OSL_1920x960_32686-Mip_2007_V2.jpg

Přirozená krása

Jako stylistka potkávám krásné ženy všech věkových kategorií. A myslím, že nejkrásnější jsou ty, které se známkami stárnutí bojují přirozenými způsoby a s respektem ke svému tělu.

Stárnutí je přirozené

To, že se člověku s věkem objevují první vrásky, není nic nepřirozeného. Nicméně nepřirozené jsou některé zásahy, které především ženy podstupují. Injekce, výplně… Stárnutí naší pokožky je ale přirozená součást života, a tak bychom k němu měli přistupovat. Chci působit svěže, mladistvě, ale zároveň určitě ne jako parodie sebe samé. Nechci skrývat svou zralost a to, co jsem prožila. Miluju, když se i do našeho vzhledu promítá osobnost a naše zkušenosti.

Buďme dobrými vzory

Každý den ve své práci vidím výsledky „faceliftů“ a dalších zákroků. Jen zřídkakdy si řeknu, že je dotyčná pořád krásná. Samozřejmě, existují případy, kdy podobný zákrok konkrétnímu jedinci výrazně pomůže nejen po fyzické, ale především po psychické stránce, ale… Krása je dle mého kombinací osobnosti a charismatu, nikoli dokonalostí. Věřím, že v tomhle jsem dobrým vzorem pro všechny mladší ženy a dívky, se kterými se potkávám.

Doplňky stravy, které fungují

Zpomalit stárnutí můžeme i bez toho, abychom museli pod nůž (nebo pod injekční stříkačku). Krása podle mého přichází zevnitř. Proto nedám dopustit na kvalitní a zdravou stravu a na potravinové doplňky. Ty dodají mému tělu a pokožce látky, díky kterým se s rostoucím věkem vyrovnávám přirozeně. Právě přirozenost je podle mě nejdůležitější. Vychutnávejte si život plnými doušky, dopřejte si sklenku dobrého vína, kousek dobré čokolády, nastavte svou tvář sluníčku a nebojte se toho, že vše právě zmíněné někteří označují za cestu k vráskám. Vždyť jim můžete stejně přirozeně i čelit.

Hilde Ottem

O Hilde Ottem

Hilde je stylistka a pomáhá ženám, aby samy sebe viděly v lepším světle, aby na sebe nahlédly jinak, nově, ale především optimisticky. Ženám také radí v oblasti životního stylu a v péči o pleť. Přípravek The Solution™ obsahuje 100% čistý kolagenový prášek Verisol®. Studie s ním provedené pak ukázaly, že příznivě působí při zmenšení hloubky vrásek a v boji s celulitidou.

Hilde Ottem připravila i několik článků:

The Solution™ je kolagenový prášek, který nemá chuť ani vůni. Díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo nápojem. Díky pravidelné každodenní konzumaci roste pružnost pokožky a kůže celého těla je hladší.