2.png

Den matek s Ženou a život

Oslo Skin Lab představilo maminkám a dcerám svůj kolagenový prášek. V péči o pleť není totiž třeba se držet jen v rovině krémů a různých kosmetických ošetření, ideální je podpořit svou krásu i zevnitř

Protože každá žena má právo na to udržet si svůj glanc a šarm bez ohledu na věk, je tady Oslo Skin Lab, hydrolyzovaný kolagen, který může dodat pleti pevnost, pružnost a zároveň zbrzdit tvorbu nových vrásek.

Čím dříve začnete s péčí o pleť, tím lépe. Oslo Skin Lab je 100% čistý hydrolyzovaný kolagen, který má neutrální chuť ani vůni. A díky tomu je snadné jej smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím. Tím, že je balen do jednotlivých sáčků, je možné si ho vzít s sebou do práce, do fitka nebo ho přibalit na dovolenou. My jsme ho podávali v limonádě s ovocem. Nezapomeňte ale, že jednorázové snahy zpravidla moc nefungují – a teprve pravidelná péče přináší skutečné a udržitelné výsledky.

Členství v Oslo Skin Lab je bez závazků a velkou výhodou je, že snižuje riziko, že by vám The Solution™ došel a vy se připravily právě o onu nezbytnou pravidelnost a z toho vyplývající radost z výsledků.

 

1.png