Oslo-Skin-Lab-kolagen_Dutch-beauty-Award.jpg

The Solution Beauty collagen získal Dutch Beauty Award

The Solution Beauty collagen získal první cenu v kategorii Cosmeceuticals v Dutch Beauty Award 2021. Holandské ceny byly udíleny prostřednictvím slavnostního livestreamu.

Vítězem v kategorii Cosmeceuticals se stal kolagen The Solution Beauty collagen od Oslo Skin Lab. Kolagenový prášek The Solution má neutrální chuť a vůni, takže jej můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo nápojem a snadno jej zařadit do svého pravidelného denního režimu. První výsledky se mohou objevit již měsíc po zahájení užívání přípravku, přičemž pokožka se zdá být hladší, pevnější a pružnější.

Cosmeceuticals

Cosmeceuticals označuje kategorii kosmetických přípravků, které mají vědecky prokázaný účinek. Jsme velmi poctěni tímto oceněním, protože je potvrzením toho, co ukazují tisíce spokojených zákazníků a vědecké výzkumy: The Solution funguje. Při trvalém používání se hloubka vrásek snižuje a celá pleť se stává pevnější, hladší a pružnější. Celulitida je také méně viditelná.

Předchozí ocenění

Oslo Skin Lab získalo na jiných trzích ocenění v soutěžích Danish Beauty Awards, Costume Awards, Harper's Bazaar Anti-Aging Awards a Scandinavian Global Make-up Awards.