OSL_Grey_Slow_aging_W-Article_1140x600.jpg

Trend Slow-aging: Zpomalte proces stárnutí pokožky a získejte přirozenou mladistvou pleť

Stárnutí je zcela přirozené a především krásné. S každým uplynulým rokem jsme zase o něco moudřejší a sebevědomější. Prožíváme nové okamžiky, které sdílíme se svými blízkými. Každá vráska a linka na pokožce je pouze připomínkou všech našich zážitků. Ambicí Oslo Skin Lab není nabízet produkty, díky kterým vymažete stopy času a budete po celý život vypadat stejně, jako ve svých dvaceti letech. Naopak, rádi bychom vám pomohli vypadat skvěle v každém období života. Naše produkty přinášejí svěží, mladistvý vzhled pokožky a pomáhají zpomalovat vznik nových známek stárnutí.

RS533_OSL_Jitka_Schneiderova_DSC01160_W-Article_1140x600.jpg

Vývojové trendy v péči o pleť

V péči o pleť se již nedržíme jen v rovině krémů aplikovaných zvenčí a různých pečujících ošetření. Podle nedávného výzkumu bylo potvrzeno, že efektivních výsledků lze dosáhnout i tím, že tělu doplníme určité látky. Trend péče, která začíná uvnitř nadchl i významné osobnosti v kosmetickém průmyslu, díky čemuž se The Solution Beauty Collagen těší široké podpoře. Získal několik ocenění a také máme radost z nespočtu pozitivních recenzích od našich zákazníků.

Koncept pomalého stárnutí

Produkty Oslo Skin Lab pomáhají zlepšit kvalitu vaší pleti a snížit známky stárnutí. Vždy platí pravidlo, že se známkám stárnutí lépe předchází, než se poté opravují. Na stav vaší pokožky neblaze působí každodenní vlivy – sluneční záření, znečištěné prostředí, váš životní styl, vaše zdraví a přirozené stárnutí. Proto je tak důležité používat správné produkty během každodenní rutiny v péči o pleť. Naším cílem je pomoci co nejvíce zpomalit proces stárnutí pokožky přirozeným způsobem, abyste se i s přibývajícím věkem cítili skvěle a vaše pokožka jen zářila. Na tom stojí základ slow-agingu.

Návrh bez názvu.png

Slow-aging je reakcí na anti-aging. Představuje velkou změnu, kdy již neusilujeme jen o věčně mladistvý vzhled. Zároveň se učíme, jak se o sebe a svou pleť co nejlépe starat, a to pomocí rutin, které nám ale zásadně neovlivňují zaběhlé životy. Chceme být spokojeni se svým životem a s tím, co vidíme v zrcadle – bez ohledu na náš věk.

RS527_OSL_Jitka_Schneiderova_DSC00640_W-Article_1140x600.jpg