Anti-aging Awards winner The Solution Beuty Collagen The Solution

The Solution™

Beauty collagen

The Solution™ je neochucený kolagenový prášek, který díky svému složení napomáhá ke zvýšení pružnosti pokožky, jejímu vyhlazení a zjemnění vrásek. The Solution™ můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím. 

Vítěz Harper’s Bazaar Anti-Aging Beauty Awards 2019 a Cosmopolitan Beauty Awards 2021 v kategorii doplňky stravy.

Původní cena
Původní cena
Jak kolagen The Solution™ funguje

The Solution™ je kolagenový prášek, který má neutrální chuť i vůni. Díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím. Díky pravidelné každodenní konzumaci roste pružnost pokožky a kůže celého těla je hladší. 

Klinický výzkum provedený s kolagenními peptidy obsaženými v The Solution™ prokázal jasné zlepšení při pravidelném užívání nejméně po dobu 8 týdnů.

The Solution™ se velmi rychle a přirozeně stane vaším denním rituálem. Má neutrální chuť a vůni, takže jej můžete snadno přidat do jakéhokoli jídla nebo pití, a to kdykoli během dne.

Pokud si jej budete přidávat do vody, vyčkejte několik minut, až se prášek zcela rozpustí.

Každý sáček The Solution™ obsahuje 2,5 g čistého kolagenu, což je optimální denní dávka pro dosažení nejlepších účinků. Při dlouhodobém každodenním užívání účinky The Solution™ přetrvají a mohou se i zlepšovat.

• Pevnější a pružnější pokožka
• Méně viditelné vrásky
• Redukce celulitidy
• Výrazné zlepšení textury pokožky
• Prevence známek stárnutí

Balení a složení

Balení obsahuje 28 sáčků 100% čistého hydrolyzovaného kolagenu typu I. Kolagen je žívočišného původu, jedná se o bovinní kolagen, tedy kolagen hovězího původu. 

Doporučená denní dávka: 1 sáček smíchaný s volitelným jídlem nebo nápojem. Pokud prášek mícháte ve vodě, nepotřebujete více než 1-2 decilitry. Zamíchat a nechat několik minut, dokud se nerozpustí.

Jedna denní dávka = 1 sáček obsahuje 2,5 g hydrolyzátu kolagenu Verisol®.

Doporučená denní dávka by neměla být překročena.

Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a neměly by nahrazovat léky. Pokud užíváte léky na předpis nebo jste těhotná, poradte se o užívání tohoto doplňku stravy s lékařem.

Vědecké studie

Úspěch kolagenu The Solution™ nestojí na marketingových kampaních, ale na vědeckých studiích a reálných zkušenostech našich zákaznic.

Pozitivní účinky látky Verisol®, která je součástí The Solution™ od Oslo Skin Lab, prokazují vědecké studie. Jedné z nich se zúčastnilo 114 lidí, studie zároveň byla dvojitě zaslepená. To znamená, že jak účastníci, tak odborníci, kteří studii prováděli, nevěděli, která ze dvou skupin dostává účinnou látku a která placebo.

Více o provedených studiích najdete zde.

Podívejte se na odborné články, které popisují jednotlivé studie:

Oral intake or specific bioactive collagen peptides reduces skin wrinkles and increases dermal matrix synthesis.  Proksch E, Schunck M, Zague V, Segger D, Degwert J, Oesser S. Skin Pharmacol Physiol. 2014; 27 (3): 113-9.

Oral supplementation of specific collagen peptides has beneficial effects on human skin physiology: a double-blind, placebo-controlled study. Proksch E, Segger D, Degwert J, Schunck M, Zague V, Oesser S. Skin Pharmacol Physiol. 2014; 27 (1): 47-55.

Dietary Supplementation with Specific Collagen Peptides Has a Body Mass Index-Dependent Beneficial Effect on Cellulite Morphology.  Schunck M, Zague V, Oesser S, Proksch EJ Med Food 2015 18 (12): 1340-8