ateljelena-osloskinlab-srgb-19.jpg

Linda Hallbjork, 46: Moje pokožka je jemnější

Po třicítce začíná hladina kolagenu v těle postupně klesat a není snadné najít vhodný produkt, který by dodal pokožce potřebnou pružnost.

„Moje pokožka teď vypadá velmi dobře a je hezky rozjasněná,“ říká Linda, která pravidelně užívá přípravek The Solution od Oslo Skin Lab.

Kolagen je protein, který udržuje pokožku hladkou a zachovává její pružnost.

„Začala jsem užívat The Solution, protože věřím, že dokáže zpomalit projevy stárnutí pleti a zlepšit celkový stav pokožky celého těla.“

„The Solution je kolagenový prášek s neutrální vůní a chutí, a proto jej lze smíchat s jakýmkoliv jídlem nebo pitím. Pomáhá zlepšit pružnost pokožky, která je poté hladší. Redukuje vrásky i celulitidu. Rozdíl jsem zaznamenala již po pár měsících. Moje pleť byla na dotek mnohem hladší,“ říká Linda.

ateljelena-osloskinlab-srgb-25.jpg

Linek kolem očí je mnohem méně

The Solution tvoří 100% čistý hydrolyzovaný kolagen z přírodních zdrojů a jeho pozitivní účinky na pokožku potvrdilo několik klinických studií.

Linda si nechala dvakrát oskenovat pokožku, aby mohla srovnat výsledky před a po užívání kolagenového prášku The Solution.

„Na druhém skenu jsou jasně vidět rozdíly! Samozřejmě budu pokračovat v užívání The Solution každý den. Už teď jsem velmi zvědavá, jak bude moje pleť vypadat na třetím skenu,“ říká Linda.

Není to ale pouze Linda, která si všimla změn. Několik pozitivních komentářů dostala i od svých známých. „Říkají, že moje pleť je hezčí a zářivější. Také jsem si všimla, že mi mizí linky kolem očí.“

RS431_ateljelena-37_W-Article_1140x600.jpg