RS446_OSL_Cecilie-Nordstrom_0221_2187_W-Article_1140x600.jpg

VÍTEJTE V ROCE 2023

Věřím, že start nového roku je významná událost. I když reálně se jen překlopí jeden den do druhého, jisté kouzlo to má. Přichází období, ve kterém můžete začít znovu, nechat minulost za sebou a soustředit se na příležitosti, které jsou před vámi a čekají jen na to, abyste je využili. Proto srdečně vítám rok 2023 a slibuji, že se chopím všech příležitostí, které letos přinese!

Přelom roku často znamená, že si najdeme trošku času na zamyšlení nad tím rokem předešlým. Většina z nás pravděpodobně zažila v uplynulých 12 měsících nějaké vzestupy a pády, ale já se vždy snažím vnímat výzvy jako něco, z čeho se můžeme poučit, ať už v profesionální, nebo v osobní rovině (já vím, snáze se to řekne, než udělá). Myslím si však, že nejdůležitější je najít si čas na to, abyste se opravdu zamysleli nad všemi dobrými věcmi a příležitostmi, úspěchy nebo situacemi, které vám dodaly energii a přinesly štěstí. I takto mohou tyto skvělé chvíle trvat o něco déle.

Jaké úspěchy přinesl rok 2022 značce Oslo Skin Lab?

Letos se toho událo opravdu hodně!
V první řadě jsme spustili Oslo Skin Lab ve dvou nových zemích. V únoru jsme otevřeli pobočku v Itálii a na samém konci roku i ve Francii. Je skvělé vidět, že i lidé v těchto zemích začínají rozumět trendu péče o pleť zevnitř.

V souvislosti s naším uvedením na trh v USA jsme podepsali také smlouvu s první globální ambasadorkou Anine Bing! Na spolupráci s Anine jsme nesmírně hrdí, protože si myslíme, že reprezentuje přesně to, co Oslo Skin Lab představuje – je elegantní, inovativní a samozřejmě vypadá úžasně! Navíc za svoji zářivou pleť vděčí právě Oslo Skin Lab. Ve skutečnosti nás poprvé kontaktovala s následujícím e-mailem ještě v roce 2021:

"Jen jsem vám chtěla napsat, že už téměř 3 měsíce testuji Oslo Skin Lab a MILUJU ho. WOW, moje pleť vypadá úžasně a to balení NEMÁ CHYBU. Je to 100% nejlepší kolagenový prášek, jaký jsem kdy vyzkoušela. Super jednoduchý na použití díky jednotlivým balením a nemá žádnou chuť, což je perfektní, protože si ho každé ráno přidávám do kávy. Dostávám OPRAVDU spoustu komplimentů na mou pleť a myslím si, že Oslo Skin Lab má na tom určitě svou zásluhu."

A toto jsou momenty, na které budeme vzpomínat ještě dlouhá léta!

V rámci BEAUTY kategorie jsme byli nominováni na celkem pět ocenění a ve dvou z nich jsme se umístili na nejvyšším stupni;

  • Vogue Beauty Awards, Polsko 2022 - nominace v kategorii Trendy v kráse - doplňky výživy
  • Magasinet LIV "Pro Age" Favourites, Dánsko 2022 - vítěz v kategorii kolagenových doplňků
  • Harper's BAZAAR Beauty awards, Česká republika 2022 - nominace v kategorii Nejlepší doplněk stravy roku
  • Costume Beauty Favourites, Norsko 2022 - nominace v kategorii "Vnitřní krása"
  • Costume Beauty Favorites, Dánsko 2022 - Vítěz v kategorii "Vnitřní krása" 

Uvedení nových produktů

Rodina Oslo Skin Lab produktů se rozrostla o dva nové členy! Tento podzim jsme uvedli na trh produkty The Glow a The Beauty Pearls. První z nich je doplněk stravy, který obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Ty pomáhají dodat pleti vlhkost, a tím i pořádnou záři. Ten druhý obsahuje řadu kvalitních vitamínů a minerálů, které pleti dodávají kvalitní výživu doplněnou o výtažek ze zelených kávových zrn, který také pomáhá snižovat suchost pleti. Tak jako vždy, účinek obou produktů je podložen solidními studiemi, stejně jako tomu bylo u kolagenu The Solution™.

Oslo Skin Lab oslavilo 5 let

Pětiletý milník jsme mimo jiné oslavili i spuštěním exkluzivní loterie pro všechny naše členy. Šťastní výherci získali dárkové karty do exkluzivních internetových obchodů a nyní v prosinci jsme dokonce vylosovali výherce hlavní ceny, kterou je zájezd pro dvě osoby do výjimečného hotelu ve fantastickém Lofotenu na dalekém severu Norska. Vítězům přejeme hodně štěstí – skvělý start do roku 2023!

Na závěr vám děkujeme za to, že jste členy Oslo Skin Lab. Doufáme, že s námi zůstanete i v roce 2023. Máme v plánu rozjet mnoho zajímavých aktivit, které snad brzy spustíme. Nebojte, budete o nich vědět jako první!

S pozdravem

Vaše Cecilie

RS460_OSL_Love_from_OSL.png