mít krásnou pleť. S přibývající životní moudrostí není třeba na svou krásu rezignovat a nebo se spokojit s kompromisem. Dovolte si zářit – pro svůj vlastní dobrý pocit, i pro své okolí. Stačí k tomu velmi málo. Rozhodnout se, a jít do toho. Vsaďte na pravidelnou vnitřní péči a dodejte pokožce hydrolyzovaný kolagen prostřednictvím The Solution. A naše členství vám to výrazně usnadní. Proč?

  1. Každá změna je proces. Vaším úkolem je vytrvat na cestě. Právě k tomu vám pomůže zvýhodněné členství bez kliček a závazků, díky kterému na své dávky kolagenu již nezapomenete. Pravidelně vám je totiž zašleme, a to dokonce za měsíční zvýhodněnou cenu 1 049 Kč (oproti standardní ceně 1 499 Kč).
  2. Usnadníme vám cestu ke krásnější pleti. Každá péče je založena na pravidelnosti, díky členství vám bude zásilka kolagenového prášku The Solution dodávána pravidelně každé čtyři týdny a vy máte výrazně vyšší šanci ve své snaze ke krásnější pokožce vytrvat.
  3. Členství bez poznámek pod čarou a za výhodnější cenu. Odměnou vám bude krásná pleť a zároveň 30% sleva na všechny zásilky, poštovné zdarma a také splatnost faktury 14 dní. Odhlášení z členství je možné kdykoli.
  4. Strach má velké oči a tvoří vrásky. Nenechte se vyplašit! Členství je bez závazků, lze jej kdykoli pozastavit a nebo zcela zrušit. Zároveň máte 14denní právo na vrácení zboží z první zásilky. Hoďte za hlavu nejen vrásky, ale i strašidelné příběhy, které vám s námi nehrozí. Na nic si nehrajeme, umožňujeme ženám dospět ke skutečné změně.
  5. Víme, kdo jsme a jakou kvalitu nabízíme. Péče o pleť je s námi vidět. O tom, že nekupujete zajíce v pytli svědčí řada důkazů:
  • vědecké studie potvrzující zmenšení hloubky vrásek v průměru o 20 % už za 8 týdnů,
  • vítězství v Harpers Bazaar Anti-Aging Beauty Awards 2019
  • nominace na prestižní dánskou cenu,
  • a zejména řada spokojených a dlouhodobých zákaznic, včetně známých blogerek.

OSLCZ_TheSolution_side_open_web_satchet.jpg

Odpoutejte se od stereotypů.

Vydejte se na cestu k jedinečnosti, která vaši osobnost vyzdvihne a umožní vám vypadat mladistvě v jakémkoli věku. Dejte svému vnitřnímu kouzlu šanci prosadit se navenek. Být krásnou je přeci tak přirozené!

Krása je závazek.

Naše členství je však bez závazků. Nechte se hýčkat. Budeme to my, kdo vám včas a pravidelně dodá vše potřebné k tomu, abyste své vrásky držela pod kontrolou a vaše pokožka se stala pevnější a pružnější. Obavy nejsou na místě, odhlásit se můžete kdykoli. My však víme, že nebudete chtít. Cítit se krásně je velmi naplňující – zejména, pokud se tak vnímáte nejen vy sama, ale slýcháte i obdivné reakce vašich blízkých.

Proč do toho jít? Zasloužíte si být krásná.