Jitka_Schneiderova_1_web-article_1022_CZ.jpg

Kolagen je moje prevence proti stárnutí pleti, říká naše ambasadorka Jitka Schneiderová

Naše ambasadorka, filmová a divadelní herečka Jitka Schneiderová užívá kolagen již tři roky. Jak sama podotýká, za svůj vzhled vděčí nejen genům. O kráse smýšlí jako o balíčku, o který je třeba pečovat. A to právě i pravidelným pitím kolagenu.

Na kolagen nedá dopustit a dopřává si jej každý den. Jitka Schneiderová užívá náš Kolagen The Solution již tři roky. Jak se k němu konkrétně dostala?

“Viděla jsem reklamu na Instagramu a říkala jsem si, že si kolagen koupím a vyzkouším, co dělá. Takže jsem si ho na tři až čtyři měsíce koupila a byla jsem opravdu nadšená. Protože moje pokožka za tři měsíce určitě začala být jemnější, pružnější, pevnější a vyživenější, a to po celém těle. Je škoda, že jsem to nevěděla už dřív, pořídila bych si ho už někdy kolem třicítky,” popisuje své začátky s kolagenem oblíbená herečka.

Když během prvního testování Kolagenu The Solution sdílela svou radost na Instagramu, v Oslo Skin Lab jsme si jí všimli, oslovili ji a nabídli jí spolupráci. Jitka Schneiderová se tak stala naší ambasadorkou, která ostatním ženám ukazuje výsledky pravidelného užívání kolagenu na vlastní kůži.

Jitka Schneiderová říká, že výsledky pravidelného pití kolagenu je dobré sledovat na celém těle. “Nejdřív jsem si totiž všimla, že moje ruce jsou mnohem jemnější, že získaly takovou sametovou hebkost. Protože jsem nesledovala každou svoji vrásku, ale soustředila jsem se a vnímala jsem to vlastně opravdu nejdřív na celém těle. Používám na obličej kvalitní séra a krémy, ale na tělo často zapomínám, takže jsem si toho všimla nejdřív právě na těle,” podotýká naše ambasadorka.

Upozorňuje také, že na vráskách není nic špatného. Přijmout své vrásky a to, že stárneme, by pro ženu mělo být přirozené a strašně důležité. “Když jsem se ale dozvěděla, že lidské tělo ztrácí každý rok 1-2 % kolagenu, tak moje volba byla jasná. Rozhodla jsem se užívat kolagen, protože má přirozené účinky a je přírodní. Tohle je moje prevence proti stárnutí pleti,” radí ostatním ženám Jitka Schneiderová.

Tato krásná herečka, která dokazuje, že věk je jenom číslo, má s naším kolagenem Oslo Skin Lab letité zkušenosti. Chválí si, že jde o čistý kolagen bez jakýchkoliv přísad a dochucovadel, který má neutrální chuť.

“Denní dávka kolagenu je 2,5 gramu kolagenních peptidů. A to je všechno, co v sáčku najdete. Nejsou tam žádné další přísady, žádná dochucovadla, no a díky tomu si ho můžete nasypat do kávy, do polévky, do omáček. Kam chcete. Jo, a milé dámy, má pouze 10 kalorií,” říká zkušeně Jitka Schneiderová, která ostatním ženám jako opravdový benefit doporučuje zvýhodněné členství Oslo Skin Lab.

V rámci našeho členství vám dáme 30procentní slevu na všechny naše produkty Oslo Skin Lab. Odměnou vám bude nejen krásná pleť, ale i dopravné zdarma. “Krabička kolagenu vám přijde každý měsíc domů a víc se nestaráte. Je to jednoduché a praktické, a to mě na tom baví. A navíc členství vám zaručuje 30% slevu na všechny objednávky. To je dobré, ne?” dodává hvězdná herečka a naše ambasadorka Jitka Schneiderová.