RS72_Solution_9853_W-Article_1140x600.jpg

Všechno, co potřebujete vědět o kolagenu

Slovo kolagen pochází z řeckého slova „kólla“, což znamená lepidlo. Přestože jste pravděpodobně nezačali přemýšlet o vráskách a stárnutí v raném, mladém věku, přesto vaše tělo po 25. roce života začalo snižovat produkci kolagenu. Od té doby snižuje produkci kolagenu o 1-2% ročně. Ve věku 40 let se tento pokles obvykle začíná projevovat ve formě linek, vrásek a celulitidy. Přestože vám The Solution může pomoci zpomalit, a dokonce zvrátit některé z těchto příznaků, pochopení kolagenu a toho, jak funguje The Solution ve vašem těle, vám může pomoci lépe pochopit proces stárnutí vašeho těla!

Zde je 8 faktů o kolagenu, které jste možná nevěděli.

#1: Co to vlastně kolagen je?

Kolagen je protein a jeden z nejdůležitějších stavebních kamenů zdravé pokožky, vlasů, nehtů a mnoha dalších částí našeho těla. Kolagen nabízí strukturální podporu a elasticitu, díky čemuž bude vaše pokožka hladká a pevná. Nejčastěji se vyskytuje v dermis, střední vrstvě vaší kůže, a spojuje tuto vrstvu kůže s tkáněmi pod ní. Bohužel jeho poklesu nelze zcela zabránit, ale dá se oddálit užíváním bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu, jako je The Solution™.

#2: Co přesně je suplementace kolagenu?

Užíváním kolagenového doplňku, a tedy udržováním hladiny kolagenu ve vašem těle, může vaše pokožka vypadat hladce a zdravě, i když budete starší. Kolagenové doplňky přicházejí v mnoha formách, jako jsou tobolky, prášky a tekutiny, ale nejdůležitějším aspektem kolagenového doplňku je, že má studie, které podporují jeho tvrzení.

#3: Co je hydrolýza?

Hydrolýza je proces, při kterém se řetězce aminokyselin kolagenu rozkládají na velmi malé kousky, aby je tělo mohlo snadno absorbovat. Zajišťuje také rychlé rozpuštění prášku v horkých i studených tekutinách.

#4: Co dělá příjem kolagenu s vaší pokožkou?

Vědecký výzkum ukázal, že denní užívání sáčkového balení kolagenového prášku The Solution™ snižuje hloubku vrásek a linek v průměru o 20 % po šesti až osmi týdnech. Jiné studie ukázaly, že celulitida byla viditelně snížena po šesti měsících. Existují menší studie, které dokazují, že příjem kolagenu vede ke zdravějším vlasům a silnějším nehtům.

#5: Kdy kolagen používat?

Kolagenový prášek se velmi snadno začlení do vaší každodenní rutiny. Dobrá věc na tomto produktu je, že si můžete vybrat, jak jej budete používat. Smíchejte ho například s kávou, vodou nebo jogurtem kdykoli chcete a co vám vyhovuje. Po určité době si všimnete, že vaše pokožka se stává hladší a možná si všimnete i redukce celulitidy!

#6: Pro koho je kolagen určen?

Protože užívání kolagenového doplňku činí vrásky méně viditelnými a zlepšuje elasticitu pokožky, doporučuje se každému, kdo chce pracovat na zdraví pokožky zevnitř. Studie ukázaly, že vrásky nejen „opravujete“, ale také jim předcházíte. Proto doporučujeme, aby lidé začali s The Solution od 25. let.

#7: Na co si dát pozor při koupi kolagenu?

Ne všechny kolageny jsou stejné. Studie provedené na těchto specifických kolagenových peptidech nelze aplikovat na jiné značky. Abychom si mohli uplatnit stejné účinky, kolagen musí být hydrolyzován specifickým patentovaným způsobem, a to stejným procesem jako náš produkt.

#8: Byl účinek prokázán ve studiích?

Ano! Několik studií ukázalo, že kolagenové peptidy používané v The Solution™ mohou zlepšit elasticitu pokožky a mohou redukovat vrásky. Snížit se může také viditelnost celulitidy.