Potřebujete The Glow?

Jsme připraveni! The Glow, nejnovější produkt Oslo Skin Lab, dokonale zapadá do vaší denní rutiny péče o pleť zevnitř – zlepšení pleti navenek pomocí produktů, které působí zevnitř. The Glow je dokonalým doplňkem k The Solution Beauty Collagen, u kterého bylo prokázáno, že redukuje vrásky a zvyšuje pružnost pokožky. Tobolky The Glow obsahují kyselinu hyaluronovou, která prokazatelně zvyšuje hydrataci ve vaší pokožce. Je mimořádně důležité pro redukci vizuálních známek stárnutí, ale také proto, aby vaše pleť získala lesk a záři, o kterou může soutěžit pouze se sluncem.

Vydejte se na letní prohlídku Kodaně s naším dánským OSL týmem!

Stephanie Irmov, naše senior commercial manager z Dánska, má pro vás několik tipů, jak si užít Kodaň během letních měsíců! Stephanie vřele doporučuje navštívit toto město právě v letní sezóně. „Na Kodani je během letních měsíců prostě něco kouzelného. Všichni vylézají ze svých zimních ulit a většinu času tráví venku, aby si konečně vychutnali teplo, skvělé jídlo a drinky. Níže najdete 4 top aktivity, které návštěvníkům Kodaně vřele doporučuje!

Krémová ledová káva podle dánské pekařky a kuchařky Ditty Julie

Ditte Julie je dánská pekařka, autorka a majitelka, designérka série pekařských a stolovacích výrobků „By Ditte Julie“ a mozek, který stojí za platformou „Club Ditte Julie & dittejulie.dk“. Náš kolagenový produkt The Solution používá již více než rok a o své zkušenosti s ním se dělí na svém Instagramu! Tento měsíc se podělila o svůj recept na lahodnou a krémovou ledovou kávu, do které často mísí právě náš kolagen. Recept naleznete níže!

Tipy, jak si toto léto bezpečně užít slunce

Užijte si toto léto slunce plnými doušky! Stačí, když se budete držet několika našich tipů a předejdete tak jeho potenciálně škodlivým účinkům.

Den matek s Ženou a život

Oslo Skin Lab představilo maminkám a dcerám svůj elixír mládí. V péči o pleť není totiž třeba se držet jen v rovině krémů a různých kosmetických ošetření, ideální je podpořit svou krásu i zevnitř

Jednoduché cvičení pro zaneprázdněné ženy (a muže)

Každý ví, že silový trénink by měl být součástí denní rutiny, ale je to stejné jako se správnou péčí o pleť – někdy může být velice obtížné najít čas. V Oslo Skin Lab nabízíme péči o pleť, která je rychlá a efektivní. Naše kolegyně z Oslo Skin Lab Stine Eklund má zkušenosti jako instruktorka skupinových tréninků a nabízí nám tipy, jak na to, aby i cvičení bylo rychlé a efektivní. Přečtěte si její tipy. 

Připravte svoji pokožku na léto!

Sezóna letních šatů je téměř tady, je vaše pokožka připravena? Léto se nezadržitelně blíží a my chceme být 100 % připraveni, až nás letní slunce vytáhne ven do oblečení s odhalenýma nohama. Sestavili jsme 8 skvělých způsobů, jak začít připravovat svou pokožku na léto, abychom hned, když se objeví sluneční paprsky a vedra, byli připraveni odhalit pokožku a holé nohy v sandálech.

Zelené těstoviny s detoxikančním účinkem

Tento výživný recept na zelené těstoviny je plný ingrediencí s detoxikačním účinkem. Nyní se tedy můžete připravit na léto, aniž byste se vzdali svého oblíbeného jídla – těstovin. Pokrm je navíc bohatý na vlákninu, zdravé tuky a vitamíny A, C a K, takže nejen pokožka, ale i chuťové pohárky vám za tuto lahodnou večeři poděkují.

Tipy od dermatoložky, jak připravit pleť s příchodem jara

V zimě naše pokožka trpí. Nedostatek slunečního svitu a čerstvého vzduchu, oslabený imunitní systém, zvýšená únava z kratších a tmavších dnů, více „komfortních jídel“ a méně čerstvého ovoce a zeleniny, to vše přispívá k tomu, že pleť je v zimě matnější a sušší. V zimě používáme mastnější krémy na obličej obsahující retinol a kyselinu hyaluronovou, abychom zabránili vysušení pokožky v chladném a suchém zimním vzduchu.

