OSL_Leena_3040_1222_W-Article_1140x600.jpg

POZNEJTE NAŠI ČLENKU LEENU

Díky vysoce kvalitním produktům a pravidelným rutinám byla pleť bývalé letušky Leeny vždy ve výborné kondici i přesto, že byla léta vystavena suchému vzduchu v kabině letadla. Proto nemohla uvěřit vlastním očím, jak moc se stav její pleti zlepšil poté, co se o ni začala starat i zevnitř.

Dnes je padesátnice Leena vděčná zejména své mámě, která jí před lety přízvukovala, aby se vždy před spaním odlíčila, investovala do výrobků pro péči o pleť a pravidelně navštěvovala kosmetičku.

„I díky tomu zůstala moje pleť po celá ta léta v tak dobrém stavu,” říká Leena.
„Piju hodně vody, dbám na dostatek pohybu a snažím se jíst zdravá a rozmanitá jídla (což nejde vždy jako po másle). Pravidelně si pleť čistím, peelinguji a hydratuji ať se děje, co se děje. Doplňky stravy pro pleť jsem však předtím moc neznala. Několik mých kámošek vyzkoušelo kolagenový prášek The Solution™ a naléhali na mě, abych ho vyzkoušela také,” říká.

Zbytečný doplněk péče o pleť? Právě naopak, ten nejdůležitější!

Když minulé jaro Leena na důrazné doporučení zařadilo The Solution™ do své rutiny, opravdu nečekalo mnoho. Vždyť dodržovala zdravý životní styl, takže pleť měla stejně krásnou! Byla velmi skeptická, ale jelikož je odjakživa zvědavá, rozhodla se ho nakonec vyzkoušet. Po několika týdnech si Leena všimla, že vrásky v čele má o něco méně viditelné. Nebyla sice ještě úplně přesvědčena o účincích, ale minimálně ji to motivovalo dodržovat tuto svou novou rutinu. S blížícím se podzimem však začínalo být jasné, že navzdory letnímu vedru a slunci se Leenina pleť cítila o poznání lépe.

„Cítím a vidím, že moje pleť je stále krásnější, hladší a zářivější, tak proč bych měla The Solution™ přestat užívat?” konstatuje Leena, která náš produkt používá již více než šest měsíců.

OSL_Leena_3051_1222_W-Article_1140x600.jpg

„Obdivuji bezstarostný a elegantní francouzský styl. Bílý úsměv a záře v koutku oka nikdy nevyjdou z módy,” říká Leena. Výsledky vyžadují trochu času, trpělivosti a pravidelnosti.
Je jasné, že účinky kolagenu The Solution™ se nedostaví ze dne na den. Podle průzkumu mezi zákazníky, který provedla společnost Oslo Skin Lab, byli ti zákazníci, kteří výrobek používali čtyři měsíce nebo déle, v průměru spokojenější s výsledky než zákazníci, kteří jej používali méně než čtyři měsíce. Studie provedené na hydrolyzovaných kolagenových peptidech, jediné složce produktu The Solution™, také naznačují, že k dosažení výsledků je zapotřebí užívat je alespoň osm týdnů. O to více se však vyplatí užívat The Solution™ dlouhodobě, protože účinky se mohou časem nadále zvyšovat, a to dokonce i po roce.

„Výrobek by se měl užívat dlouhodobě a pravidelně, jen tehdy dosáhnete nejlepšího účinku. I když musím přiznat, že já osobně jsem už po několika týdnech zaznamenala jemné změny na vráskách v čele. Momentálně se moje pleť cítí a vypadá lépe a pružněji na kompletně celém těle,” říká Leena.

Péče o pleť zevnitř je fakt jednoduchá

OSL_Leena_2977_1222_W-Article_1140x600.jpg

Kromě rozzářené pleti si Leena všimla i dalšího benefitu produktu, a to jeho snadné používání. Je opravdu snadné připravit si tento kolagen každý den, a to i díky pravidelnému doručení až domů a přesně připraveným dávkám.
„Výrobek si můžete vzít kamkoli s sebou a jeho chuť je naprosto neutrální. Můžete si ho tak vychutnat s jakýmkoli nápojem nebo jídlem.”
„Určitě každému doporučuji, aby vedle tradiční lokální péče o pleť vyzkoušel i péči zevnitř. Stav pokožky se zlepší a podpoříte ji tak holisticky”, potvrzuje Leena.

Pro Leenu je krása synonymem sebedůvěry a péče o sebe. Věří, že životní balanc je tak viditelný i navenek.