RS48_Saatu_17-934_W-Article_1140x600.jpg

Zákaznický průzkum ukazuje velkou spokojenost

Kolagen je protein, který se hojně nachází v našem těle a je velmi důležitý pro stavbu pokožky. Byly publikovány různé studie, jež prokázaly, že užívání bioaktivních kolagenních peptidů obsažených v The Solution má pozitivní vliv na redukci vrásek i celulitidy. Jak ale rozpoznat tyto účinky bez přístroje, který by je změřil?

V říjnu 2020 provedlo Oslo Skin Lab zákaznický průzkum ve Finsku. Účastníci byli rozděleni do třech skupin zákazníků a to podle toho, jak dlouho již The Solution užívali:

  • skupina užívala 4–6 měsíců
  • skupina užívala 2–4 měsíce
  • skupina užívala méně než 2 měsíce

Průzkum ukázal, že zákazníky vedou k užívání The Solution různé důvody. Někteří chtějí díky němu zpomalit známky stárnutí, jiní zmenšit hloubku vrásek a linek, které už mají. Někdo se chce zbavit celulitidy, další zase touží po zářivější pleti.

Výsledky průzkumu dále zřetelně ukazují na souvislost mezi časem, očekáváním a výsledky. Skupina dotázaných, která užívala The Solution 4–6 měsíců, byla o 84 % spokojenější než ta, která jej užívala méně než 4 měsíce.

To naznačuje, že ač se hloubka vrásek sníží v průměru o 20 % už po 8 týdnech užívání, může být náročné tyto rozdíly vidět. Velmi důležitá je proto trpělivost. A my jsme rádi, že naši zákazníci jsou nejen trpěliví, ale také spokojení.

RS391_OSL-16_solution_1220_W-Article_1140x600.jpg

Zpětná vazba od našich zákazníků:

„Samotné užívání The Solution je velmi snadné, což je dobře, protože se musí brát pravidelně. Chvíli trvá, než se ukážou výsledky, takže to chce motivaci i trpělivost. Jde ovšem o relativně jednoduchý i levný způsob, jak investovat do své pokožky. Člověk může mít samozřejmě nějaké vrásky, to je v pořádku. Cítím ale, že se moje pleť celkově zlepšila.“ Riika, 43

„Nejdříve jsem byla trochu skeptická, přesto jsem se to nakonec rozhodla také zkusit. Po prvním měsíci jsem neviděla žádný rozdíl, pak už ale byly změny opravdu patrné. Moje pokožka byla pružnější, malé vrásky na obličeji mi prakticky zmizely a pleť byla zářivější. A všimla si toho i moje rodina a přátelé.“ Marjo, 42

„Rozhodla jsem se užívat kolagen, abych zpomalila stárnutí pleti. Rozdílů jsem si všimla po pár měsících užívání, moje pleť začala být pružnější. Postupně se začaly zmenšovat i malé linky kolem očí.“ Riia, 27

Zákaznický průzkum ukazuje vysokou spokojenost

Trpělivost přináší výsledky. Zákaznický průzkum z října 2020 ukazuje jasnou souvislost mezi časem, očekáváním a výsledky.