RS569_OSL_Simonsen_14757_W-Article_1140x600.jpg

RENÉE TOFT SIMONSEN: PO ČTYŘECH MĚSÍCÍCH JSEM SI VŠIMLA JASNOU REDUKCI VRÁSEK NA OBLIČEJI

Renée Toft Simonsen nepodléhá svému věku a aktivně se snaží o udržení svého mladistvého vzhledu. Z tohoto důvodu pravidelně užívá kolagenový prášek od Oslo Skin Lab.

V posledních letech se stále více klade důraz na koncept "slow-aging" namísto "anti-aging". Mnoho žen se již neobává stárnutí a hrdě přijímá svůj věk. Chtějí pouze být nejlepší verzí samy sebe, aby se stále cítily krásné a svěže.

Pro krásnou autorku, psycholožku a bývalou modelku Renée Toft Simonsen, platí stejný přístup. Touží po přirozeně krásné pleti, aby nevypadala starší, než ve skutečnosti je. Po vstupu do menopauzy a náhlém nárůstu vrásek, který ji přiměl cítit se starší, se rozhodla věnovat péči o svoji pleť. Proto začala užívat The Solution poté, co se seznámila s pozitivními účinky kolagenu – a osm měsíců od té doby je s výsledky stále nadmíru spokojená.

S nástupem menopauzy se začaly objevovat jemné linky a výraznější známky stárnutí

Celkově cítí Renée Toft Simonsen, že proces stárnutí přináší své náročnosti, zejména proto, že tělo prochází mnoha změnami. Mimo jiné se jí objevila artróza a dvě vyhřeznutí plotének v páteři, což ovlivňuje jak běhání, tak i zahradničení, což jsou aktivity, které má ráda. A když přišla do fáze menopauzy a hormonální produkce klesla, stalo se zjevným, že to mělo vliv na její pleť. Najednou se vrásky začali zvýrazňovat a pleť vypadala starší. A jak sama říká:

"Nemám vůbec problém vypadat podle svého věku. Ale zároveň chci udělat vše, co mohu, abych vypadala dobře. Chci zůstat co nejhezčí."

Začala jsem užívat kolagenový prášek a výsledky jsem viděla po čtyřech měsících

Proto se rozhodla pro The Solution poté, co získala informace o pozitivních účincích kolagenu na vrásky a jemné linky, včetně problému s "pomerančovou kůží". Výsledky byly dokumentovány: "Před zahájením užívání kolagenového prášku mě podrobil odborný specialista skenování pokožky. Po čtyřech měsících pravidelného užívání byl proveden druhý sken. Při porovnání obou snímků bylo zaznamenáno snížení různých vrásek a linek v obličeji o 10-33 %. Myslím si, že to je velmi dobrý výsledek."

Beauty rituál a jednoduché rady pro ženy nad 40 let

V průběhu posledního roku Renée Toft Simonsen změnila svůj beauty rituál, aby ještě lépe pečovala o svou pleť: "Začala jsem užívat kolagen a uvědomila si, že chci udělat něco pro svoji pleť, abych ji udržela hezkou. Kromě každodenního příjmu kolagenu jsem začala také každý večer čistit svoji pleť a aplikovat krém před spaním."

Obecně Renée není příliš nakloněná "dávání dobrých rad" zejména proto, že se necítí jako vzor v oblasti krásy. Ale pokud má nabídnout něco pro ženy nad 40 let, které preferují jednoduché rutiny, zdůrazňuje: rybí olej, vitamíny, zázvorové shoty a kolagenový prášek – a samozřejmě pravidelná fyzická aktivita každý den.

Není úniku před procesem stárnutí

Pro Renée jde jednoduše o přijetí skutečnosti, že stárne:

"Důležitost spojená s procesem stárnutí spočívá v přijetí toho, že se to děje. Není cesty kolem. Nemůžeme zastavit čas. Osobně mě těžko napadá, že se unavuji rychleji, že nemohu pracovat tolik hodin nebo běžet tak daleko, jako před 20 lety, když jsem byla všestranná a zároveň jsem se starala o tři malé děti. Na tomto aspektu musím pracovat. Musím pracovat na svém přijetí. Nedomnívám se, že užívání kolagenového prášku s tím souvisí - naopak, je to prostředek, jak se snažím udržet svoji pokožku v dobré kondici."

Renée rada pro ty, kdo jsou skeptičtí ohledně používání kolagenového prášku:

"Rozumím, že lidé mohou být skeptičtí vůči kolagenovému prášku. V době, kdy všichni neustále něco nabízejí, je důležité být ostražitý. Pokud máte stále pochybnosti, zda vám to pomůže, prostě to jenom vyzkoušejte - a uvidíte, jestli to opravdu funguje."

Proč je kolagenový prášek The Solution™ od Oslo Skin Lab vhodný pro vaši pleť:

Kolagen je klíčový pro udržení hladké a pružné pokožky. Již od věku 25-30 let začíná hladina kolagenu v kůži přirozeně klesat o 1-2 % ročně. Proto může být dobrým krokem poskytnout pleti péči zevnitř s každodenním přídavkem kolagenu.

Kolagenový prášek The Solution™ od Oslo Skin Lab obsahuje 100 % kolagenové peptidy a přispívá k hladší pokožce s menším množstvím vrásek, redukci pomerančové kůže a pružnější pokožce - nejen v obličeji, ale na celém těle. Balení obsahuje 28 denních dávek v práškové formě, které lze snadno vmíchat do nápojů, jogurtu nebo jiných pokrmů.