O nás & kontakt

V Oslo Skin Lab věříme v holistický přístup ke kráse. Věříme, že krásná pleť začíná uvnitř.

Krása začíná zevnitř

Holistický přístup ke kráse znamená nejen péči o pleť obličeje, ale i celého těla zvenčí i zevnitř. Naše produkty obsahují velmi pečlivě vybrané ingredience, které jsou jednoduché, bezpečné a přitom účinné. Naše přípravky doplňují a podporují každodenní ošetření a jsou základem efektivní a celostní péče o pleť.

Náš hit, kolagenový prášek The Solution™, změnil pravidelnou péči o pleť mnoha žen napříč Evropou díky snadnému, účinnému a multifunkčnímu přístupu ke kráse – minimalistická péče o pleť ve své nejlepší formě.

Původ

Oslo Skin Lab byla založena v roce 2017 a na rostoucí kosmetický trh ve Skandinávii uvedla přípravky pro bezpečnou a prokazatelně účinnou péči o pleť začínající uvnitř našeho těla.

Severský původ znamená přírodní a autentický přístup k životu a kráse. Pro Oslo Skin Lab jsou charakteristické upřímnost, ryzost a čistota ztělesněné v našich špičkových výrobcích a službách.

Zakladatelka Cecilie Nordstrøm věří, že lze pleť podpořit, aby si pomohla sama. Jejím cílem je vyvíjet produkty, které vyhovují všem typům pleti a jsou pro všechny, kdo si myslí, že snaha o krásnou pleť stojí za to, a to nehledě na věk.

"Naše pleť odráží, co se děje uvnitř nás. Krása a zdraví jdou ruku v ruce. Nejlepším způsobem, jak dosáhnout doživotně zářící a hladké pokožky, je dodat jí, co potřebuje pro to, aby si pomohla sama."

Cecilie Nordstrøm

Věda

Spolupracujeme s vědci a experty, aby naše produkty byly vyrobené z bezpečných, otestovaných a studiemi prověřených surovin. Všechny naše výrobky slouží jako doplněk ke každodenní péči o pleť pro ty, kdo hledají přirozené a opravdové výsledky.

Tým

Každý člen našeho stále rostoucího týmu je velmi vášnivým zastáncem filozofie péče o pleť "zevnitř ven". Do naší firemní kultury patří diskuze a vzájemná podpora a naším cílem je do této diskuze a podpory zahrnout i naše zákazníky. Diskutujte s námi na instagramu, facebooku nebo našem oddělení péče o zakázníky.

S jakýmkoli dotazem se obraťte na oddělení péče o zákazníky.

Napište nám: info@osloskinlab.cz

Zavolejte nám: 212 340 636  (po-pá 9.00-16.00 hod.)

Adresa: NutraQ CZ s.r.o., Pod dráhou 1637/2, 170 00, Praha 7

Bankovní spojení / účet pro úhradu faktur:  1000594309 / 3500 (ING Bank N.V.)

KONTAKT PRO MÉDIA

Jste novinář a máte otázky týkající se našeho podnikání? Kontaktujte, prosím, naše tiskové centrum.

Kvalita je pro nás prioritou.