1920x960_Vanessa_DSC_8104.jpg

Méně vrásek za 8 týdnů

Jak na méně vrásek za 8 týdnů?

Vanessa Rudjordová, dvaačtyřicetiletá norská blogerka a influencerka, kterou na Instagramu sleduje více než 50 tisíc uživatelů, testovala přípravek The Solution™  rovných 8 týdnů. A výsledek? Podle jejích slov ji potěšil a příjemně překvapil.

Působila v časopise Elle, pak několik let vedla lifestylový magazín, aby nakonec v roce 2015 založila vlastní lifestylový blog. A ten se stal jen krátce po svém vzniku jedním z nejpopulárnějších v Norsku. Vanessa Rudjordová je v Norsku zkrátka pojem. A i ona otestovala účinky hydrolyzovaného kolagenu na svou pleť.

Kolagen je přirozenou součástí pokožky – zajišťuje, aby byla pružná, bez vrásek a hydratovaná. S přibývajícím věkem ale jeho množství v kůži klesá. A klesá i naše schopnost vytvořit si nový. Právě proto je nedílnou součástí mnoha krémů proti vráskám.

"Účinky jsem na sobě pozorovala už po pouhých 2 měsících," řiká Vanessa Rudjordová.

Rozdíl v hloubce vrásek? Propastný!

Pozitivní účinky The Solution™ nestály jen na domněnkách a pocitech známé blogerky, ale na výsledcích nezávislých skenů pokožky. Ty Vanessa podstoupila před začátkem užívání a následně po 2 měsících – z vlastní iniciativy a na vyhlášená osloské klinice Hudpleiklinikk. Už po 8 týdnech užívání testy prokázaly, že vrásky nejsou tak hluboké.

Pozitivní účinky pravidelného užívání hydrolyzovaných kolagenních peptidů nejen na hloubku vrásek, ale třeba i viditelnost celulitidy potvrzují mnohé studie. A Oslo Skin Lab díky tomu může posouvat každodenní péči o pleť a pokožku na ještě vyšší úroveň.

Sama Vanessa pak produkt a jeho účinky s úsměvem popisuje takto: „Po dvou měsících jsem cítila rozdíl. Pokožka je pružnější a já jsem kolagenový prášek povýšila na nezbytný doplněk k mým oblíbeným krémům. S nadsázkou řečeno, jsem se na něm stala závislou.“

Ostatně, účinky kolagenu Verisol®, který je součástí produktu The Solution™ od Oslo Skin Lab potvrzují mnohé dvojitě zaslepené, randomizované a placebem kontrolované studie.

The Solution™ je kolagenový prášek, který nemá chuť ani vůni. Díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo nápojem. Díky pravidelné každodenní konzumaci roste pružnost pokožky a kůže celého těla je hladší.