ELLEphoria a kolagenový welcome drink

V prostorách 4. patra Event Space se o víkendu 22.-24. října uskutečnila beauty akce roku ELLEphoria.

Kolagen Solution™ si rok co rok odnáší ceny vítězů

Beauty collagen The Solution™ získal několik mezinárodních ocenění od organizací jako Harper's Bazaar, COSTUME a Dutch Beauty Awards.

Jitka Schneiderová a její rozzářený den i pleť

Česká divadelní a filmová herečka, nechala nás a Harper's Bazaar nahlédnout do oblíbených míst na pražských Vinohradech a svého domovského divadla.

KATRINE (42) - HLADŠÍ PLEŤ ZA MÉNĚ NEŽ DVA MĚSÍCE!

„Nikdy jsem nedostala tolik komplimentů na svou pleť jako nyní,“ s nadšením říká Katrine Kvalsund (42).

Cosmopolitan Beauty Awards zná vítěze

The Solution Beauty Collagen získal první místo v kategorii doplňek stravy v Cosmopolitan Beauty Awards 2021.

Limitovaná edice džínových bund Vogue CS & Oslo Skin Lab

Džínová bunda od 50. let v podstatě nevyšla z módy a skvěle vypadá, i když nese známky obnošení. Sami možná máte nějaký takový vintage poklad po rodičích ve skříni. Džínová bunda je natolik univerzální kus, že ji můžete nosit, jak dlouho chcete a stále přitom vypadat jinak.

Linda Hallbjork, 46: Moje pokožka je jemnější

Po třicítce začíná hladina kolagenu v těle postupně klesat a není snadné najít vhodný produkt, který by dodal pokožce potřebnou pružnost.

Vždycky věřila, že se má pečovat o pokožku zevnitř

Cecilie Nordstrom – žena, která stojí za úspěšným kolagenovým přípravkem The Solution™ „Je zřejmé, že na naši pokožku má velký vliv to, co jíme. Aby byla ve formě, potřebujeme správnou výživu,“ říká.

Zákaznický průzkum ukazuje velkou spokojenost

Kolagen je protein, který se hojně nachází v našem těle a je velmi důležitý pro stavbu pokožky. Byly publikovány různé studie, jež prokázaly, že užívání bioaktivních kolagenních peptidů obsažených v The Solution má pozitivní vliv na redukci vrásek i celulitidy. Jak ale rozpoznat tyto účinky bez přístroje, který by je změřil?

Zdravá pleť září zevnitř

Silvany Bricen (47) je vnímána jako jedna z nejdůvěryhodnějších beauty expertů v Norsku. Její blog The Beauty Edit sledují tisíce lidí. Minulý rok objevila kolagenový prášek The Solution.

The Solution Beauty collagen získal Dutch Beauty Award

The Solution Beauty collagen získal první cenu v kategorii Cosmeceuticals v Dutch Beauty Award 2021. Holandské ceny byly udíleny prostřednictvím slavnostního livestreamu.

The Solution™ dokáže zpomalit stárnutí pleti. To potvrzují oslovení experti na problematiku pleti.

Nezávislé kosmetičky podporují užívání The Solution. Viditelný účinek tohoto produktu na vrásky prokázalo jak komplexní skenování pleti v jejich kosmetických salonech, tak i klinické studie.

Testovali jsme se čtenářkami Marianne

Čtenářky Marianne si účinky kolagenu Oslo Skin Lab vyzkoušely na vlastní kůži. Jak jejich tříměsíční test dopadl?

Cítím se díky němu opravdu dobře

Někdejší rosnička a moderátorka pořadu Rodinka na Televizi Seznam Katka Podrazká se počátkem letošního roku stala dvojnásobnou maminkou. Spolu s manželem, fotbalistou Mirkem Podrazkým, si nyní užívá rodinný život, který ráda sdílí i se svými fanoušky na Instagramu. Katka tak na čas omezila i pracovní aktivity a naplno se věnuje svým dětem. „Přijde období, kdy si musíte určit priority, a já v nich mám jasno,“ vysvětluje sympatická moderátorka s úsměvem.

