RS1508_DSC_5219_ANINEBING_OsloSkinLab_annamariafotograf_W-Article_1140x600.jpg

ANINE BING + OSLO SKIN LAB = LOVE STORY

S hrdostí a pokorou vám představujeme Anine Bing, globální ambasadorku Oslo Skin Lab! Anine je ztělesněním všeho, co Oslo Skin Lab představuje, a to zahrnuje jak její kreativní a elegantní styl tak i vibrace inovativní a tvrdě pracující šéfky. Vyzařuje krásu zcela bez námahy a za svou přirozeně vypadající pleť vděčí také produktům Oslo Skin Lab.

Bylo to v létě 2021, kdy nás Anine oslovila na základě skvělých referencí na kolagen The Solution od svých skandinávských přátel. Po několikaměsíčním testování The Solution „na vlastní kůži“, jím byla Anine tak nadšená, že se rozhodla pomoci nám s jeho uvedením na americký trh, přičemž se stala hlasem šířícím všechny skvělé benefity The Solution, které z vlastní zkušenosti zaznamenala.

Byli jsme velmi poctěni, že žena takového ráže, jako je Anine, s námi nadšeně spolupracuje a pomáhá propagovat náš produkt. Vždy jsme věděli, že The Solution funguje, ale popravdě nás nikdy neomrzí poslouchat to i od jiných, takže když jsme od Anine obdrželi tento e-mail již po několika měsících od začátku testování, byli jsme velmi nadšeni.

"Chtěla jsem vám jen říct, že už testuji Oslo Skin Lab téměř 3 měsíce a fakt ho miluji. WOW, moje pleť vypadá úžasně a ještě balení je totální pecka. Je to na 100% nejlepší kolagenový prášek, jaký jsem kdy vyzkoušela. Super jednoduchý na použití díky jednotlivým balením a nemá žádnou chuť, což je perfektní, protože si ho každé ráno sypu do kávy. Dostávám TAK mnoho komplimentů na moji pleť a myslím, že Oslo Skin Lab má na tom zaručeně svou zásluhu." Anine

RS1515_Z62_2515_ANINEBING_OsloSkinLab_annamariafotograf_SoMe-square_1080x1080 (1).jpg

V té době jsme již diskutovali o možném uvedení Oslo Skin Lab na americký trh, protože se v té části světa na nás lidé obraceli s mnoha žádostmi o koupi. Jelikož jsme věděli, že máme podporu od týmové hráčky jako je Anine, plány uvedení na trh se začaly rychle realizovat i díky globální spolupráci, kterou jsme jí nabídli.

Dnes, teprve po 5 letech působení na trhu, už může Oslo Skin Lab posílat balíčky do všech koutů světa z naší základny v USA a na této cestě nám pomáhá i samotná Anine Bing. Každý den se musíme štípnout, jestli se nám náhodou nesní to, že můžeme spolupracovat s takovou úžasnou ambasadorkou a vidět, jak se naše značka s úspěchem rozšiřuje po celém světě.

Tým Oslo Skin Lab