Kolagen vs. celulitida: Studie v tom mají jasno

Přirovnáváme ji k pomeranči, tvarohu, schováváme ji před zraky cizích i blízkých a v ideálním případě se o ní raději ani s nikým nebavíme. Vždyť co by na nevzhlednou celulitidu řekli ostatní? Po pravdě? Nic. Protože jí má až 9 z 10 žen, takže je naprosto normální! Chcete vědět, co to celulitida vlastně je a jak jí lze předcházet? Tak to jste na správném místě.

Tip Oslo Skin Lab na týdenní menu

V Oslo Skin Lab si potrpíme na potraviny vhodné pro pokožku a rádi hlásáme výhody stravy šetrné k pleti, kdykoli je to možné.

Jak mít lepší pleť malou změnou jídelníčku?

Učinit nejlepší rozhodnutí pro svou pleť není vždy snadné. Ano, víme, že může být jednoduché vybrat si, zda a jaké používat přípravky péče o pleť. Co ale všechna ostatní malá rozhodnutí, která denně děláte? Stejně jako váš každodenní pohyb má mnohdy větší dopad než tréninky v posilovně, tak i malé změny v oblasti zdraví a krásy, mohou mít společně větší vliv než jen běžná péče o pleť.

Péče o sebe je důležitější, než si možná myslíte

Cecilie Nordstrøm je zakladatelkou a CMO Oslo Skin Lab. V kancelářích potkáte kreativní marketérku a motivujícího lídra, v konferenčních místnostech inovativního kreativce s nepřeberným množstvím nápadů, které se vždy snaží realizovat.

Získejte letos z vašich beauty předsevzetí maximum

S příchodem nového roku jsme všichni snili o tom, že se už dostaneme z pandemie a rok 2022 strávíme aktivně tak, jak jsme byli zvyklí z doby předcovidové. My jsme si tedy dali hned několik předsevzetí, která nám pomohou ke krásnějšímu a zdravějšímu zevnějšku a níže vám nabízíme tři tipy, jak si osvojit novou beauty rutinu a nezanevřít na ni.

Kolagen Solution™ si rok co rok odnáší ceny vítězů

Beauty collagen The Solution™ získal několik mezinárodních ocenění od organizací jako Harper's Bazaar, COSTUME a Dutch Beauty Awards.

Jitka Schneiderová a její rozzářený den i pleť

Česká divadelní a filmová herečka, nechala nás a Harper's Bazaar nahlédnout do oblíbených míst na pražských Vinohradech a svého domovského divadla.

Zákaznický průzkum ukazuje velkou spokojenost

Kolagen je protein, který se hojně nachází v našem těle a je velmi důležitý pro stavbu pokožky. Byly publikovány různé studie, jež prokázaly, že užívání bioaktivních kolagenních peptidů obsažených v The Solution má pozitivní vliv na redukci vrásek i celulitidy. Jak ale rozpoznat tyto účinky bez přístroje, který by je změřil?

Dostatek vody: Stačí to pro krásnou pleť?

Díky pití velkého množství vody bude vaše pokožka vypadat mladší. Asi si teď říkáte: „Ano, to je pravda!“ Ale je to skutečně pravda? Ano i ne.

Recepty na jídla, která ocení i vaše pleť

Jsme to, co jíme. Opravdu! Každé sousto, každý doušek ovlivňují vzhled naší pokožky. Jak pozitivně, tak negativně. Po dávce alkoholu nebo špatných tuků je pokožka mastná a nevzhledná. A naopak ty správné vitamíny a nenasycené mastné kyseliny dodají pokožce vzpruhu. Máme pro vás tipy na několik hlavních jídel, díky kterým bude vaše pokožka jásat. Pozor, recepty jsou pro dvě osoby.

Smoothies pro krásnou pleť

Dopřejte něco skvělého svým chuťovým buňkám i pleti. Vybrali jsme pro vás pár receptů na lahodná smoothies, která jsou plná vitamínů a udělají dobře vašemu tělu i vaší pokožce.

Jak na to, aby vaše pokožka zářila zdravím?

Vždycky mě zajímalo, jak tělu udělat dobře prostřednictvím zdravých a kvalitních výrobků. Ostatně, právě naše pokožka snad nejlépe odráží, jak žijeme. Je zrcadlem toho, co nám do vínku dala genetika, ale i toho, co jíme a co každý den prožíváme. Podívejte se, co je pro naši kůži „Radost“ a co naopak „Starost“.

5 tipů pro dokonalou péči o tělo

V létě tělo ostřelují sluneční paprsky, v zimě ho často spaluje mráz a chlad. To ale nejsou důvody, proč by vaše pokožka měla být suchá a podrážděná. Vyvarujte se jí díky 5 tipům pro dokonalou každodenní péči o tělo.

