Back to routine picture 2.jpg

Back to Routines

I vy jste péči o svoji pokožku toto léto flákali? Pojďte se spolu s našimi Oslo Skin Lab dívkami podívat na to, k jakým „pleťovým“ rutinám se tento podzim určitě vrátí! Léto umí být dobrodružné a zábavné, ale pro naši pleť je často spíše namáhavé a vyčerpávající. Chcete jí vrátit zašlou slávu?

Vyzkoušejte těchto 5 tipů na to, jak ji na podzim dostat opět do formy.

  1. Důkladné čištění je základ – bez čistého základu vaši pokožku nezachrání ani ty nejdražší krémy světa. Aby vám pronikl i do těch nejspodnějších vrstev pokožky, musíte mít pleť dokonale čistou.
  2. Uhaste žízeň pokožky – dopřejte tělu kvalitní a dostatečný pitný režim zevnitř a extra hydratační sérum na pleť, masku či krém zvenčí.
  3. Hlavně pravidelně – o pleť se nestačí starat jednou za čas. Změnu uvidíte jen díky pravidelným několika krokovým rituálům, které budete poctivě dodržovat.
  4. I oči si zaslouží pozornost – v okolí očí je pokožka velmi tenká a citlivá, proto se stává, že po létě se v těchto místech objevují nové vrásky a výraznější linky. Pomoci vám může například oční sérum nebo krém.
  5. Nezapomeňte na krk a dekolt – věděli jste, že stárnutí těchto dvou partií je rychlejší než stárnutí obličeje? Proto je štědře nakrémujte, odvděčí se vám!

RS481_OSL_0521_54372_W-Article_1140x600.jpg