Jitka_Schneiderova_1_web-article_1022_CZ.jpg

S HEREČKOU JITKOU SCHNEIDEROVOU O TOM, JAK MILOVAT SVŮJ VĚK

Naše ambasadorka, herečka Jitka Schneiderová byla prvním hostem podcastů Harper’s Bazaar Big Questions na téma „Jak milovat svůj věk“. V rozhovoru prozradila nejen své každodenní kosmetické rutiny a rituály, díky kterým se cítí dobře, ale i to, jak vnímá svůj věk a kdy se cítila úplně nejspokojenější.

„Začala jsem víc vnímat, co chci a kam chci směrovat. A s tím jsem se i hezky ukotvila ve svém věku. Proto se cítím dobře, nemám pocit, že by mi mělo být méně,“ říká herečka Jitka Schneiderová, která zrovna před pár týdny dotočila seriál Táta v nesnázích. Jako herečka bývá často se sebou konfrontována, když se vidí v detailních záběrech na velkém plátně. „A to jsou chvíle, kdy si řeknu: Aj, moje vrásky! Ale jsou moje, mám je ráda. Jsou můj život a nenapadlo by mě se jich zbavovat,“ říká Jitka Schneiderová.

O kráse smýšlí jako o balíčku, do kterého patří mnoho věcí, a geny a vzhled jsou jen jednou jeho částí. Stejně podstatné jsou i pocity. „Když se dobře cítím, je to znát i navenek. Ale zároveň platí, že nic není zadarmo. S pětačtyřicátými narozeninami mi došlo, že nemůžu být líná a musím o sebe pečovat,“ říká.

„Kolagen piji už přes 3 roky. Každý den. Zakoupila jsem si ho na 3 měsíce a čekala, co to s mojí pokožkou udělá. Tím, že mám suchou kůži, tak jsem pozorovala, že se pokožka začala chovat jinak. Byla pružnější, více vyživená. Ranní rituály vám opravdu nastartují den a já ty své miluju a nedám na ně dopustit.“ říká Jitka Schneiderová.

Co všechno patří do jejího osvědčeného arzenálu úkonů, díky kterým má lepší celý den, prozradí v podcastu.

Jitka_Schneiderova_4_web-article_1022_CZ.jpgFoto: Petr Kozlik, Make-up a vlasy: Renata Zelinka, Styling: Jan Pokorný, Produkce: Abigail Novaková