5 tipů pro perfektní péči o obličej

Pracuji jako make-up artist a stylistka a každý den s hrůzou a zároveň s překvapením zjišťuji, kolik lidí si ve svém hektickém životním stylu neudělá čas na péči o pleť. Proto nabízím svých 5 tipů pro každodenní péči. Jejich výhoda? Zaberou jen minimum času. A přidám i tipy na výrobky, které sama používám a doporučuji.

Přirozená krása

Jako stylistka potkávám krásné ženy všech věkových kategorií. A myslím, že nejkrásnější jsou ty, které se známkami stárnutí bojují přirozenými způsoby a s respektem ke svému tělu.

Pro všechny typy pleti

Čas se nám nevepisuje jen do obličeje, postupující roky se projevují i na dalších částech našeho těla. S věkem se mění i pokožka hrudníku, paží, ale především stehen. A obvykle ne k lepšímu. Vždyť kterou ženu netrápí nevzhledná celulitida? I s pomerančovou kůží ale můžete bojovat. Efektivně a zevnitř!

Jednoduchá a efektivní péče zevnitř

Zájem o péči o pleť v posledních letech roste. I vy ji nejspíš hýčkáte zvenčí pomocí kvalitních krémů s UV ochranou, antioxidanty, vitamíny nebo minerály. Bojovat proti předčasnému stárnutí pleti ale můžete i zevnitř. Ostatně, věděli jste, že viníkem prohlubujících se vrásek je kolagen, respektive jeho úbytek v takzvané dermis?

5 tipů, jak se zbavit stresu

Stres ovlivňuje nejen naši psychiku, ale i náš zdravotní stav. Kvůli stresu také rychleji stárne naše pokožka. My vám ale poradíme, jak se stresu zbavit.

Nominace na Danish Beauty Awards 2019

Náš kolagen The Solution™ byl nominován na Danish Beauty Awards 2019 v kategorii "Vnitřní krása".

Kolagenové doplňky pokožce prospívají

„Chcete, aby vaše kůže fungovala tak, jak má, vypadala zdravě, a tedy i krásně? Pak byste měli pravidelně užívat kolagenové doplňky,“ tvrdí Anne Berit Eideová z osloské kliniky Hudpleieklinikk.

Silke Grane: „Tohle je produkt, který absolutně miluji!“

The Solution™ jsem vyzkoušela.

Kolagen, který si vaše pokožka zamiluje

Existuje hned několik typů kolagenu. Ne všechny ale působí jako „zpomalovač“ stárnutí pokožky. Který kolagen tedy pokožka miluje?

Léto je tu a s ním i nápor slunečních paprsků

Milujete chytání bronzu? Pak vězte, že patříte k 39 % Čechů, kteří se cíleně opalují. Ano, slunce má na náš organismus pozitivní vliv. Platí ale i to, že sluneční paprsky přispívají k dřívějšímu vzniku vrásek a urychlují stárnutí pokožky. Abyste si letos v létě vzali ze slunce jen to nejlepší a svou pokožku zbytečně nezatěžovali, dopřejte jí v péči. Základem je hydratace, kosmetika s UV faktorem, ale pomůže i pravidelný příjem kolagenu.

And the Winner is...

Ty nejlepší produkty zmírňující příznaky stárnutí na jednom místě! A o tom je Harper’s Bazaar Anti-Aging Beauty Awards 2019. Testováno mezinárodními redakcemi Harper's Bazaaru.

Testovali jsme s Marianne. Jak kolagen The Solution hodnotí?

O krásu i mladistvý vzhled se musí pečovat. Proč? Protože kvůli přirozenému úbytku kolagenu naše pokožka ztrácí svou pružnost a pevnost. Po pětadvacátých narozeninách jsou vrásky a celulitida za rohem a čekají na svou příležitost. Jednou z cest, jak proces stárnutí zpomalit, je pravidelné doplňování kolagenu do pokožky. Řešení nabízí The Solution od Oslo Skin Lab. A právě ten testovala beauty redaktorka z časopisu Marianne.

Katrine (40): Hladší pleť za méně než dva měsíce!

„Nikdy jsem nedostala tolik komplimentů na svou pleť jako nyní,“ usmívá se Katrine Kvalsundová, která letos oslavila 40. narozeniny.

Pečujme o sebe letos ještě lépe!

