RS549_OSL_Silke_OTO6072_W-Article_1140x600.jpg

Získejte letos z vašich beauty předsevzetí maximum

S příchodem nového roku jsme všichni snili o tom, že se už dostaneme z pandemie a rok 2022 strávíme aktivně tak, jak jsme byli zvyklí z doby předcovidové. My jsme si tedy dali hned několik předsevzetí, která nám pomohou ke krásnějšímu a zdravějšímu zevnějšku a níže vám nabízíme tři tipy, jak si osvojit novou beauty rutinu a nezanevřít na ni.

RS551_OSL_Silke_OTO6149_W-Article_1140x600.jpg

Jdete do toho s námi?

  1. Pokud si v lednu dáte nespočet předsevzetí, je dost pravděpodobné, že v únoru už nebudete mít chuť dodržovat ani jedno. Ne nadarmo se třetímu pondělí v lednu říká Blue Monday. Údajně nejdepresivnější den v roce odráží, kolik jsme si toho na sebe naložili. Nastavte si svou beaty rutinu co nejjednodušeji a hlavně o sebe pečujte s láskou.
  2. Vyberte si jenom pár základních kvalitních produktů, na kterých postavíte vaši beauty rutinu. Díky tomu nepřepálíte začátek, postupně pak můžete přidávat další produkty z péče o pleť. Ujistěte se jenom, zda se kombinace vybraných výrobků vzájemně nevyruší a účinek se nesníží.
  3. Přemýšlejte o kráse holisticky – podpořit ji můžete v kuchyni, ve fitku i v koupelně. Zdravé stravování a cvičení jsou stejně důležité jako pleťové krémy a potravinové doplňky. A také dostatečně dlouho spěte!

Víte, že The Solution splňuje všechny tři body v efektivní péči o váš zevnějšek? Je to jednoduchá a kvalitní beauty procedura, která působí holisticky na celé vaše tělo a zabere vám jenom minutu vašeho času.

RS552_OSL_Silke_OTO6151_W-Article_1140x600.jpg

Přidejte balíček kolagenu do šálku kávy, čaje, nebo třeba smoothie a vytvořte si nový beauty rituál. Získejte maximální efekt s minimálním úsilím, ať už je vaše předsevzetí jakékoliv. Kolagen pomáhá předcházet známkám stárnutí a zmírnit jeho proces, a dokonce snižuje projevy celulitidy. Vyberte si The Solution a splňte své novoroční předsevzetí s lehkostí.