RS269_Solution_10141_W-Article_1140x600.jpg

Jaro souvisí s pocitem lehkosti – nenechte se zatížit velikonočním jídlem!

Velikonoční svátky jsou často doprovázeny množstvím sladkých dobrot. Ať už jsou to anglické ovocné buchtičky, polská holka, americké ochucené marshamallows nebo jakékoli sladké dobroty ve tvaru vajíčka nebo zajíčka, jsme si jisti, že v tomto období budete v pokušení dopřát si toho víc. I když doporučujeme dopřát si své oblíbené sladké s mírou, víme také, že přílišná konzumace cukru může způsobit, že se cítíme unavení a těžkopádní.

Tady je několik nápadů, které vám pomohou vychutnat si velikonoční dobroty bez těchto nevýhod.

  1. Připravte si velikonoční dobroty sami. Domácí pochoutky jsou často zpracovány lépe než ty kupované v obchodě a jejich příprava vám pomůže vážit si jich víc, takže namísto bezduchého mlsání si vychutnáte každé sousto!
  2. Smíchejte talíře s pamlsky s ovocem a zeleninou. Pokud máte během Velikonoc k dispozici mnoho velikonočních pochoutek, nezapomeňte si dát i čerstvé ovoce a zeleninu. Tímto způsobem můžete vyměnit sousta bonbonů za čerstvé suroviny.
  3. Naplňte se chutnými pamlsky! Velikonoce nejsou jen o cukru – často se objevují i ​​vařená vajíčka či mrkev. Udělejte si plněná vajíčka či ovocný salát – poté získáte v dobrotách nějaké zdravotní benefity a budete mít méně místa na sladkosti. Je to oboustranně výhodné!

RS490_OSL_0521_54353_W-Article_1140x600.jpg