Každý z nás chce být produktivnější v práci, ale zároveň si udělat více času na sebe, žít aktivněji, cítit se šťastnější a dělat věci, které nás naplňují. Ať už se chceme posunout v jakékoli oblasti, vyžaduje to nemalé úsilí a energii. Jenže kde ji vzít? Sepsala jsem Vám pár tipů, které Vám zaručeně pomůžou při cestě za nejlepší verzí sebe sama! Tady jsou…

Skandinávie je mým druhým domovem

Tereza je jednou z tváří influencerské kampaně Oslo Skin Lab, především proto, že Skandinávie je jejím druhým domovem a také proto, že o sebe velmi ráda pečuje.

Ještě lepší výsledky. Rok poté!

Je to už rok, co odbornice na kosmetiku Silke Grane (49) absolvovala sken pleti, který ukázal zmenšení hloubky vrásek o 51%. Nyní se rozhodla ho opět podstoupit. "Nevěřila jsem svým očím, že došlo k dalšímu zlepšení," říká překvapeně Silke.

Harper´s Bazaar Anti-Aging Awards 2019

Každý měsíc se na trhu objeví nové kosmetické přípravky, které slibují, že zpomalí stárnutí a o pár let omladí vaši pleť. Beauty redaktorky Harper´s Bazaar otestovaly a ty, které podle jejich zkušeností nejlépe fungují.

Cítím se díky němu opravdu dobře

Někdejší rosnička a moderátorka pořadu Rodinka na Televizi Seznam Katka Podrazká se počátkem letošního roku stala dvojnásobnou maminkou. Spolu s manželem, fotbalistou Mirkem Podrazkým, si nyní užívá rodinný život, který ráda sdílí i se svými fanoušky na Instagramu. Katka tak na čas omezila i pracovní aktivity a naplno se věnuje svým dětem. „Přijde období, kdy si musíte určit priority, a já v nich mám jasno,“ vysvětluje sympatická moderátorka s úsměvem.

The Solution™ dokáže zpomalit stárnutí pleti. To potvrzují oslovení experti na problematiku pleti.

Nezávislé kosmetičky podporují užívání The Solution. Viditelný účinek tohoto produktu na vrásky prokázalo jak komplexní skenování pleti v jejich kosmetických salonech, tak i klinické studie.

Účinky The Solution ™ se dají změřit, odhalí je ale i fotky

May-Britt Moradová pracuje na klinice Hudpleieklinikk, která sídlí v Oslu a zaměřuje se na péči o pleť. A právě rukama May-Britt prošla velká většina těch, kteří 8 týdnů užívali přípravek The Solution™.

Renate Gerschtanowitz holandská ambasadorka Oslo Skin Lab

Renate Gerschtanowitz je novou ambasadorkou značky Oslo Skin Lab. Žije v Holandsku a již dlouho pracuje jako moderátorka. V posledních letech se angažuje především v projektech se sociálním zaměřením a věnuje se také vlastnímu podnikání. I díky své přirozené kráse a charakteru se Renate skvěle hodí ke značce Oslo Skin Lab.

The Solution Beauty collagen získal Dutch Beauty Award

The Solution Beauty collagen získal první cenu v kategorii Cosmeceuticals v Dutch Beauty Award 2021. Holandské ceny byly udíleny prostřednictvím slavnostního livestreamu.

Testovali jsme se čtenářkami Marianne

Čtenářky Marianne si účinky kolagenu Oslo Skin Lab vyzkoušely na vlastní kůži. Jak jejich tříměsíční test dopadl?

Cosmopolitan Beauty Awards zná vítěze

The Solution Beauty Collagen získal první místo v kategorii doplňek stravy v Cosmopolitan Beauty Awards 2021.

Dopřejte si ochlazení

Léto nám oficiálně začalo a s ním i první tropické dny. V takových dnech nám zbývá už jen jediné a to sáhnout po zmrzlině a nejlépe té domácí.

Zdravá pleť září zevnitř

Silvany Bricen (47) je vnímána jako jedna z nejdůvěryhodnějších beauty expertů v Norsku. Její blog The Beauty Edit sledují tisíce lidí. Minulý rok objevila kolagenový prášek The Solution.

Vždycky věřila, že se má pečovat o pokožku zevnitř

Cecilie Nordstrom – žena, která stojí za úspěšným kolagenovým přípravkem The Solution™ „Je zřejmé, že na naši pokožku má velký vliv to, co jíme. Aby byla ve formě, potřebujeme správnou výživu,“ říká.

Limitovaná edice džínových bund Vogue CS & Oslo Skin Lab

Džínová bunda od 50. let v podstatě nevyšla z módy a skvěle vypadá, i když nese známky obnošení. Sami možná máte nějaký takový vintage poklad po rodičích ve skříni. Džínová bunda je natolik univerzální kus, že ji můžete nosit, jak dlouho chcete a stále přitom vypadat jinak.

