OSNO_Satu_genser_1920x960.jpg

Pro všechny typy pleti

Čas se nám nevepisuje jen do obličeje, postupující roky se projevují i na dalších částech našeho těla. S věkem se mění i pokožka hrudníku, paží, ale především stehen. A obvykle ne k lepšímu. Vždyť kterou ženu netrápí nevzhledná celulitida?

Celulitida, známá také jako pomerančová kůže, si nevybírá a trápí většinu žen. Hubených i plnoštíhlých. První projevy celulitidy se na pokožce často objevují už okolo 20. narozenin a šíří se po hýždích přes stehna často až ke kolenům. A vy? Tiše a poraženecky měníte vykrojené plavky za ty nohavičkové a sama sebe se ptáte, jestli se dá s celulitidou bojovat.

Proč máme celulitidu?

Už jsme zmiňovali, že celulitida si nevybírá. A rozhodně neplatí, že se týká jen obézních lidí. Váha samozřejmě hraje roli, nicméně vliv má i genetika a co je důležité, náš životní styl. Právě ten často rozhoduje o tom, v jakém rozsahu a jak rychle se celulitida objeví. Ne každý také ví, že vliv na celulitidu má i množství kolagenu v našem těle. Máme-li ho dostatek, je pokožka hladká a pevná. Aby také ne: Kolagen je hlavní součástí pojivové tkáně a hraje zásadní roli v pevnosti a pružnosti pokožky.

Studie ukazují pozitivní vliv na stav celulitidy

Přípravek The Solution™ obsahuje kolagen, jehož pozitivní vliv na celulitidu, respektive její ústup, u lidí s normální váhou i nadváhou potvrzují mnohé studie publikované v lékařských časopisech.  

Jednou z nich je i studie: View the study on our collagen peptides’ effect on cellulite by M. Schunck, V. Zague, S. Oesser and E. Proksch. J in Med Food2(015 18(12):1340-8).   

Této studie, která probíhala 6 měsíců, se zúčastnilo 105 zdravých žen ve věku 24 až 50 let, které trápila celulitida středního stupně. Po 6 měsících byl u skupiny, která užívala kolagen Verisol®, stupeň celulitidy nižší a pokožka u nich byla – v porovnání s kontrolní skupinou – pevnější.

The Solution™ je kolagenový prášek, který nemá chuť ani vůni. Díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo nápojem. Díky pravidelné každodenní konzumaci roste pružnost pokožky a kůže celého těla je hladší.