RS363_Michelle_Ottendal_1012_W-Article_1140x600.jpg

The Solution™ dokáže zpomalit stárnutí pleti. To potvrzují oslovení experti na problematiku pleti.

Nezávislé kosmetoložky podporují užívání The Solution. Viditelný účinek tohoto produktu na vrásky prokázalo jak komplexní skenování pleti v jejich kosmetických salonech, tak i klinické studie.

Není pochyb o tom, že pleť je po užívání kolagenového doplňku The Solution™ pevnější a pružnější. Na tom se shodují oslovení experti na problematiku pleti, kteří výsledky zjišťovali skenováním pokožky před užíváním The Solution™ a po určité době užívání tohoto doplňku.

Viditelné výsledky u všech testovaných

RS366_May-Britt_Morad_8969_W-Article_1140x600.jpg

Pleťová terapeutka May-Britt Morad z kliniky péče o pleť Oslo Hudpleieklinikk potvrzuje, že skenování prokázalo dobré výsledky u všech testovaných.

Skenovali jsme pleť řady osob různého věku s různou kvalitou pleti. První skenování proběhlo před užíváním The Solution™ a po osmi týdnech jsme pleť skenovali znovu. Říkali jsme si, jestli je reálné očekávat nějaké viditelné výsledky již po tak krátké době, ale když i jedna z testovaných, která vrásky skoro ani nemá, dosáhla zlepšení téměř 10 %, tak jsme získali hmatatelný důkaz. U některých testovaných žen ve zralém věku byla naměřena redukce hloubky vrásek o 50 %. May-Britt Morad podotýká, že i když skenování pleti dokládá výrazné zlepšení, není úplně snadné tuto změnu zaznamenat na vlastní kůži:

Nefunguje to tak, že by člověk měl deset vrásek a po nějaké době jich bude jen šest. Těch deset vrásek se ale oslabí a zabrání se vzniku vrásek nových. Je to jako vidět růst své děti – člověk si nevšimne rozdílu, dokud neuvidí změnu za poslední měsíce na fotografiích.

Péče o pleť zevnitř je důležitá

RS367_Anne-Berit_Eide_W-Article_1140x600.jpg

Podle pleťové terapeutky Anne Berit Eide, majitelky kosmetické kliniky Oslo Hudpleieklinikk, je pro péči o pleť a prevenci stárnutí pleti nejdůležitější, co jíme a jaké vitamíny a minerály pokožce dodáváme. Naměřené výsledky po osmi týdnech užívání The Solution™ potvrzují, že péče o pleť neprobíhá jen na povrchu, ale musí probíhat i uvnitř, zdůrazňuje Anne Berit Eide. 

RS364_Michelle_Ottendal_1017_W-Article_1140x600.jpg

Dánská kosmetoložka Michelle Ottendal tento názor sdílí. Předpokládala, že užívání The Solution™ by na pleť mohlo mít pozitivní vliv, tak ho vyzkoušela přímo na sobě. Výsledky se objevily rychleji, než sama čekala, a změna byla opravdu velká. Linky byly viditelně redukované, zejména v oblasti očí, a pleť vypadala pevnější a plnější. Než produkt vyzkoušela, pročetla si informace o jeho výzkumu, a byla mile překvapena, že studie byly dvojitě zaslepené, randomizované a kontrolované placebem. Studie prokázaly výrazně menší hloubku vrásek a větší pružnost pleti testovaných osob.

Není mnoho kosmetických značek na trhu, které používají tuto formu testování. Testování je v podstatě stejné jako testování v medicíně. Tato skutečnost, výsledky testování a v neposlední řadě účinky, které jsem si ověřila sama na sobě, zvyšují moji důvěru k The Solution™.