Ještě lepší výsledky. Rok poté!

Je to už rok, co odbornice na kosmetiku Silke Grane (49) absolvovala sken pleti, který ukázal zmenšení hloubky vrásek o 51%. Nyní se rozhodla ho opět podstoupit. "Nevěřila jsem svým očím, že došlo k dalšímu zlepšení," říká překvapeně Silke.

Renate Gerschtanowitz holandská ambasadorka Oslo Skin Lab

Renate Gerschtanowitz je novou ambasadorkou značky Oslo Skin Lab. Žije v Holandsku a již dlouho pracuje jako moderátorka. V posledních letech se angažuje především v projektech se sociálním zaměřením a věnuje se také vlastnímu podnikání. I díky své přirozené kráse a charakteru se Renate skvěle hodí ke značce Oslo Skin Lab.

Recepty na jídla, která ocení i vaše pleť

Jsme to, co jíme. Opravdu! Každé sousto, každý doušek ovlivňují vzhled naší pokožky. Jak pozitivně, tak negativně. Po dávce alkoholu nebo špatných tuků je pokožka mastná a nevzhledná. A naopak ty správné vitamíny a nenasycené mastné kyseliny dodají pokožce vzpruhu. Máme pro vás tipy na několik hlavních jídel, díky kterým bude vaše pokožka jásat. Pozor, recepty jsou pro dvě osoby.

Smoothies pro krásnou pleť

Dopřejte něco skvělého svým chuťovým buňkám i pleti. Vybrali jsme pro vás pár receptů na lahodná smoothies, která jsou plná vitamínů a udělají dobře vašemu tělu i vaší pokožce.

Jak na to, aby vaše pokožka zářila zdravím?

Vždycky mě zajímalo, jak tělu udělat dobře prostřednictvím zdravých a kvalitních výrobků. Ostatně, právě naše pokožka snad nejlépe odráží, jak žijeme. Je zrcadlem toho, co nám do vínku dala genetika, ale i toho, co jíme a co každý den prožíváme. Podívejte se, co je pro naši kůži „Radost“ a co naopak „Starost“.

5 tipů pro dokonalou péči o tělo

V létě tělo ostřelují sluneční paprsky, v zimě ho často spaluje mráz a chlad. To ale nejsou důvody, proč by vaše pokožka měla být suchá a podrážděná. Vyvarujte se jí díky 5 tipům pro dokonalou každodenní péči o tělo.

5 tipů pro perfektní péči o obličej

Pracuji jako make-up artist a stylistka a každý den s hrůzou a zároveň s překvapením zjišťuji, kolik lidí si ve svém hektickém životním stylu neudělá čas na péči o pleť. Proto nabízím svých 5 tipů pro každodenní péči. Jejich výhoda? Zaberou jen minimum času. A přidám i tipy na výrobky, které sama používám a doporučuji.

Jednoduchá a efektivní péče zevnitř

Zájem o péči o pleť v posledních letech roste. I vy ji nejspíš hýčkáte zvenčí pomocí kvalitních krémů s UV ochranou, antioxidanty, vitamíny nebo minerály. Bojovat proti předčasnému stárnutí pleti ale můžete i zevnitř. Ostatně, věděli jste, že viníkem prohlubujících se vrásek je kolagen, respektive jeho úbytek v takzvané dermis?

5 tipů, jak se zbavit stresu

Stres ovlivňuje nejen naši psychiku, ale i náš zdravotní stav. Kvůli stresu také rychleji stárne naše pokožka. My vám ale poradíme, jak se stresu zbavit.

Nominace na Danish Beauty Awards 2019

Náš kolagen The Solution™ byl nominován na Danish Beauty Awards 2019 v kategorii "Vnitřní krása".

Kolagenové doplňky pokožce prospívají

„Chcete, aby vaše kůže fungovala tak, jak má, vypadala zdravě, a tedy i krásně? Pak byste měli pravidelně užívat kolagenové doplňky,“ tvrdí Anne Berit Eideová z osloské kliniky Hudpleieklinikk.

