33751.jpg

Účinky The Solution ™ se dají změřit, odhalí je ale i fotky

May-Britt Moradová pracuje na klinice Hudpleieklinikk, která sídlí v Oslu a zaměřuje se na péči o pleť. A právě rukama May-Britt prošla velká většina těch, kteří 8 týdnů užívali přípravek The Solution™.

To, že pozitivně působí na vrásky a jemné linky v obličeji, tvrdí mnoho produktů. Ne všechny se ale mohou opřít o odborné studie, které jejich účinky potvrzují. Mnohé navíc stojí na subjektivních pocitech lidí, kteří produkt testovali. Ne tak The Solution™. Jeho pozitivní výsledky potvrzují i mnohá nezávislá a objektivní měření pomocí přístrojů, které například dokážou doměřit hloubku vrásek.

Jedním z prvních lidí, kteří si takto nechali otestovat pleť, byla blogerka Vanessa Rudjordová. Po ní následovalo mnoho a mnoho dalších. A měření potvrdila, že pravidelné užívání přípravku The Solution ™ má na jejich pleť a pokožku opravdu prokázaný účinek. Nebyl to jen pocit, že výraz v obličeji je „měkčí“, dokládala to „tvrdá“ fakta.

Změny jsou jasně patrné na fotografiích před a po

„Když jsme viděli výsledky po tak krátkém čase, byli jsme na klinice nadšení,“ popisuje May-Britt a dodává: „Lidé, kteří The Solution ™ užívali, se navíc lišili věkem i kvalitou kůže. A zlepšení dosáhla i Katrine Sørlandová, která vrásky téměř nemá, ale i tak u ní došlo k dalšímu zlepšení pleti o 10 %.“

S úsměvem pak vysvětluje častou, ale mylnou představu lidí o úbytku vrásek a jejich měření. „Určitě to není tak, že člověk má 10 vrásek, my je spočítáme a po užívání přípravku se dopočítáme jen 6 z nich. Takhle to nefunguje. Změny se týkají všech vrásek – ty jsou méně výrazné, méně hluboké. A další nové vrásky vznikají pomaleji,“ popisuje.

May-Britt upozorňuje i na to, že se zmenšením vrásek je to stejné jako s růstem našich dětí: „Protože se vidíte v zrcadle každý den, nevidíte rozdíl. Pak se ale stačí mrknout na pár týdnů starou fotku a ta změna bude jasně patrná.“

Pokožka „mladší“ o 5 let. Už za 8 týdnů

Padesátiletou Annette Brenneovou jsme vybrali v rámci kampaně na Facebooku. V té jsme hledali někoho, kdo půjde s kůží na trh a bude 2 měsíce pravidelně užívat The Solution ™ a zároveň bude souhlasit s pravidelným dokumentováním změn.

Nutno poznamenat, že první měření nebylo pro Annette úplně pozitivní. Přístoj TrueSkin® totiž její pleti přiřkl věk 52 let. Motivace užívat každý den kolagenový prášek tak byla ještě vyšší.

S rostoucím věkem kolagen ubývá rychleji a rychleji

Padesátiletá Annette je ve věku, kdy problémy se ztrátou kolagenu eskalují. Ženy od 50. roku ztrácejí kolagenu každý rok dvakrát více než jejich 30leté kolegyně. „To znamená, že se rychleji objevují nové a nové vrásky. A to nejen na obličeji, ale i na těle,“ popisuje May-Britt. Kůže navíc ztrácí pružnost, takže najednou začíná „viset“. Kolem úst, na bradě, na krku. Změny na obličeji i na těle pak probíhají rychleji než dřív.

„Vlastně si myslím, že ještě důležitější než zmenšení už existujících vrásek, je fakt, že The Solution ™ výrazně zpomaluje další stárnutí pokožky, a nejen té na obličeji. Protože i když jsme u nás měřili jen výsledky na obličeji, jasně patrné byly i změny na dalších částech těla. A to je skvělá zpráva,“ uzavírá Annette.