#osloskinlab_member_1080x607_web.jpg

Členství vám vrásky nepřidělá

Každá žena může mít krásnou pleť. S přibývající životní moudrostí není třeba na svůj vzhled rezignovat, nebo se spokojit s kompromisem. Dovolte si zářit – pro svůj vlastní dobrý pocit, i pro své okolí. Stačí k tomu velmi málo. Rozhodnout se, a jít do toho. Vsaďte na pravidelnou vnitřní péči. Naše členství vám to výrazně usnadní. Proč?

Každá změna je proces. Vaším úkolem je vytrvat. Právě k tomu vám pomůže zvýhodněné členství Oslo Skin Lab bez jakýchkoli kliček a závazků. Díky našemu členství již nezapomenete na užívání našich produktů a my se postaráme, že Vám nikdy nebudou chybět. Pravidelně vám je totiž zašleme.

1. V rámci členství získáváte 30 % slevu na všechny produkty Oslo Skin Lab.

2. Usnadníme vám cestu ke krásnější pleti. Každá péče je založena na pravidelnosti, díky členství vám budeme produkty zasílat automaticky každé čtyři týdny a vy máte výrazně vyšší šanci ve své snaze vytrvat.

3. Členství je bez poznámek pod čarou. Odměnou vám bude nejen krásná pleť, ale zároveň 30% sleva na všechny zásilky a dopravné vždy zdarma.

4. Nic nám neplatíte dopředu. V každém balení najdete fakturu se 14denní splatností. Proto vždy doporučujeme zkontrolovat balíček a nevyhazovat jeho obsah. Pokud fakturu ztratíte, nic se neděje. Zavolejte nám nebo napište a my ji rychle dohledáme.

5. Zrušení z členství je možné kdykoli. Strach má velké oči. Nenechte se vyplašit! Členství je bez jakýchkoli závazků, lze jej kdykoli pozastavit, posunout nebo zcela zrušit. Jedinou podmínku, kterou musíte dodržet je, dát nám vědět alespoň 5 dní před odesláním nového balení. Datum odeslání dalšího balíčku najdete vždy na poslední faktuře.

6. Zároveň máte 14denní právo na vrácení zboží z první zásilky. Nezapomeňte, toto 14denní právo na odstoupení platí pouze na první balení. Pokud se rozhodnete, že nechte zboží z dalších zásilek, už se na něj nevztahuje 14denní možnost odstoupení od smlouvy bez udání důvodu. Pokud stále trváte na jejím vrácení, ozvěte se nám. Vždy se snažíme najít cestu, jak zákazníkům vyjít vstříc.

Máte slevový kód? Skvělé, gratulujeme. Slevový kód můžete uplatnit v nákupním košíku.

  • Slevový kód je možné uplatnit jen při objednání členství Oslo Skin Lab.
  • Zvýhodněná cena platí pouze na první balení v rámci členství. Všechna další balení jsou za zvýhodněnou cenu 30 % (pokud není v nabídce jasně uvedenou jinak).
  • Není možné slevový kód využít na jednorázový nákup. Zde vždy musíte uhradit plnou cenu produktu.

Jak členství pozastavit, odsunout odeslání dalšího balení nebo zrušit?

Je to jednoduché. Napište nám na email: info@osloskinlab.cz nebo zavolejte na tel. 212340636. Nezapomeňte nám vždy sdělit Vaše zákaznické číslo, které najdete na všech fakturách. Pokud jej nemůžete najít, nevadí. Dohledáme Vás podle emailu, tel. čísla nebo adresy, na které Vám zasíláme naše produkty.