Silke_portrett_1140x600.jpg

Ještě lepší výsledky. Rok poté!

Je to už rok, co odbornice na kosmetiku Silke Grane (49) absolvovala sken pleti, který ukázal zmenšení hloubky vrásek o 51%. Nyní se rozhodla ho opět podstoupit. "Nevěřila jsem svým očím, že došlo k dalšímu zlepšení," říká překvapeně Silke.

Když jsem se rozhodla absolvovat další sken po roce užívání kolagenu, neměla jsem žádná velká očekávání. Obzvláště poté, co první výsledky po osmi týdnech užívání kolagenového prášku Oslo Skin Lab ukázaly tak výrazné snížení hloubky vrásek.

Silke_dateskjerm_1140x600.jpg

O co by to mohlo být lepší?

Když vezmu v úvahu svůj věk, byla bych spokojená, kdyby výsledek skenu po roce odpovídal alespoň tomu, co ukázal minulý sken. Hladina kolagenu v těle se po čtyřicítce rapidně snižuje, proto po narozeninách s první 4 na začátku přichází více a hlubší vrásky a pokožka se stává méně elastickou a pevnou.

"Výsledek byl ale neuvěřitelný. Ukázal zlepšení struktury mé pleti a to o dalších 18 % od minulého skenu. Mimo jiné také menší póry a zmenšení hloubky malých linek kolem očí. Moje pleť je pevnější a vypadá mnohem lépe, než když jsem téměř před rokem a půl The Solution začala užívat ," říká nadšeně Silke.

Jako kosmetoložka se silným vlivem v tomto oboru, je pro Silke přirozené mít hezkou a dobře vypadající pleť. Tohoto dosahuje pravidelnou péčí a svými malými denními rituály. Kolagenový prášek Oslo Skin Lab se stal jejím svatým grálem, ale není sám, používá samozřejmě i další produkty, které jsou přizpůsobeny její pokožce. Je důležité dobře vyčistit každý den pleť a nesmíme také podceňovat účinek dobrého spánku. Také nezapomínejte pravidelně aplikovat výživnou noční masku, po které pleť vypadá druhý den velmi svěží. S mírou si užívám slunce, jím pestré a zdravé jídlo a snažím žít celkově v rovnováze.

Silke_bord_1140x600.jpg

'Vypadá to, že tyto mé malé rituály jsou jistý způsob, jak mohu udržet svou pleť pěknou po mnoho let. Už teď se těším, až si příští rok zase „naskenuji“ pleť a doufám, že výsledek bude pro mnou padesátku překvapivý," směje se Silke.