Katrine Kvalsund_glass_1920x1080.jpg

Katrine (40): Hladší pleť za méně než dva měsíce!

„Nikdy jsem nedostala tolik komplimentů na svou pleť jako nyní,“ usmívá se Katrine Kvalsundová, která letos oslavila 40. narozeniny.

Katrine se rozhodla vyzkoušet kolagenový prášek The Solution poté, co si o něm přečetla článek na blogu módní editorky Vanessy Rudjordové. Od té doby uběhly dva roky, ale Katrine si prvních změn všimla už za necelé dva měsíce. „Znatelně se mi tehdy zmenšily vrásky na čele, kolem úst a kolem očí,“ vypráví.

Vřele doporučuji

„Moje pleť je mnohem zářivější a troufám si říci, že mám méně vrásek než před dvěma lety. Našla jsem řešení, kterého už se nevzdám,“ pochvaluje si Katrine účinky přípravku. Každé její ráno začíná sklenicí vody smíchané s kolagenem Oslo Skin Lab. „Zastávám názor, že se pokožka musí ošetřovat zevnitř. Nikdy jsem totiž neměla hladší pleť, než jakou mám dnes,“ dokládá.

Přípravek chválí i svým známým. „Doporučila jsem The Solution několika kamarádkám a už na nich pozoruji změny. Možná je snazší vidět změny na jiných než na sobě?“ ptá se Katrine řečnicky.

Může pomoci oddálit proces stárnutí

Na klinice Hudpleieklinikk v Oslu působí dermatoložka Henriette Howardová, která má v oboru dlouholeté zkušenosti. Její zákazníci, kteří The Solution vyzkoušeli, k ní přicházejí s pozitivními ohlasy.

OSL_hudpleier_1920x1080(1).jpg

„Když se objeví první známky stárnutí pokožky, znamená to, že se produkce kolagenu začíná snižovat. Užívání The Solution může proces stárnutí zpomalit. Pleť si udrží mladší vzhled s méně viditelnými vráskami a liniemi,“ vysvětluje odbornice. Katrine Kvalsundová není nijak zvlášť znepokojena přirozeným stárnutím pleti, přesto chce zabránit příznakům stárnutí a vypadat co nejdéle mladě – stejně jako mnoho jiných v jejím věku. „Lidé se mě často ptají, jestli The Solution vůbec funguje. Nemohu mluvit za ostatní, ale mně pomohlo hodně! Pleť je zářivější a pevnější a určitě mám méně vrásek. Jsem velmi šťastná,“ usmívá se Katrine.