Harper´s Bazaar Anti-Aging Awards 2019

Každý měsíc se na trhu objeví nové kosmetické přípravky, které slibují, že zpomalí stárnutí a o pár let omladí vaši pleť. Beauty redaktorky Harper´s Bazaar otestovaly a ty, které podle jejich zkušeností nejlépe fungují.

Členství vám vrásky nepřidělá. Naopak vám pomůže se jich bezstarostně zbavit

Každá žena má právo mít krásnou pleť. S přibývající životní moudrostí není třeba na svou krásu rezignovat a nebo se spokojit s kompromisem. Dovolte si zářit – pro svůj vlastní dobrý pocit, i pro své okolí. Stačí k tomu velmi málo. Rozhodnout se, a jít do toho. Vsaďte na pravidelnou vnitřní péči a dodejte pokožce hydrolyzovaný kolagen prostřednictvím The Solution. A naše členství vám to výrazně usnadní. Proč?

Léto je tu a s ním i nápor slunečních paprsků

Milujete chytání bronzu? Pak vězte, že patříte k 39 % Čechů, kteří se cíleně opalují. Ano, slunce má na náš organismus pozitivní vliv. Platí ale i to, že sluneční paprsky přispívají k dřívějšímu vzniku vrásek a urychlují stárnutí pokožky. Abyste si letos v létě vzali ze slunce jen to nejlepší a svou pokožku zbytečně nezatěžovali, dopřejte jí v péči. Základem je hydratace, kosmetika s UV faktorem, ale pomůže i pravidelný příjem kolagenu.

Kolagen, který si vaše pokožka zamiluje

Existuje hned několik typů kolagenu. Ne všechny ale působí jako „zpomalovač“ stárnutí pokožky. Který kolagen tedy pokožka miluje?

Silke Grane: „Tohle je produkt, který absolutně miluji!“

The Solution™ jsem vyzkoušela.

Vědecké studie

Jistě jste si již položili otázku. Funguje to? Přesvědčte se a přečtěte si některé z publikovaných studií o kolagenních peptidech, které jsou chráněné ochrannou známkou Verisol®. Udělejte si obrázek sami. Troufáme si říci, že výsledky Vás velmi mile překvapí.

Dostatek vody: Stačí to pro krásnou pleť?

Díky pití velkého množství vody bude vaše pokožka vypadat mladší. Asi si teď říkáte: „Ano, to je pravda!“ Ale je to skutečně pravda? Ano i ne.

Recepty na jídla, která ocení i vaše pleť

Jsme to, co jíme. Opravdu! Každé sousto, každý doušek ovlivňují vzhled naší pokožky. Jak pozitivně, tak negativně. Po dávce rafinovaných cukrů, alkoholu nebo špatných tuků je pokožka mastná a nevzhledná. A naopak ty správné vitamíny a nenasycené mastné kyseliny dodají pokožce vzpruhu. Máme pro vás tipy na několik hlavních jídel, díky kterým bude vaše pokožka jásat. Pozor, recepty jsou pro dvě osoby.

Smoothies pro krásnou pleť

Dopřejte něco skvělého svým chuťovým buňkám i pleti. Vybrali jsme pro vás pár receptů na lahodná smoothies, která jsou plná vitamínů a udělají dobře vašemu tělu i vaší pokožce.

Jak na to, aby vaše pokožka zářila zdravím?

Vždycky mě zajímalo, jak tělu udělat dobře prostřednictvím zdravých a kvalitních výrobků. Ostatně, právě naše pokožka snad nejlépe odráží, jak žijeme. Je zrcadlem toho, co nám do vínku dala genetika, ale i toho, co jíme a co každý den prožíváme. Podívejte se, co je pro naši kůži „Radost“ a co naopak „Starost“.

5 tipů pro dokonalou péči o tělo

V létě tělo ostřelují sluneční paprsky, v zimě ho často spaluje mráz a chlad. To ale nejsou důvody, proč by vaše pokožka měla být suchá a podrážděná. Vyvarujte se jí díky 5 tipům pro dokonalou každodenní péči o tělo.

5 tipů pro perfektní péči o obličej

Pracuji jako make-up artist a stylistka a každý den s hrůzou a zároveň s překvapením zjišťuji, kolik lidí si ve svém hektickém životním stylu neudělá čas na péči o pleť. Proto nabízím svých 5 tipů pro každodenní péči. Jejich výhoda? Zaberou jen minimum času. A přidám i tipy na výrobky, které sama používám a doporučuji.

Jednoduchá a efektivní péče zevnitř

Zájem o péči o pleť v posledních letech roste. I vy ji nejspíš hýčkáte zvenčí pomocí kvalitních krémů s UV ochranou, antioxidanty, vitamíny nebo minerály. Bojovat proti předčasnému stárnutí pleti ale můžete i zevnitř. Ostatně, věděli jste, že viníkem prohlubujících se vrásek je kolagen, respektive jeho úbytek v takzvané dermis?

5 tipů, jak se zbavit stresu

Stres ovlivňuje nejen naši psychiku, ale i náš zdravotní stav. Kvůli stresu také rychleji stárne naše pokožka. My vám ale poradíme, jak se stresu zbavit.

Nominace na Danish Beauty Awards 2019

Náš kolagen The Solution™ byl nominován na Danish Beauty Awards 2019 v kategorii "Vnitřní krása".

Účinky The Solution™ se dají změřit, odhalí je ale i fotky

Co si myslí May-Britt Moradová?

Kolagenové doplňky pokožce prospívají

„Chcete, aby vaše kůže fungovala tak, jak má, vypadala zdravě, a tedy i krásně? Pak byste měli pravidelně užívat kolagenové doplňky,“ tvrdí Anne Berit Eideová z osloské kliniky Hudpleieklinikk.