KATRINE (42) - HLADŠÍ PLEŤ ZA MÉNĚ NEŽ DVA MĚSÍCE!

„Nikdy jsem nedostala tolik komplimentů na svou pleť jako nyní,“ s nadšením říká Katrine Kvalsund (42).

ELLEphoria a kolagenový welcome drink

V prostorách 4. patra Event Space se o víkendu 22.-24. října uskutečnila beauty akce roku ELLEphoria.

SLOW-AGING: Udržte si pleť pevnou

Pečujte o svou pokožku zevnitř. Každá denní dávka The Solution obsahuje 2,5 g bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu, speciálně navrženého pro zvýšení elasticity a pevnosti pokožky.

Renée Toft hovoří o ranní rutině, otužování a novoročních předsevzetí

Bývalá dánská topmodelka a v současnosti spisovatelka, režisérka a psycholožka Renée Toft (56) se stala ambasadorkou Oslo Skin Lab po 8 měsících užívání přípravku The Solution.

Trend Slow-aging: Zpomalte proces stárnutí pokožky a získejte přirozenou mladistvou pleť

Stárnutí je zcela přirozené a především krásné. S každým uplynulým rokem jsme zase o něco moudřejší a sebevědomější. Prožíváme nové okamžiky, které sdílíme se svými blízkými. Každá vráska a linka na pokožce je pouze připomínkou všech našich zážitků. Ambicí Oslo Skin Lab není nabízet produkty, díky kterým vymažete stopy času a budete po celý život vypadat stejně, jako ve svých dvaceti letech. Naopak, rádi bychom vám pomohli vypadat skvěle v každém období života. Naše produkty přinášejí svěží, mladistvý vzhled pokožky a pomáhají zpomalovat vznik nových známek stárnutí.

Tři projevy sebelásky, ze kterých budete mít radost

Ať už slavíte svátek svatého Valentýna se svými partnery, nebo tzv. Galentine’s Day, který oslavuje ženské přátelství, anebo žádný z nich, udělejte si letošní únor čas a oslavte SEBE. Všichni rádi oslavujeme lásku k ostatním, ale je důležité vzpomenout si i na lásku k sobě samým. Únor bývá jedním z nejchladnějších měsíců v roce a chladné večery nabízí ideální příležitost k tomu, abychom si dopřáli trochu péče. Dnes s vámi chceme sdílet několik našich oblíbených způsobů, jak si letos na Valentýna dopřát sebelásku.

Antioxidanty a oxidační stres: co potřebujete vědět

Abychom lépe pochopili, jak pokožka stárne, měli bychom vědět, že existují dva typy stárnutí – vnitřní, ke kterému dochází přirozeně, a vnější, to mají na svědomí vnější vlivy.

Plněné středozemní papriky

Už víte, že tým Oslo Skin Lab miluje potraviny plné antioxidantů a vitamínu C. Tento lahodný recept obsahuje obojí a je ideální variantou jak pro oběd, tak večeři. Cokoli posypané trochou sýra a semínky nebo ořechy se pro naši zakladatelku Cecilii stává skvělým jídlem. Souhlasíte s ní?

Zkrášlující květáková polévka

Květák obsahuje mnoho různých vitaminů a minerálů, které posilují vaše zdraví uvnitř i navenek.

Jaro souvisí s pocitem lehkosti – nenechte se zatížit velikonočním jídlem!

Velikonoční svátky jsou často doprovázeny množstvím sladkých dobrot. Ať už jsou to anglické ovocné buchtičky, polská holka, americké ochucené marshamallows nebo jakékoli sladké dobroty ve tvaru vajíčka nebo zajíčka, jsme si jisti, že v tomto období budete v pokušení dopřát si toho víc. I když doporučujeme dopřát si své oblíbené sladké s mírou, víme také, že přílišná konzumace cukru může způsobit, že se cítíme unavení a těžkopádní. Velký příjem sladkého má také nepříznivé účinky na naše zdraví, což se může projevit i na naší pokožce.

Jednoduché cvičení pro zaneprázdněné ženy (a muže)(2)

Každý ví, že silový trénink by měl být součástí denní rutiny, ale je to stejné jako se správnou péčí o pleť – někdy může být velice obtížné najít čas. V Oslo Skin Lab nabízíme péči o pleť, která je rychlá a efektivní. Naše kolegyně z Oslo Skin Lab Stine Eklund má zkušenosti jako instruktorka skupinových tréninků a nabízí nám tipy, jak na to, aby i cvičení bylo rychlé a efektivní. Přečtěte si její tipy.