RS497_Katrine_DSC00008_W-Article_1140x600.jpg

KATRINE (42) - HLADŠÍ PLEŤ ZA MÉNĚ NEŽ DVA MĚSÍCE!

„Nikdy jsem nedostala tolik komplimentů na svou pleť jako nyní,“ s nadšením říká Katrine Kvalsund (42).

Poté, co si Katrine přečetla o The Solution, rozhodla se náš kolagenový prášek vyzkoušet. Je to něco málo přes tři roky, co jej užívá a říká, že po méně než dvou měsících zaznamenala viditelné změny. "Vrásky na čele, kolem úst a v očním okolí se podstatně zmenšily," popisuje Katrine.

“Vřele kolagenový prášek doporučuji. Moje pleť je mnohem zářivější a troufám si říct, že mám méně vrásek než před třemi lety. Teď už nemůžu s kolagenem The Solution nikdy přestat,” směje se.RS498_Katrine_DSC09923_W-Article_1140x600.jpg

Katrine začíná každé ráno sklenicí vody smíchané s kolagenem The Solution od Oslo Skin Lab.

“Častokrát jsem slyšela, že se musíte o svou pokožku starat zevnitř a nyní s tímto tvrzením zcela souhlasím. Skutečně jsem nikdy předtím neměla pokožka u jemnější,” popisuje Katrine.

OsloSkinlab_0619_9708_1920x1080.jpg

Působivé studie
Dermatoložka Anne Berit Eide kliniky péče o pleť v Oslu říká, že je velmi ohromena studiemi, které byly provedeny pro zdokumentování účinku The Solution.

RS367_Anne-Berit_Eide_W-Article_1140x600.jpg

Eide se zaměřuje zejména na dvojitě zaslepené a placebem kontrolované studie. Během nichž ani ti, kteří měření výsledků provádí, ani účastníci nevědí, kdo užíval „skutečný“ prášek. Výsledky se navíc měří pomocí přístroje, který dokáže určit přesnou hloubku vrásek.

“Výsledky jsou samozřejmě u každého individuální. Během osmi týdnů, kdy studie trvaly, bylo ale v hloubce vrásek účastníků, kteří The Solution užívali, zjištěno průměrné snížení o 20 %,” vysvětluje Eide.

Katrine Kvalsund říká, že přestože si starosti se stárnutím pokožky nijak zvlášť nedělá, chce předcházet známkám stárnutí a vypadat mladě co nejdéle, stejně jako mnoho žen v jejím věku.

“Dostala jsem již mnoho otázek, zda to skutečně funguje. Nemohu mluvit za ostatní, ale mně osobně kolagen The Solution hodně pomohl! Nyní mám zářivější a pružnější pokožku a méně vrásek. Jsem s efektem velmi spokojená,” říká Katrine.