Silke Grane: „Tohle je produkt, který absolutně miluji!“

The Solution™ jsem vyzkoušela.

Kolagen, který si vaše pokožka zamiluje

Existuje hned několik typů kolagenu. Ne všechny ale působí jako „zpomalovač“ stárnutí pokožky. Který kolagen tedy pokožka miluje?

Léto je tu a s ním i nápor slunečních paprsků

Milujete chytání bronzu? Pak vězte, že patříte k 39 % Čechů, kteří se cíleně opalují. Ano, slunce má na náš organismus pozitivní vliv. Platí ale i to, že sluneční paprsky přispívají k dřívějšímu vzniku vrásek a urychlují stárnutí pokožky. Abyste si letos v létě vzali ze slunce jen to nejlepší a svou pokožku zbytečně nezatěžovali, dopřejte jí v péči. Základem je hydratace, kosmetika s UV faktorem, ale pomůže i pravidelný příjem kolagenu.

And the Winner is...

Ty nejlepší produkty zmírňující příznaky stárnutí na jednom místě! A o tom je Harper’s Bazaar Anti-Aging Beauty Awards 2019. Testováno mezinárodními redakcemi Harper's Bazaaru.

Smoothie tipy od Smooth&Cooking

Je to už 5 měsíců, co jsem začala užívat Oslo skin Lab The Solution. Tehdy mě přesvědčila skvělá odezva z Norska a také nabídka od Oslo skin Lab, abych jejich zázračný produkt otestovala.

Testovali jsme s Marianne. Jak kolagen The Solution hodnotí?

O krásu i mladistvý vzhled se musí pečovat. Proč? Protože kvůli přirozenému úbytku kolagenu naše pokožka ztrácí svou pružnost a pevnost. Po pětadvacátých narozeninách jsou vrásky a celulitida za rohem a čekají na svou příležitost. Jednou z cest, jak proces stárnutí zpomalit, je pravidelné doplňování kolagenu do pokožky. Řešení nabízí The Solution od Oslo Skin Lab. A právě ten testovala beauty redaktorka z časopisu Marianne.

Katrine (40): Hladší pleť za méně než dva měsíce!

„Nikdy jsem nedostala tolik komplimentů na svou pleť jako nyní,“ usmívá se Katrine Kvalsundová, která letos oslavila 40. narozeniny.

Pečujme o sebe letos ještě lépe!

Každý z nás chce být produktivnější v práci, ale zároveň si udělat více času na sebe, žít aktivněji, cítit se šťastnější a dělat věci, které nás naplňují. Ať už se chceme posunout v jakékoli oblasti, vyžaduje to nemalé úsilí a energii. Jenže kde ji vzít? Sepsala jsem Vám pár tipů, které Vám zaručeně pomůžou při cestě za nejlepší verzí sebe sama! Tady jsou…

Skandinávie je mým druhým domovem

Tereza je jednou z tváří influencerské kampaně Oslo Skin Lab, především proto, že Skandinávie je jejím druhým domovem a také proto, že o sebe velmi ráda pečuje.

Harper´s Bazaar Anti-Aging Awards 2019

Každý měsíc se na trhu objeví nové kosmetické přípravky, které slibují, že zpomalí stárnutí a o pár let omladí vaši pleť. Beauty redaktorky Harper´s Bazaar otestovaly a ty, které podle jejich zkušeností nejlépe fungují.

Účinky The Solution ™ se dají změřit, odhalí je ale i fotky

May-Britt Moradová pracuje na klinice Hudpleieklinikk, která sídlí v Oslu a zaměřuje se na péči o pleť. A právě rukama May-Britt prošla velká většina těch, kteří 8 týdnů užívali přípravek The Solution™.

Dopřejte si ochlazení

Léto nám oficiálně začalo a s ním i první tropické dny. V takových dnech nám zbývá už jen jediné a to sáhnout po zmrzlině a nejlépe té domácí.