33803.jpg

Testovali jsme s Marianne. Jak kolagen The Solution hodnotí?

O krásu i mladistvý vzhled se musí pečovat. Proč? Protože kvůli přirozenému úbytku kolagenu naše pokožka ztrácí svou pružnost a pevnost. Po pětadvacátých narozeninách jsou vrásky a celulitida za rohem a čekají na svou příležitost. Jednou z cest, jak proces stárnutí zpomalit, je pravidelné doplňování kolagenu do pokožky. Řešení nabízí The Solution od Oslo Skin Lab. A právě ten testovala beauty redaktorka z časopisu Marianne.

Pokud si myslíte, že na některá opatření máte ještě čas, pak vězte, že množství kolagenu začíná klesat již mezi 25. a 30. rokem, přičemž ten nový se vytváří výrazně pomaleji. To si uvědomuje i beauty redaktorka z časopisu Marianne, a proto se norský The Solution rozhodla vyzkoušet.

O tom, že se jedná o skutečně kvalitní produkt redaktorku přesvědčily nejen zkušenosti řady spokojených klientek, ale také výsledky nezávislých klinických studií.

32300.jpg

Jak testování probíhalo?

Po dobu dvou měsíců se balíčky The Solution staly jedním z rituálů redaktorky: „Každý den jsem si ho rozpustila ve sklenici studené vody nebo přidala do smoothie. Má neutrální vůni i chuť a zcela se rozpustí. Mně osobně hodně vyhovuje forma jednotlivě balených pytlíčků.“ Konkrétní zkušenosti redaktorka sdílí ve svém článku v Marianne.

Jak The Solution obstál?

Výsledky redaktorku příjemně překvapily: „Moje pleť vypadá skvěle, opravdu. Je jemnější na dotek, rozzářená a make-up nosím minimálně. Výsledky po norském kolagenu opravdu vidím. Takže doporučuji všemi deseti!“