Melissa_Sondell_1_w-Article_1140x600.jpg

Melissa, 40 let

Kolagen užívám každý den již téměř 10 měsíců a vidím velký rozdíl jak v pružnosti pokožky, tak i v hebkosti a lesku. Myslím, že spousta lidí chce zázračné výsledky hned, a pokud nevidíte výsledky od prvního dne, tak to vzdáte a možná to přestanete užívat. Vnímám to ale spíše jako dlouhodobou investici a něco, co moje pleť potřebuje neustále.

Melissa Sondell (40) je velmi aktivní žena. Ve všední dny pracuje na plný úvazek jako umělecká ředitelka, ale také provozuje vlastní firmu, kde pomáhá různým společnostem fotit, natáčet a vytvářet obsah pro různé kanály. Kromě toho je matkou dvou malých dětí, má velký dům, který je v pravidelných intervalech různě zdobený a renovovaný, a stále rostoucí účet na Instagramu a Tiktoku s vtipnými klipy, které ve Švédsku vidělo mnoho tisíc lidí.
"Vidím na své pleti velký rozdíl jak z hlediska pružnosti, tak i z hlediska hebkosti a lesku."

Melissa_Sondell_Before_after (2).jpg

Loni na jaře jsem byla na krásné ženské akci se spoustou pozitivní ženské energie a síly. V dárkové tašce byla měsíční zásoba kolagenového prášku The Solution. Už jsem o tom slyšela a říkala jsem si, že by bylo zajímavé to zkusit. Vždy jsem měla velmi jemné linky a vrásky kolem obou očí a na čele, takže mi produkt připadal jako dar z nebe. Vzrušená a zvědavá, co to může udělat s mou pletí, jsem začala se zcela novou rutinou, která se ukázala být mou nejudržitelnější rutinou vůbec.

 

Stejně jako vidím, že je důležité pleť čistit, mazat se, spát dostatek hodin v noci, jíst dobré jídlo a samozřejmě cvičit. Rychlé řešení neexistuje, ale pokud investujete do péče o sebe dlouhodobě, věřím, že se budete cítit lépe a budete mít krásnější pleť.

Melissa_Sondell_2_w-Article_1140x600.jpg