1920x960_32494-Satu_kitchen_1488-screen.jpg

Jednoduchá a efektivní péče zevnitř

Zájem o péči o pleť v posledních letech roste. I vy ji nejspíš hýčkáte zvenčí pomocí kvalitních krémů s UV ochranou, antioxidanty, vitamíny nebo minerály. Bojovat proti předčasnému stárnutí pleti ale můžete i zevnitř. Ostatně, věděli jste, že viníkem prohlubujících se vrásek je kolagen, respektive jeho úbytek v takzvané dermis?

O to, aby byla naše pokožka hladká a pevná, se stará vrstva zvaná škára, jinak také dermis. Právě její součástí je kolagen, respektive kolagenová vlákna. Ta tvoří přibližně 80 % této části naší pokožku. Od zhruba 25. roku našeho života množství kolagenu klesá a škára se stává „poréznější“. Výsledek? Naše pokožka ztrácí pružnost, pevnost, odolnost. Pokud jí ale kolagenní peptidy opět dodáte, vrásky a linky budou méně výrazné.

První vrásky se obvykle objeví na obličeji. Postupně se ale přibývající věk začne projevovat i na rukou, hrudníku, pažích nebo stehnech. A zatímco o pleť obličeje pečujeme pomocí drahých krémů, zbytek těla často strádá. Pokud však pečujete o kůži zevnitř, těžit z toho bude nejen pokožka obličeje, ale i ty části vašeho těla, kterým byste jinak takovou péči nevěnovali.

„Vnitřní“ péče o pleť je tak efektivní i z pohledu času. Zatímco nanesení tělového krému zabere několik dlouhých minut, kolagenový přípravek The Solution™ dodáváme v praktických baleních. A pak už jen stačí prášek, který je bez chuti a bez zápachu, smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím během dne a je hotovo! Na takovou péči o pleť si čas udělá každý.

The Solution™ je kolagenový prášek, který nemá chuť ani vůni. Díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo nápojem. Díky pravidelné každodenní konzumaci roste pružnost pokožky a kůže celého těla je hladší.